dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Złocień,Kraków

649 000 zł52 m² 12 509,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, ciepłe i słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,88 m2. Uwaga - mieszkanie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

878 472 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji Do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy prokocim - o powierzchni 69,72 m2 na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie 4 pokojowe: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Potokiem

Bieżanów,Kraków

2 800 zł48 m² 58,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia spokojne i ciche mieszkanie w kameralnym budynku z 2011 roku o powierzchni 47,67 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

927 276 zł70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 69,72 m2, nr 31 mieszczący się na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

897 481 zł67 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 68,51 m2, nr 129 mieszczący się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

813 496 zł67 m² 12 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66,69 m2 w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Termin odbioru 2q 2024 Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 890 zł39 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej okolicy, obok Parku przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego 28 *powierzchnia 39m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie - bieżanów/prokocim Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul.Podłęskiej - Bieżanów/Prokocim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie - bieżanów/prokocim! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Mała Góra - bieżanów/prokocim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

1 750 zł39 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nr 30 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie na ul. Jerzmanowskiego 24, prokocim Nowy. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 39 m2 przy ul. Jerzmanowskiego 24. Usytuowane jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 584 zł70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji Do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy prokocim - o powierzchni 69,72 m2 na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie 4 pokojowe: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Prokocim,Kraków

649 000 zł43 m² 14 923 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 43,49 m2 przy ul. Rydygiera. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 80m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim na cichym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 686 zł46 m² 58,01 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Krakowie ul. Polonijna 17, bez prowizji! Możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24 miesięcy plus, czynsz uzależniony od okresu najmu, im dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

659 000 zł38 m² 17 292,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z połowy lat 70-tych na ul.Teligi,mieszkanie dwustronne o funkcjonalnym układzie o powierzchni 38,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

515 000 zł33 m² 15 798 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ciemna kuchnia - duży, przechodni pokój - drugi pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 139 000 zł80 m² 14 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu Apartament Premium o powierzchni 80m2 w stale rozwijającej się dzielnicy złocień/podgórze. Nieruchomość idealna pod inwestycję lub jako wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł39 m² 16 472,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W pełni wyposażone mieszkanie: salon z aneksem plus sypialnia/balkon/gotowe do wprowadzenia się. Oferujemy do sprzedaży wyremontowane mieszkanie z ocieplonym balkonem (10m2) oraz piwnicą (4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 630 zł47 m² 56,15 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

3 380 zł56 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ul.Gen. Jakuba Jasińskiego 30 *powierzchnia 56 m2 *parter *ogrzewanie centralne *w ciągu kilkunastu minut tramwajem lub autobusem można dojechać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 398 zł46 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Polonijnej 9. Nie obawiaj się - brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24 miesięcy plus, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Nowy Bieżanów,Kraków

850 000 zł60 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 59,5m2 przy ul. Aleksandry w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów Prokocim. Rozkład mieszkania (3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

539 000 zł27 m² 20 187,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ulicy Mariana Domagały na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku z 2024 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

650 000 zł55 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zielonej części Krakowa (osiedle Prokocim Nowy) Lokalizacja mieszkania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m2 położone przy ulicy Nowosądeckiej w Krakowie. Składa się: przedpokoju, łazienki 2x pokój, duża jasna kuchnia, balkon. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wlotowa

Na Kozłówce,Kraków

419 000 zł25 m² 16 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicach ul. Wlotowej w Krakowie. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni.