dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Na Kozłówce,Kraków

385 000 zł36 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kompaktowe mieszkanie, 2 osobne pokoje, blisko tramwaj N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o pow. 36,16 położone blisko komunikacji miejskiej przy ulicy Facimiech - Osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

358 000 zł25 m² 14 078 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie typu open-space o powierzchni: 25,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Podłęskiej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

587 000 zł49 m² 11 887,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. Do sprzedania komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Wielickiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

539 000 zł55 m² 9 810,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, widokiem na zieleń położone w cichej okolicy Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seweryna

Na Kozłówce,Kraków

380 000 zł41 m² 9 217 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Praktyczne mieszkanie o powierzchni: 41 mkw., położone w zielonej okolicy na Na Osiedlu Na Kozłówce, przy ul. profesora Tadeusza Seweryna. Lokal dostępny od 17 lutego 2022 r. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

450 000 zł49 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie z potencjałem ,idealnym ułożeniem względem stron świata, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

497 000 zł52 m² 9 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zdjęcia przedstawiają sprzedawane mieszkanie. To nie są wizualizacje! Zapraszam zdecydowane osoby umiejące szybko podjąć decyzję. Przedstawiam 52 metrowe, wykończone (wyremontowane i wyposażone).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Prokocim,Kraków

390 000 zł29 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka Z balkonem,oddzielna kuchnia, po remoncie. Bieżanów-prokocim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 29 m2 przy ulicy Snycerskiej (bieżanów-Prokocim). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

365 000 zł35 m² 10 549,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje Z balkonem - kozłówek ul. NA kozłówce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

358 000 zł26 m² 13 769 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieżanów Nowy przy ulicy Aleksandry w sąsiedztwie parku. Mieszkanie składa się z: - pokój - aneks kuchenny - łazienka wc - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

478 300 zł54 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

493 600 zł53 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prokocim

Prokocim,Kraków

720 000 zł68 m² 10 583,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z "pięknym wnętrzem'' - 68m2 - Bieżanów-Prokocim Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i przytulne 68-metrowe mieszkanie znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

298 000 zł27 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

298 000 zł27 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

473 500 zł53 m² 8 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

1 900 zł66 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,54m 2 do wynajęcia od 1 kwietnia. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim , na pierwszym piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

360 000 zł33 m² 11 043 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim znajdujące się między ulicami Erazma Jerzmanowskiego i Leonida Teligi. Mieszkanie składa się z: - duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

380 000 zł46 m² 8 172 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 46,5 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Okólnej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

349 000 zł24 m² 14 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie Z miejscem postojowym ul. Bieżanowska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 23,76 m2 znajdujące się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

518 700 zł53 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

460 300 zł53 m² 8 641 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seweryna

Na Kozłówce,Kraków

380 000 zł41 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kozłówek - 1 pokojowe mieszkanie Z balkonem na kameralnym, zamkniętym osiedlu ul. Seweryna N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 ,2 m2 w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

335 000 zł35 m² 9 668 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ulicy Aleksandry w sąsiedztwie parku. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój z balkonem - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

473 700 zł50 m² 9 382 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

551 200 zł64 m² 8 564 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament bezczynszowy 78 m2 Bieżanów-prokocim/kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta a jednocześnie potrzebujących dobrej komunikacji z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

383 900 zł37 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł46 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cena do negocjacji! 18 m tarasu! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy ul. Mariana Domagały (osiedle Podgaje - dzielnica Bieżanów-Prokocim). Doskonale skomunikowana lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, duże z oddzielną kuchnią: ul. Okólna, ul. Wlotowa, ul. Wielicka, ul. Nowosądecka oraz w bliskiej okolicy przystanek Kabel, szpital Uniwersytecki Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

1 252 zł31 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Krakowie ul. Polonijna 17, bez prowizji! Możliwość zawarcia umowy na 2 lata, zwierzęta są akceptowalne, możliwość meldunku czasowego! Lokal mieszkalny o pow. 30,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

379 000 zł43 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 na ul Podłęskiej w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie aktualnie składa się z salonu ( 16,65 m2 ), częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

319 000 zł26 m² 12 037,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duże jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, blisko do komunikacji miejskiej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesną kawalerkę z balkonem przy ul. Polonijnej- prokocim! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IX piętrze w apartamentowcu przy ul. Polonijne - Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

400 000 zł44 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W skrócie: mieszkanie o powierzchni 44m2 Salon z aneksem + sypialnia, łazienka, spory przedpokój Stan deweloperski Budynek gotowy, oddany do użytku Idealne dla singla lub pary Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 590.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: przedszkole, szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: domofon, loggia, parking, winda, piwnica; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

479 000 zł40 m² 11 856,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty 40 m2 z widokiem na park Jerzmanowskiego przy ul. Wielickiej/kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta a jednocześnie potrzebujących dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

324 000 zł26 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie typu open-space o powierzchni: 26 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. W listopadzie 2021 r. przeprowadzono generalny remont.