dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XI Podgórze Duchackie

386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze niskiego bloku przy ul. Malborskiej na Woli Duchackiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z parkami, placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje, osobna jasna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kordiana, dzielnica Podgórze Duchacke. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

420 000 zł32 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i balkonem - idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania lub inwestorów planujących zakup nieruchomości pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

582 000 zł39 m² 15 077,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone na 2. piętrze w budynku na Kurdwanów przy ul. Kordiana w Krakowie. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej - idealne dla pary, studentów, rodziny. Mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na parterze w ośmiopiętrowym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mochnackiego

Wola Duchacka,Kraków

299 000 zł17 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z widokiem na ogród! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Wola Duchacka, ul. Mochnackiego. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka Wschód,Kraków

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nie podjemuje współpracy Z żadnym biurem Sprzedam mieszkanie 53 m , Kraków, ul. Włoska piękne widoki, gotowe do zamieszkania mieszkanie było projektowane przez architekta Bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 069 655 zł69 m² 15 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, zaledwie 7 minut pieszo od Galerii Bonarka. Idealne dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

515 000 zł33 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: *510* 297 *341 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić pod siebie lub potraktować jako inwestycję pod wynajem? A może zależy Ci na funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 4. pokojowe, 90-metrowe mieszkanie do wynajęcia, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 912 742 zł113 m² 16 926,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe (z możliwością przerobienia na 5-pokojowe) mieszkanie z dwoma łazienkami w nowo powstającej inwestycji ,bona przy ul. Walerego Sławka 7. Termin oddania: i kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem 90m2 ul. Walerego Sławka | Podgórze Duchackie Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m2 na 3. piętrze 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

645 000 zł38 m² 16 836,30 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie i powierzchni 38,31 m , zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 42m2 ul. Walerego Sławka | Podgórze Duchackie Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m2 na 1. piętrze 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

711 984 zł46 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie otoczone zielenią z balkonem oraz garażem Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze (ostatnim) nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

888 108 zł57 m² 15 580,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie, które naprawdę robi robotę - 3 pokoje, 56,93 m , idealnie rozplanowane i gotowe, żeby zrobić z niego coś więcej niż tylko miejsce do spania. Serce mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | nowe, jeszcze niezamieszkane | Kraków, ul. Adama Bochenka Do wynajęcia zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Adama Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy galerii"bonarka". Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

505 600 zł31 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 31 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka. Lokal dostępny od 4 maja 2026 r. Piętro: 8/11. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

409 500 zł30 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie - 2026 r. (poza łazienką), o powierzchni 30 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Daliowej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kurdwanów Nowy,Kraków

597 000 zł40 m² 14 928,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia, ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

543 000 zł36 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

895 000 zł59 m² 15 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Na 59m2, mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym zmywarka 60, płyta indukcyjna, piekarnik. Sypialnia Pokój Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Daliowa! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Daliowa w jednym z niskich bloków (3 piętrowy). W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m w Krakowie przy ul. Białoruskiej, z loggią i oddzielną, jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cechowa

Kurdwanów,Kraków

739 000 zł49 m² 15 008,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W stanie deweloperskim Z dwoma ogrodami! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.