dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

508 000 zł36 m² 14 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

550 000 zł49,40 m² 11 133,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Bieżanów Prokocim / Rżąka ul. Rydygiera - 49,4m2 / 2 pokojowe + balkon / komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 114 000 zł68,36 m² 16 296,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Aleksandry, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Domagały. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł44 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,43 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Ulica: agatowa 37 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia studio z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Okólnej w dzielnicy Bieżanów. Lokalizacja: prezentowana lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na granicy Krakowa i Wieliczki. 100m do przystanku kolejki aglomeracyjnej Wieliczka-Bogucice. Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

767 550 zł64,50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferuję do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią i dużą piwnicą, położone na ul. Kurczaba w Krakowie o pow. 64,50 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł52,35 m² 14 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł85 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2-poziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 mkw. położone w budynku, w zabudowie szeregowej, w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Korepty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł135,48 m² 14 762,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami parkingowymi w południowo-wschodniej części Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 030 000 zł72,22 m² 14 261,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Henryka i Karola Czeczów - Stary Złocień Mieszkanie 4 pokojowe - 2 poziomowe Miejsca garażowe oraz piwnica 72,2m2 Prezentujemy 4-pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 72,2 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78,60 m² 12 213,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nasze biuro ma przyjemność Państwu zaprezentowania apartamentu w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Kosocicka oddane w II kw 2023 roku, więc będą Państwo pierwszymi.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł64,45 m² 9 775,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Emmerson prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. 34,32 m2 zlokalizowane przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Mieszkanie z 2 ogródkami znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4. pok / 64m2 / balkon/ Prokocim / Kozłówek/ul. Seweryna. Mieszkanie po remoncie. Super oferta! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m , przy ul. Podłęska, prokocim. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Podłęskiej w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się w Krakowie w zacisznej okolicy nowoczesnych bloków przy ul. Domagały. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł43,80 m² 14 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Spółdzielców 4, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62,50 m² 14 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prokocim ul. Telimeny 62.5m2 / 3 pokoje + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5 m2 położone na krakowskim Prokocimiu przy ul. Telimeny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 7 - komfort I widok: ustawne 2 pokoje na 2. Piętrze Budynek posiada już odbiór do użytkowania. NR 7 - | Piętro: 2 | Balkon: 6,58 m | To dwupokojowe mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Opis nieruchomości: mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , znajdujące się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Jerzmanowskiego.W.