dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł43,50 m² 20 114,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43,5 m, położone na 5. (ostatnim) piętrze budynku z windą na nowym osiedlu przy ul. Papierni Prądnickich w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały okolice Piaszczystej Bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.55m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 110 000 zł63,63 m² 17 444,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe - wykończone 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze. Klucze dostępne od zaraz. Budynek z 2024 roku. Mieszkanie: 4 pokoje 63,63 m2 1 piętro w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkania z odbiorem już w tym roku Bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 30.05 Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 200 zł36,17 m² 16 151,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 216 zł68,26 m² 14 169,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 300 zł66,42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Nowa inwestycja mieszkaniowa, dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Promocja obowiązująca w maju 996 300zł zamiast 1 029 510zł Do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł52,22 m² 16 909,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne 52 m w Stelmachów Park Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawicznym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 325 zł43,05 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 43.05m2 | Kraków, ul. Józefa Wybickiego | 2. piętro | 2025 r. Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w maju 728 726zł zamiast 767 400zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł40,60 m² 21 798,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 40,6 m2 z ogródkiem 80 m2 - lokalizacja Krowodrza, ul. Przybyszewskiego mieszkanie I budynek - gotowe do zamieszkania 2 pokoje, 40,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 066 zł54,62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 316 zł40,33 m² 15 381,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% pcc | blisko 100 inwestycji W jednym miejscu! Oszczędź swój czas i pieniądze. Ze mną zyskujesz dostęp do pełnego przekroju rynku deweloperskiego w Krakowie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 900 zł36,93 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 745 zł39,67 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34,36 m² 17 025,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34,36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały - inwestycja Conrada 27. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ul. Bolesława Czerwieńskiego w Krakowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł42,50 m² 19 694,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 położone przy ulicy Sosnowieckiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 493 zł61,19 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do mieszkania dostaniesz miejsce postojowe w garażu podziemnym za 0 zł! Mieszkanie posiada prywatny, duży (prawie 40m ) ogród z tarasem od strony południowo-zachodniej, co sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 000 zł71,82 m² 20 300,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament / 71,8 M2 / 4 pokoje / 3 piętro / żabiniec / umeblowane / komórka lokatorska kto może zamieszkać Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,88 m² 15 521,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,88m2 na 2/6 piętrze z ekspozycją południowo-wschodnią. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w północno-zachodniej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

649 770 zł39,38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - ekspozycją zachodnią. Lokalizacja: prądnik Biały/ Krowodrza, ul. Piaszczysta Powierzchnia: 39,38 m2 Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Budynek: 2025 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w Krakowie, w pobliżu stacji Kraków Łobzów mieszkanie przyjazne zwierzętom dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

639 154 zł40 m² 15 978,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w dobrze skomunikowanwej lokalizacji, zaledwie 3,5km od centrum Krakowa. Zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc inwestycja: inwestycja to kameralny kompleks 2 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 456 zł51,51 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Bolesława Czerwieńskiego w dzielnicy Azory w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł84,63 m² 13 352,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 84,63 m | Prądnik Biały, ul. Bociana, kraków Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bociana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 781 zł51,95 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały