dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

973 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

To przestronne mieszkanie na wynajem znajduje się w centrum. Posiada cztery osobne pokoje , oddzielną kuchnię,wc,łazienka. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i idealne dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

790 000 zł33 m² 23 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie / blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates z przyjemnością prezentuje na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni umeblowane. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, słoneczne wyremontowane mieszkanie z balkonem! Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji położonej przy ulicy Bytomskiej w dzielnicy Łobzów w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

883 900 zł52 m² 16 998,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stare Miasto, al. 29 Listopada Możliwa zamiana Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

968 300 zł42 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 081 000 zł43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bonerowska

Kazimierz,Kraków

350 000 zł23 m² 15 283,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: lokal użytkowy o powierzchni 22,90 m . Suterena w zabytkowej kamienicy przy ul. Bonerowskiej 3 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

399 000 zł21 m² 19 109,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni 20,88m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kazimierz,Kraków

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, jasne mieszkanie 37 m z miejscem w garażu - ul. Koszykarska, kraków. Przytulne mieszkanie o wysokim standardzie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z ogrodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Stare Miasto,Kraków

619 000 zł28 m² 21 888,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Poczuj klimat starego miasta zamieszkaj W otoczeniu sztuki I zieleni N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż unikatową kawalerkę w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Stare Miasto,Kraków

1 399 000 zł72 m² 19 566,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Tylko u nas. Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta, przy ul. Oskara Kolberga 12 w Krakowie. Atuty lokalizacji Stare Miasto prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 200 000 zł72 m² 30 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 71m2, położone w sercu Krakowa przy ul. Krowoderskiej. Ze względu na położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

761 200 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji Starego Miasta, w bliskiej odległości od Plant. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z aneksem Stary Kazimierz, kraków( bezczynszowa) Oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną na parterze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powiśle

Wawel,Kraków

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy w sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

634 260 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność przedstawić nową ofertę nieruchomości w Centrum Krakowa, przy al. Juliusza Słowackiego. Opis: prezentowana nieruchomość to 3 pokojowe mieszkanie z balkonem (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

461 000 zł19 m² 24 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Bonerowskiej. Mieszkanie: - po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji - umeblowane i wyposażone - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

700 000 zł30 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

830 000 zł45 m² 18 424 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 280.00 zł; Budynek: kamienica, cegła, z lat 30-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł45 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie dwupokojowe W angel city O powierzchni 44,71 M2 składające się Z: - sypialni - salonu z otwartą kuchnią - łazienki - przedpokoju - balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

755 000 zł31 m² 24 497,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

583 000 zł26 m² 22 423,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w centrum miasta. Mieszkanie: - salon połączony z kuchnią, sypialnia z antresolą, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Wawel,Kraków

4 200 zł43 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Koletek Apartamentowiec Angel Wawel Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy lat 1930. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

4 700 zł46 m² 102,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, stylowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Starowiślna. Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 4. piętrze eleganckiej, gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Dominikański

Stare Miasto,Kraków

2 499 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia jednopokowe mieszkanie na placu dominikańskim skladające się Z: - pokoju - osobnej kuchni z jadalnią - łazienki Mieszkanie położone na 3 piętrze. Umeblowane i wyposażone. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

2 273 000 zł114 m² 19 895 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1808

Apartament W starym mieście! Na sprzedaż gotowy do aranżacji apartament położony w samym sercu Krakowa przy ulicy Św. Tomasza. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

2 495 000 zł84 m² 29 582,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - apartament 200 m od płyty Rynku Głównego! okazja! nowa atrakcyjna cena do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

715 155 zł36 m² 19 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne mieszkanie o powierzchni 35,85m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Krakowa, przy ul. Rakowickiej 11a. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie w prestiżowej inwestycji angel city jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia luksusowy apartament położony w samym sercu Krakowa przy ulicu św Tomasza. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Rynku Głównego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

545 000 zł39 m² 13 995,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 położone jest na 2 piętrzekamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podzamcze

Stare Miasto,Kraków

2 400 000 zł87 m² 27 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 87m2 położone jest na wysokim parterze w 3 piętrowej zadbanej kamienicy. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Nowy Świat,Kraków

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Plac na Groblach w dzielnicy Nowy Świat, w zadbanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenczyńska

Stare Miasto,Kraków

1 490 000 zł62 m² 24 032,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczny i cichy dwupokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z widokiem na Wawel w centrum Krakowa przy ulicy Tenczyńskiej, 3 minuty spacerem do Krakowskich Plant. Do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Stare Miasto,Kraków

6 900 zł120 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakowa u. Podzamcze, stare miasto. Dostępne od listopada 2025 Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Kazimierz,Kraków

3 000 zł48 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, ciepłe i przestronne mieszkanie, niemal w samym centrum miasta (10 min, spacerem do Rynku Głównego). Kompletnie wyposażone i umeblowane sprzętami wysokiej jakośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

899 000 zł59 m² 15 237,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszanie położone zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego w okolicy ul Retoryka. Mieszkanie o powierzchni 59m2 położone jest na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 składające się przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym o pow. 26,50m2, sypialni o pow. 20,92m2, łazienki. Pokój z aneksem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto