dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Więcej informacji : bez prowizji od kupujacego! bez podatku pcc Jeśli szukasz słonecznego mieszkania w nowym budownictwie i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 750 zł32 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Bieżanów Prokocim, przy ul. Jana Kurczaba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

746 000 zł57 m² 13 019,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokoje oddzielna kuchnia balkon - bieżanów N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 usytuowane na ósmym piętrze budynku z 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

440 000 zł25 m² 17 364 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji *510 *297* 341 Marzysz o własnym, idealnie urządzonym lokum w Krakowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

515 000 zł37 m² 14 032,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 36,7 m2 przy ul. Agatowej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam jasne i przytulne mieszkanie, położone przy ul. H. i K. Czeczów w Krakowie. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie o powierzchni 41,5 m Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Badurskiego

Prokocim,Kraków

1 235 000 zł71 m² 17 275,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie wykończone na wysoki standard, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o metrażu 71,49m2 usytuowane jest na 7 piętrze w budynku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 426 zł40 m² 61,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Polonijnej 15. Możliwość zawarcia umowy na 6, 12, lub 24 miesięcy, zwierzęta są akceptowalne, możliwość meldunku czasowego! Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: przytulna kawalerka na 2 piętrze budynku, z niskim czynszem oraz mediami. Lokalizacja Bieżanów, ul. Bieżanowska, w pobliżu sklep spożywczy, poczta, biblioteka. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

4 999 zł100 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament 70m + z dwoma tarasami 30m + komórka 5m Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m , znajdujące się w budynku z 2015 roku. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

249 000 zł15 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 15 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Kolejowej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, jednopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolarza

Bieżanów,Kraków

709 422 zł62 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N 20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48m2 z Parkingiem bieżanów/kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta a jednocześnie potrzebujących dobrej komunikacji z centrum. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Na Kozłówce,Kraków

449 000 zł36 m² 12 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 630.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych, kameralne osiedle W dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: ogródek, miejsce postojowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

239 000 zł22 m² 10 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Bieżanowska w Krakowie. Okolica: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

419 000 zł28 m² 14 717,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy mieszkanie 1- pokojowe 28,47 m2 ul. Złocieniowa. (os.Złocień) Nieruchomość położona jest na parterze w 3 piętrowym budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Republiki Korczakowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

867 410 zł68 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,30 m2 w skład którego wchodzą pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Kozłówce

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m , które jest świetnie rozplanowana, co sprawia, że pomimo niewielkiego metrażu, jest funkcjonalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Na Kozłówce,Kraków

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchenny, o powierzchni 38 m, usytuowane na 10 piętrze w bloku z 1980 roku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

530 000 zł36 m² 14 845,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanieo pow 35,7m2, ulokowane na 10 piętrze w bloku Podgórzu Duchackim. Nieruchomość jest w stanie do odświeżenia, woda ciepla i ogrzewanie.z miejskiej sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

520 000 zł36 m² 14 607 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Więcej informacji *510* 297* 341 Oto Twoja Alternatywa - wygodne Mieszkanie z Balkonem w znakomitej lokalizacji! Marzysz o własnym kącie, gdzie każdy dzień rozpoczyna się od pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

1 085 850 zł73 m² 14 795,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł39 m² 16 556,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 37,47 m2 - Kozłówek , ul. Okólna Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! prokocim! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Konrada Wallenroda Nieruchomość położona na wysokim parterze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

1 295 000 zł168 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas okazyjnie niska cena do dużej negocjacji -dom lub 2 mieszkania z osobnymi wejściami możliwość zakupu na kredyt a także rozłożenie płatności w czasie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Prokocim,Kraków

1 313 000 zł82 m² 16 012,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 4x pokoje + oddzielna kuchnia + 2x łazienki + przestrzenny przedpokój o łącznej powierzchni 82 m2 przy ul. Wielickiej. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w bloku o pow. 32,7m2, usytuowane na 5 piętrze z windą. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon/loggie, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe mieszkanie na bieżanowie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

2 650 zł39 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 39 m prokocim/kraków Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w budynku z 2024r. o powierzchni 39 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy w dzielnicy Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

695 356 zł63 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Prokocim,Kraków

670 000 zł50 m² 13 535,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prokocim bieżanów - ul. Telimeny Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prokocim Bieżanów, ul. Telimeny w Krakowie. Mieszkanie znajduje sie w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bieżanów,Kraków

819 000 zł56 m² 14 619,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Jana Kurczaba. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

902 400 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

820 000 zł48 m² 16 917,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Profit Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Nowy Prokocim,Kraków

801 355 zł55 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Profit Home prezentuje mieszkanie do sprzedania z rynku wtórnego o powierzchni 54,70 m2. Blok zlokalizowany jest przy ul. Ściegiennego 73 na Prokocimiu. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

419 000 zł28 m² 14 717,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wlotowa

Na Kozłówce,Kraków

600 000 zł44 m² 13 793 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 43,5 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Wlotowej. Lokal po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2016 r.;.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim