dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

565 000 zł34 m² 16 564,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kraków / Bieżanów-Prokocim / ul. Podłęska / kawalerka / gotowa do wprowadzenia mieszkanie Piętro: 7/7 Powierzchnia: 34,11 m2 + antresola ok 13 m2 (po podłodze) Standard mieszkania - do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

609 000 zł45 m² 13 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Wielicka w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Facimiech

Na Kozłówce,Kraków

730 000 zł49 m² 14 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowej inwestycji Kraków os. Kozłówek ul. Facimiech Mieszkanie ma 49,38 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wlotowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

700 000 zł44 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Może poszukujesz ładnego, gotowego mieszkania dla dziecka na studia? 2 osobne pokoje + wyposażona kuchnia i łazienka ze świetną komunikacją miejską i dojazdem na uczelnie Wyższe takie jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 37,47 m2 - Kozłówek , ul. Okólna Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

727 000 zł47 m² 15 468 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Więcej informacji : bez prowizji od kupujacego! bez podatku pcc Jeśli szukasz słonecznego mieszkania w nowym budownictwie i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

853 000 zł67 m² 12 731,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! gotowe! inwestycja oddana do użytku! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji W tym metrażu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

1 089 650 zł59 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 58,9 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 11/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie na osiedlu bieżanów, ul telimeny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na czwartym piętrze z dużym balkonem Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

680 000 zł46 m² 14 931,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Mariana Domagały na nowym osiedlu budynków wielorodzinnych - osiedle Podgaje. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł40 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Jeśli szukasz słonecznego mieszkania z dużym balkonem w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Heleny 12 *powierzchnia 35 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe *na osiedlu wiele sklepów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Złocień,Kraków

610 000 zł52 m² 11 757,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, ciepłe i słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,88 m2. Uwaga - mieszkanie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! prokocim! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Konrada Wallenroda Nieruchomość położona na wysokim parterze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do wejścia w monitorowanym budynku z 2016 roku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

739 000 zł57 m² 12 964,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe mieszkanie na bieżanowie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! super mieszkanie 2pokojowe! idealna inwestycja! Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 37 m2 - Kozłówek , ul. Okólna Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 300 000 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie ul. Seweryna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5,7 km od centrum). 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

540 000 zł48 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe 48,22 m Bieżanów-Prokocim Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Tadeusza Seweryna 3a (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

640 000 zł50 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Prokocimiu Starym przy ul. Bieżanowskiej. Lokal dostępny w terminie do 2 m-cy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

465 000 zł25 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 4 w bloku bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł37 m² 14 745 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej Na Kozłówce. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

465 000 zł25 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Z balkonem na kozłówce! lokalizacja: kawalerka połozona przy ul. Nowosądeckiej (os. Na Kozłówce). Dzielnica ta charakteryzuje się w pełni rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

914 000 zł61 m² 14 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie doskonałe do celów inwestycyjnych! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w ok ul. Wielickiej os. Rżąka - ul. Rydygiera. Lokalizacja: okolica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Nowy Prokocim,Kraków

885 000 zł64 m² 13 932,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość : proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 63,52 m2, usytuowaną na parterze w trzypiętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1992 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł52 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! mała góra! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Mała Góra na kameralnym i bardzo zielonym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

679 960 zł40 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne wykończone 2-pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem - bieżanów prokocim N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

459 000 zł27 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, położone w zielonej okolicy przy ul. Jerzmanowskiego na Prokocimiu Nowym. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Rżąka,Kraków

760 000 zł47 m² 16 084,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, chciałbym przestawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego w spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

430 000 zł28 m² 15 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy mieszkanie 1- pokojowe 28,47 m2 ul. Złocieniowa. (os.Złocień) Nieruchomość położona jest na parterze w 3 piętrowym budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

690 000 zł41 m² 16 841,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ulicy Henryka i Karola Czeczów 34, bieżanów-Prokocim, złocień. na trzecim,trzypiętrowego budynku z 2021 roku w bardzo spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta mieszkanie W dzielnicy prokocim najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o mieszkaniu w zielonej, cichej i spokojnej okolicy, a przy okazji dobrze skomunikowanej, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie :) Nieruchomość idealnie nadaję się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się przy ul. Erazma Jerzmanowskiego 37 (tuż obok ul. Wielickiej) w cenie 2900 zł. Zostań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Domagały

Złocień,Kraków

1 900 zł26 m² 74,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, os. Złocień - ul. Domagały 41D Do wynajęcia, wygodna, jasna kawalerka - idealna dla pary lub singla! Mieszkanie w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz umeblowane by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia w pełni rozkładowe czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Nowosądeckiej 1 *powierzchnia 47 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój nr 1: rozkładana sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bieżanów prokocim - ul jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Prokocim,Kraków

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Chciałabym zaprezentować mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. W zielonej części Krakowa Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Lokalizacja Nieruchomość mieści się przy ul.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij