dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Teresy

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł69 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Św. Teresy (przecznica z ul. Krowoderskiej/stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze w nowej, czteropiętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Pędzichów (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu antresola. Kuchnia oddzielna. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja.(10 minut pieszo do Rynku) Świetna komunikacja. Kawalerka po generalnym remoncie. Wszystkie opłaty w cenie wynajmu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł33 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łobzowskiej (stare Miasto), usytuowane na parterze dwupiętrowego ogrodzonego i monitorowanego budynku z 2000 roku. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skawińska

Stare Miasto,Kraków

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Skawińskiej (kazimierz), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Pokoje 25 m2 i 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

290 000 zł32 m² 9 062 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej (stare Miasto/w rej. Poczty Głównej), położone na czwartym piętrze - na poddaszu, w dobudowanej w 2001 roku części kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sebastiana

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 350 zł60 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie na I piętrze w starej kamienicy umeblowane. Kuchnia i łazienka ogrzewanie podłogowe, pokoje( 25m i 20m) - piec z grzałką elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł101 m² 15,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dane podstawowe Transakcja Wynajem Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stradom Powierzchnia 101,00 m2 Cena wynajmu 1 600,00 pln Cena wynajmu za m2 15,84 pln ogłoszenie wynajem , Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł121 m² 16,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie wynajem , Mieszkanie 4-pokojowe, stradom, ul. Dietla pow.: 121,00 m2, Mieszkanie 4-pokojowe (jeden pokój przechodni) z jasną kuchnią do wynajęcia. Tylko dla studentów! Mieszkanie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dane podstawowe Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 2-pokojowe-jk Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 50,00 m2 Cena 220 000,00 pln Cena za m2 4 400,00 pln Własność odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wójtowska

Kleparz,Kraków

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę jednopokojowe mieszkanie przy ul. Wójtowskiej w Krakowie. Mieszkanie o pow. 26 m.kw. ma jeden pokój, łazienkę i kuchnię oraz słoneczny balkon z widokiem. Jest ono położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia!pokój w mieszkaniu studneckim!atrakcyjna lokalizacja - 5 minut piechotą do Rynku.Blisko Poczty Głównej. Pokój zamykany na klucz, w pokoju szafa, regał, łóżko, biurko. Wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lenartowicza

Stare Miasto,Kraków

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmiemy wyposażony i umeblowany pokój przy rodzinie - dwóm studentkom, z używalnością kuchni i łazienki. W kwocie 900 są wszystkie opłaty - kwota ta jest wyliczona za dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

690 000 zł101 m² 6 831,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 101,23 m2 Cena 690 000,00 pln Cena za m2 6 816,16 pln Własność odrębna własność opis szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

1 890 zł80 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Starowiślnej (stare miasto/kazimierz), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sebastiana

Kazimierz,Kraków

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie na I piętrze w starej kamienicy umeblowane. Kuchnia i łazienka ogrzewanie podłogowe, pokoje( 25m i17m) - piec z grzałką elektryczną. Mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Stare Miasto,Kraków

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gruntownie wyremontowane, starannie wykończone mieszkanie, 5 minut pieszo od krakowskiego Rynku. Lokal składa się z umeblowanego pokoju z aneksem kuchennym ( w pełni wyposażony ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Krakowa. Atutem mieszkania są: idealna cisza i zieleń - okna wychodzące na ogrody Mehofera. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe (34m2) w doskonalej lokalizacji - tuz obok Galeria Krakowska, pkp, uniwersytet Ekonimiczny, 10 minut do Rynku. Mieszkanie na I pietrze w oficynie kameralnej odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dane podstawowe Transakcja Wynajem Rodzaj obiektu Mieszkanie 2-pokojowe-jk Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 64,00 m2 Cena wynajmu 1 400,00 pln Cena wynajmu za m2 21,88 pln ogłoszenie wynajem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dane podstawowe Transakcja Wynajem Rodzaj obiektu Mieszkanie 1-pokojowe Dzielnica/rejon Stradom Powierzchnia 35,00 m2 Cena wynajmu 850,00 pln Cena wynajmu za m2 24,29 pln ogłoszenie wynajem , Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł42 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piłsudskiego (stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Budynek chroniony. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szlak (stare Miasto), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku Angel City z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł36 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Sereno Fenn'a (stare Miasto, rejon ul. Krowoderskiej i Pl. Biskupiego) usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Stare Miasto,Kraków

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z aneksem kuchennym i balkonem w centrum przy samotnej starszej osobie wynajmę studentce I lub II roku (może być od zaraz). Cena 500 zł do negocjacji. Zapraszam Tel. 12 633 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł115 m² 15,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dane podstawowe Transakcja Wynajem Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stradom Powierzchnia 115,00 m2 Cena wynajmu 1 800,00 pln Cena wynajmu za m2 15,65 pln ogłoszenie wynajem , Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł47 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szlak (stare Miasto), usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku Angel City z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

168 000 zł19 m² 8 842,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie garsoniera Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 18,69 m2 Cena 168 000,00 pln Cena za m2 8 988,76 pln Własność odrębna własność opis szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

1 700 zł33 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Mikołajskiej (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Budynek odnowiony. Mieszkanie umeblowane i wyposażona. Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

śliczne mieszkanko typu studio, w pełni wyposażone- pralka, lodówka, tv, internet, garderoba, antresola. Wolne od zaraz, jasne, ciepłe, bardzo reprezentacyjne, miejsce postojowe na rower. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Kraków

1 670 zł70 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Grodzkiej (stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 65,31 m2 Cena 490 000,00 pln Własność odrębna własność opis szczegółowy Ilość pomieszczeń 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dane podstawowe Transakcja Wynajem Rodzaj obiektu Mieszkanie 2-pokojowe-jk Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 46,00 m2 Cena wynajmu 1 300,00 pln Cena wynajmu za m2 28,26 pln ogłoszenie wynajem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 79,92 m2 Cena 639 000,00 pln Własność odrębna własność opis szczegółowy Ilość pomieszczeń 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

525 000 zł262 m² 2 003,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Strych do adaptacji Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 262,00 m2 Cena 525 000,00 pln Cena za m2 2 003,82 pln Własność odrębna własność inne dane Zastosowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielopole

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielopole (stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku typu plomba z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, kazimierz, pow.: 47,22 m2, Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie składa się z sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej (stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Kuchnia połączona z pokojem. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krupniczej (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wynajem , Lokal biurowy, stare Miasto, ul. Długa, pow.: 68,00 m2, Reprezentacyjny lokal biurowy usytuowany w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Długiej. Lokal znajduje się w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł89 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Topolowej (stare Miasto, rej. Dworca Głównego), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto