dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

973 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

8 500 zł79 m² 107,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy 4 pokojowy apartament na ulicy krupniczej składający się Z : - 3 sypialni - salonu - dwóch łazienek - kuchni z jadalnią Apartament o powierzchni 79m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego obok Galerii Krakowskiej! lokalizacja: kamienica wyróżnia się znakomitą lokalizacją, ulica Lubomirskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

639 000 zł33 m² 19 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przestronna Kawalerka na Starym Mieście - Kraków Na sprzedaż urocze mieszkanie na parterze o powierzchni 33 m , znajdujące się w klimatycznej kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Kazimierz,Kraków

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy! Mieszkanie -2pokojowe ,65m , 4 Piętro , ul. Bonerowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w okolicy ul. Westerplatte/zyblikiewicza w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Friedleina

Stare Miasto,Kraków

289 000 zł19 m² 15 438 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogrzewanie mpec! Do sprzedaży przytulna kawalerka w pełni wyposażona spokojnej okolicy w pobliżu Nowego Kleparza w Krakowie. Idealna dla studenta a także jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kazimierz,Kraków

725 000 zł34 m² 21 143,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estate Nieruchomości prezentuje komfortowy apartament do wynajęcia w ścisłym centrum Krakowa, w dzielnicy Stare Miasto, ul. Kremerowska. Świetna lokalizacja, sypialnia I salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 770 000 zł96 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto oraz okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu mieszkanie dwupokojowe na ulicy skawińskiej O pow.54 SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - 2 osobnych pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł61 m² 23 872,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Łobzowskiej, stare Miasto. Blisko Planty/ ul. Dunajewskiego - 350m. Powierzchnia : 60,74 m Budynek : 3. piętro w 3-piętrowej kamienicy z 2009 roku (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

6 200 zł140 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od grudnia, mieszkanie o powierzchni 140 m2, zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej. Nieruchomość z trzema ogromnymi pokojami oraz oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stradomska

Wawel,Kraków

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - adres: ul. Stradomska, kraków - Bliskość atrakcji: 5 minut spacerem od Wawelu, w sercu historycznego centrum Krakowa. - okolica: ekskluzywny budynek Angel Stradom, blisko restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 235 000 zł52 m² 23 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

4 000 zł37 m² 107,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia apartament o wielkości 44 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa - Angel Stradom, stare Miasto, ul. Stradomska. Jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 091 400 zł54 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i nowoczesne apartamenty w centrum miasta! Zaledwie 500 metrów do Kapelanki / 800 metrów do Ronda Matecznego / 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wawel,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 50 m na wynajem Angel Wawel, ul. Sukiennicza 8, kraków Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego apartamentu w prestiżowym kompleksie Angel Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

590 708 zł25 m² 23 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 25,03 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym i sypialnią *łazienkę Właściciel posiada w ofercie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Kazimierz,Kraków

2 400 zł36 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Kazimierza, w pobliżu Placu Wolnica, kładki Bernatki, terenów rekreacyjnych Wisły i Wawelu, stanowi wspaniałą bazę zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

610 917 zł30 m² 20 709,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Promocja- obniżona cena obowiązuje do 1 Lutego 2025! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

418 320 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 19,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Starym Mieście! Prezentuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 położone na 3 piętrze w budynku z windą w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupa

Kazimierz,Kraków

1 140 800 zł37 m² 30 832,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz tuż przy Placu Nowym w okolicy ul. Kupa, ciemnej okazyjna cena tylko do końca grudnia Oferuję do zakupu apartament wykończony pod klucz materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

756 784 zł32 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

1 349 000 zł65 m² 20 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4m2 na ul. Przemyska Lokal usytuowany jest na 1-pietrze kameralnej kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

441 980 zł18 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 18,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

413 000 zł17 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 16,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasek,Kraków

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy Państwu wynajem przestronnego mieszkania 2-pokojowego, położonego w samym sercu Krakowa, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, tuż przy Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

765 000 zł32 m² 23 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. bp. Jana Prandoty , na parterze, sześciopiętrowego budynku z 2021 roku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Krakowa. ul. bp. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

785 241 zł34 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 34,29 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym i *sypialnią *łazienkę Właściciel posiada w ofercie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasek,Kraków

1 625 400 zł77 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

English below Na sprzedaż jasne, przestronne i urządzone mieszkanie o powierzchni 77m2. Położone w zadbanej kamienicy w dzielnicy Stare Miasto w pobliżu terenów zielonych takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

760 850 zł42 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m2 + poddasze 89 m2 na ul. Rakowicka Lokal usytuowany jest na 2-pietrze dwupiętrowej kamienicy z 1926 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowy 2 pokojowy apartament przy ul. Floriańskiej tuż przy rynku głównym nieopodal zielonych plant. Stare miasto. Opis nieruchomość Jasne i ciche mieszkanie, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Nieruchomość położona jest w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Stradomskiej, nieopodal Plant, wawelu i Bulwarów Wiślanych. Jest to centrum miasta, skąd jest znakomite połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta idealne pod cele mieszkaniowe lub cichą działalność biurową Oferujemy do wynajęcia świetne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

897 000 zł63 m² 14 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta bezpośrednio od właściciela! Pośredników uprzejmie proszę o kontakt wyłącznie z konkretnym Kupującym. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Starowiślnej 44 w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawskie,Kraków

1 250 000 zł49 m² 25 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

English below Steam Park to niezwykłe połączenie doskonałej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat. W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, tworzymy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

839 000 zł38 m² 22 290,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! apartament blisko wawel U ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na ul. Felicjanek , dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 641 875 zł90 m² 18 220,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w centrum Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Podstawowe informacje: cena: 1 641 875,00 pln Powierzchnia: 90,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

3 300 zł46 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mieszkanie znajduje się w pożądanym kompleksie mieszkaniowym Angel Plaza, położonym na Starym Mieście tuż przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel czy Rynku Głównym. Tak świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

9 000 zł125 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 mieszkania przy ul. Floriańskiej tuż przy rynku głównym, stare miasto. Opis nieruchomość Do wynajęcia mieszkania o łącznej powierzchni ok 123m2: mieszkanie 1 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

904 000 zł56 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 55,5m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto