dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Stare Miasto,Kraków

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowoczesnym apartementowcu przy ul. Ludwinowskiej! gratis! Na terenie obiektu basen, sauna, siłownia, jacuzzi, dla 2 mieszkańców gratis! Szczególnie polecam dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w znakomitej lokalizacji w centrum Kazimierza, przy ul. Miodowej. Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealne dla studentów! Atrakcyjne Mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni jasnej z balkonem, łazienki oraz przedpokoju. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu od wynajęcia piękny apartament zlokalizowany w samym sercu starego Krakowa, u podnóża Wawelu. Apartament mieści się przy ul. Zwierzynieckiej w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

1 480 zł45 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszam do oglądania mieszkania przy ul. Zwierzynieckiej od strony Bulwarów Wiślanych. Jest to lokalizacja bardzo wygodna (liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

549 024 zł43 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

285 000 zł29 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio w stanie developerskim położone na ostatniej kondygnacji w odrestaurowanej kamienicy na Krakowskim Kazimierzu -stare Miasto. Wnętrze składa się z części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

208 000 zł23 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

| oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej wyjątkowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa, w rejonie ulic Retoryka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

11 500 zł144 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny w pełni wyposażony czteropokojowy apartament w centrum Krakowa na ulicy Piłsudskiego. Apartament składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł115 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w Centrum Starego Miasta- oryginalna , nowa adaptacja poddasza. Mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na trzecim pietrze w zadbanej kamienicy. Na pierwszym poziomie mamy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 401 941 zł94 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 94 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

425 000 zł54 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej kamienicy na Krakowskim Kazimierzu. Usytuowane na 2 piętrze od strony podwórza. Mieszkanie o powierzchni 53,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowskiego

Stare Miasto,Kraków

995 000 zł111 m² 8 963,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż ekskluzywny apartament 3 pokojowy w dzielnicy Stare Miasto Kraków. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż apartament 3 pokojowy, położony w centrum miasta Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

539 000 zł50 m² 10 707,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście, w rejonie ul. św Sebastiana - blisko Planty Krakowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kazimierz

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł140 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż superkomfortowy apartament w nowej inwestycji na krakowskim Kazimierzu. Apartament o łącznej pow. 139, 68 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczny apartament - stare miasto! Oferujemy do sprzedaży apartament na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze. Powierzchnia całkowita - 81,6m, a powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 80 metrowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Królewskiej 120m od Placu Inwalidów. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze czteropiętrowej wyremontowanej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

249 000 zł26 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie jednopokojowe położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego, kraków- stare Miasto. Lokal o ekspozycji zachodniej, w oficynie, dzięki czemu mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

552 507 zł43 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

593 186 zł66 m² 8 970,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezydencja Orzeszkowej. Adres pod którym historia łączy się z nowoczesnością a funkcjonalność z elegancją. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 66,13m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, elegancki apartament położony w inwestycji Apartamenty Novum przy ulicy Rakowickiej. Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum miasta. Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł67 m² 7 471,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare Miasto. Dla wymagających. Kamienica o podniesionym standardzie. Mieszkania do własnej aranżacji. Oferta sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji ( 21 lokali mieszkalnych) w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Kraków

1 199 000 zł96 m² 12 498,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży przestronny apartament usytuowany na 6 piętrze odnowionej kamienicy w prestiżowej lokalizacji w samym sercu krakowksiego Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu Angel Plaza przy ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

208 000 zł23 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

OK. Michałowskiego- piękny apartament Z 26-metrowym tarasem w cenie: dodatkowa garderoba na piętrze, komórka lokatorska miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

659 106 zł52 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowskiego

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

72m2 w ścisłym centrum krakowa tylko 2500zł. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie/lokal o powierzchni 72 m2 w centrum Krakowa. Lokal mieści się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

549 000 zł47 m² 11 680,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w pięknej secesyjnej kamienicy z końca XIX w. (kamienica obecnie po remoncie generalnym, odnowiona fasada, piony, dach, klatki schodowe). Doskonała lokalizacja: ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Krakowa o powierzchni 39 m2 (w tym antresola o pow. 11 m2), położone na niskim parterze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

879 780 zł68 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

349 000 zł52 m² 6 702,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 400 000 zł83 m² 16 867,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Superkomfortowy trzypokojowy apartament o pow. 83 m2 usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Miasta (spacerem 3 minuty na Wawel). Apartament składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

419 000 zł47 m² 8 828,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

| oferta bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej wyjątkowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa, w rejonie ulic Retoryka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

486 000 zł40 m² 12 192,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Ulica Rakowicka powstała na początku XIX wieku, zaś znajdujące się wzdłuż niej budynki tworzą unikalną mieszankę stylów architektonicznych. Budynek kamienicy przeszedł pieczołowicie zaplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 621 900 zł93 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ekskluzywny, dwupoziomowy - trzypokojowy apartament o powierzchni 92 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

888 000 zł75 m² 11 879,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie W samym sercu krakowa floriańska Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Krakowa. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Floriańskiej. Okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

539 000 zł50 m² 10 707,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,34 m2, znajdujące się w samym centrum historycznego Krakowa w zabytkowej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Przestronne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

419 000 zł47 m² 8 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

873 717 zł68 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blich

Stare Miasto,Kraków

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament - stare miasto! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Blich, przecznica od ulicy Kopernika, ok. 7 minut spacerem do Rynku Głównego i na krakowski Kazimierz, doskonała.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto