dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2- pokojowe Z osobną widną kuchnią oraz balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Prokocim Nowy w rejonie ulicy Teligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Bieżanów,Kraków

399 999 zł37 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Polonijnej w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4 kondygnacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Złocień,Kraków

539 000 zł62 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Czeczów na osiedlu Złocień. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na os Złocień, które wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

430 000 zł45 m² 9 641 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią w Dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jana Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Lokalizacja: ulica Jana Kurczaba znajduje się w pobliżu takich ulic jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

314 000 zł30 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo jasne. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

474 938 zł51 m² 9 375,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji | od dewelopera | 0% podatku - Proponujemy do zakupu mieszkania w bardzo spokojnej i zielonej, a zarazem dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

339 000 zł33 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Złocień w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 1 piętrze o powierzchni 33.3 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

710 997 zł74 m² 9 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa promocja -1050zł/m2 kraków - prokocim/podgórze duchackie ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prokocim,Kraków

1 435 zł31 m² 46,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Krakowie przy ulicy Polonijna 9. Nie obawiaj się - Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24 miesięcy plus, czynsz uzależniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

741 062 zł86 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż: bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników i podatku pcc (2%) Nowa kameralna inwestycja (tylko 8 mieszkań na osiedlu) na mapie Krakowa na ul. Mała Góra (dzielnica Bieżanów-Prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Adolfa Dygasińskiego

Prokocim,Kraków

999 000 zł128 m² 7 835,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, tylko u nas. Mamy okazję zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowo funkcjonalnego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 107,4 m2 znajdującego się na al. Adolfa Dygasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Złocień,Kraków

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

650 000 zł68 m² 9 618,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami - złocień ul.DOMAGAŁY N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i słoneczne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

520 710 zł51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prokocim/podgórze duchackie rabat - 700 zł/m2 ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

470 000 zł61 m² 7 644,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie osiedle Bieżanów Nowy Przygotowane do remontu mieszkanie dla rodziny (materiały do remontu widoczne na zdjęciach gratis!) lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

670 000 zł68 m² 9 914,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o inwestycji w zielonej i spokojnej okolicy a do tego w wyższym standardzie? Jeżeli tak, to jest to inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

483 612 zł55 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa promocja - 1850zł/m2 kraków - prokocim/podgórze duchackie ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

479 000 zł56 m² 8 584 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 55,8 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny w terminie 1 tygodnia. Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

575 000 zł44 m² 12 942 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2016 r., o powierzchni: 44,43 mkw., położone w zielonej okolicy na Rżące przy ul. Rydygiera, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

528 367 zł51 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prokocim/podgórze duchackie rabat - 650zł/m2 ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

723 344 zł68 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa oferta specjalna - rabat 600 zł/m2 kraków - bieżanów/prokocim ok. ul. Nowosądeckiej Kolejny etap inwestycji sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

339 000 zł35 m² 9 686 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieżanów Nowy. Mieszkanie składa się z: - pokój - pokój z aneksem kuchennym - łazienka z wc i wanną Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

475 000 zł58 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Prokocim. Cena: 479 000 pln. Nieruchomość znajduje się na pierwszym z dziesięciu pięter bloku mieszkalnego. 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Snycerska

Prokocim,Kraków

849 000 zł84 m² 10 115,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokoje W bardzo wysokim standardzie + dwa miejsca postojowe -prokocim N20 nieruchomosci oferuje do sprzedaży super komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - salon - drugi pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

565 000 zł55 m² 10 217 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Złocień - dzielnica Bieżanów-Prokocim. Doskonale skomunikowana lokalizacja - 15 min. do centrum miejską kolejką aglomeracyjną, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

385 060 zł38 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 2-pokojowe mieszkanie. Odbiór kluczy jeszcze w tym roku! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

479 000 zł56 m² 8 584,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie z potencjałem ,idealnym ułożeniem względem stron świata, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prokocim,Kraków

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy przestronny apartament / trzypokojowy / doskonały dla rodziny / pary i nie tylko / możliwość wprowadzenia się od zaraz / Rozkład mieszkania Salon z aneksem kuchennym (ok. 22,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandry

Prokocim,Kraków

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka Z osobną kuchnią 35 M2 aleksandry N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią położone przy ulicy Aleksandry w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

410 000 zł36 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z osobną kuchnią ul. Kurczaba N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwiakowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

676 200 zł46 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Rżąka (dz. Bieżanów-Prokocim). Kilka minut pieszo do przystanków komunikacji miejskiej. Droga wyjazdowa na obwodnicę Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górników

Prokocim,Kraków

579 000 zł47 m² 12 319 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu w inwestycji Apartamenty Wielicka przy ul. Górników. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Bieżanów,Kraków

447 000 zł48 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym. Stan lokalu do remontu. Nowe okna Pcv. Ogrzewanie i ciepła woda z mpcu. Gaz zlikwidowany. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 na parterze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne , osobna kuchnia , łazienka i przedpokój. Posiada balkon oraz piwnicę. W aktualnym standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, oddzielnej jasnej kuchni, trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

399 000 zł43 m² 9 287,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Złocień- ul. Henryka i Karola Czeczów. Nowe osiedle w prężnie rozwijającej się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

259 000 zł32 m² 8 094 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1020

Atrakcyjna cenowo garsoniera o pow.32m2 po generalnym remoncie w bardzo korzystnej lokalizacji przy jedne z bocznych od Bieżanowskiej. Forma własności udział ze wskazaniem w głównej.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij