dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

241 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 980 zł83,10 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 912 zł65,46 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł101 m² 13 069,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mint Property prezentuje na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 101,6 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy cichej i spokojnej ulicy w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 640 161 zł107,20 m² 15 300,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 480 zł68,78 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 960 zł70,88 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 784 zł70,88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 684 zł69,31 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 066 zł62,46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 3 pokoje | 2. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 828 zł83,66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m, położone w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytkowania w 2025 roku przy ul. Do Wilgi, w dzielnicy Podgórze /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 832 zł79,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 394 zł61,82 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84,90 m² 11 189,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z garażem I ogródkiem - borek fałęcki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 8 4,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, po remoncie mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania na spokojnej ulicy odrzańskiej - dostępne od zaraz! idelane dla pary! atuty: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 041 999 zł69,93 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z garderobą i balkonem - podgórze/łagiewniki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 787 zł75,19 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 832 zł81,34 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 122 zł61,82 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL | ua Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą, zlokalizowane przy ul. Klementyny Hoffmanowej 6b w dzielnicy Łagiewniki Podgórze. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 236 zł68,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 736 zł74,74 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 181 000 zł64,02 m² 18 447,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy przytulne, gotowe do wprowadzenia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Fredry 6u w Krakowie. Propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 196 zł73,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 999 zł34,01 m² 14 701,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Podedworze 13, która postała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.01 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 728 zł65,46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 968 zł68,78 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,40 m² 14 202,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ulicy Stefana Ziobrowskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026