dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

441 000 zł25 m² 17 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka z nasłonecznieniem południowym w Krakowie, złocień, ul. Domagały 41D. Oferujemy do sprzedaży przestronną i pięknie umeblowaną kawalerkę o powierzchni 25,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje 4-pok mieszkanie z ogródkiem. zakup bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 63,55 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,10 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na krakowskim Bieżanowie! we speak english budynek I lokalizacja: ulica: mała.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie z klimatyzacją. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł30,30 m² 16 436 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Świetna opcja na pierwsze własne lub inwestycję pod wynajem. Nowoczesny budynek z 2010 r., winda, monitoring, MPEC, dużo miejsc postojowych(bez krążenia po osiedlu). I uroczy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37,30 m² 15 549,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkania o powierzchni 37,30 m , położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie dwupokojowe ul. Na Kozłówce, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

585 000 zł54,60 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, w którym życie toczy się wygodnie i bez gimnastyki z wnoszeniem zakupów? Parter mówi dzień dobry , loggia zapraszam na kawę , a układ pomieszczeń daje swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł48 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie Dwupokojowe | Ogród | Miejsca postojowe | Taras | Ogrzewanie podłogowe | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów, w południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł81,70 m² 15 911,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż - Kraków, ul. Rydygiera (rżąka) | 4 osobne pokoje + kuchnia | Piwnica 9,6 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa - os.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Nowy Prokocim - ul. Erazma Jerzmanowskiego - kawalerka z osobną kuchnią oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,32 m² 13 989,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prokocim Kozłówek ul. Spółdzielców - 44,32m2 / 2 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,67 m² 14 719,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m , zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kluczowe informacje:- Lokalizacja: kraków, prokocim (przybudówka domu jednorodzinnego, 1. piętro). - dostępność: od zaraz. - przeznaczenie: idealne dla firm (możliwość zakwaterowania 4-6 osób). -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,60 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Więcej informacji: robert *510* 297 *341 3 pokoje | 51,6 m | parter | do remontu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 373 zł60,76 m² 12 464,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2.A.3.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 60,76 m2 - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

554 900 zł34 m² 16 320,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bieżanów Złocień ul. Domagały 34m2 / 2 pokoje + balkon nowe bud lux możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

419 000 zł63,42 m² 6 606,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Okna drewniane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

739 000 zł44,68 m² 16 539,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest w Kraków przy ul. Facimiech, w inwestycji realizowanej przez cenionego dewelopera Matexi. To spokojna, kameralna okolica, która zapewnia idealną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. Nowe / rok budowy 2024 / stan deweloperski na 1. piętrze z widokiem. 4 pokoje, 72 m , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna