dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

973 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł105 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w sąsiedztwie Wawelu! Przedstawiamy Państwu piękne, jasne, przestronne i samodzielne mieszkanie o powierzchni 105 m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiselsa

Kazimierz,Kraków

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - mieszkanie na wyłączność najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

308 000 zł36 m² 8 676,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - nowoczesne mieszkania sprawdzony deweloper - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

247 000 zł28 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

287 000 zł33 m² 8 689,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

234 000 zł27 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

261 000 zł30 m² 8 694,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Joselewicza

Kazimierz,Kraków

274 000 zł32 m² 8 679,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

269 000 zł31 m² 8 796,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Prestiżowa lokalizacja. Kamienica o podniesionych standardzie! Stare Miasto. Oferujemy do sprzedaży mieszkania (37 lokali mieszkalnych) w restaurowanej kamienicy, w okolicach ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kleparz

Kleparz,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy Nowym Kleparzu. Lokalizacja I komunikacja: mieszkanie na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Przystanek autobusowy w odległości ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł18 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo przytulne mieszkanie typu studio, usytuowane w nowoczesnym budynku przy ulicy Kopernika. Mieszkanie ma 18,5 m2. Jest bardzo ładnie zaaranżowane i funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kleparz,Kraków

379 000 zł42 m² 8 998,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stare miasto - mieszkanie 2 pokojowe na poddaszu - nowa inwestycja Z 2015 roku inwestycja zlokalizowana przy ulicy staszica I szlak powierzchnia całkowita 42,12 M2 Pokoje i pomieszczenia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Kleparz,Kraków

276 000 zł45 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Stare miasto - mieszkanie 1 pokojowe na poddaszu - nowa inwestycja Z 2015 roku inwestycja zlokalizowana przy ulicy staszica I szlak 6100 za M2 - powierzchnia całkowita 45 M2 Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2, znajdujące się na drugim piętrze, w 5 kondygnacyjnej kamienicy wzniesionej pod koniec XIX wieku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

339 000 zł41 m² 8 278,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kleparz,Kraków

369 000 zł47 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stare miasto - mieszkanie 2 pokojowe na poddaszu - nowa inwestycja Z 2015 roku inwestycja zlokalizowana przy ulicy staszica I szlak powierzchnia całkowita 47,25 M2 Pokoje i pomieszczenia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

276 000 zł39 m² 7 048,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum miasta, idealne pod wynajem. Mieszkanie mieści się w przyziemiu (zaledwie 3 schodki poniżej poziomu ulicy) starej kamienicy przy jednej z przecznic ulicy Dietla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo ładnego, jednopokojowego mieszkania typu studio, które położone jest przy Alei Krasińskiego - w pięciopiętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Stare Miasto,Kraków

345 000 zł47 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Okazja! Mam do zaoferowania bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulic Bosackiej - w centrum Krakowa. Lokal jest usytuowany na parterze dwupiętrowej kamienicy z 1917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

399 000 zł52 m² 7 725,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prestiżowa lokalizacja. Kamienica o podniesionych standardzie! Stare Miasto. Oferujemy do sprzedaży mieszkania w restaurowanej kamienicy, w okolicach ul. Św. Gertrudy. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

389 000 zł53 m² 7 408,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stare Miasto. Dla wymagających. Kamienica o podniesionym standardzie. Mieszkania do własnej aranżacji. Oferta sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji w okolicy ul. Retoryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży wygodne i funkcjonalne studio w bardzo wysokim standardzie i nowoczesnym designie, z wydzielonym aneksem sypialnianym zapewniającym dodatkowy komfort, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na Krakowskim Kazimierzu, tętniącym życiem kulturalnym centrum miasta, w starej kamienicy w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Stare Miasto,Kraków

270 000 zł39 m² 6 859,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 2 pokojowe w sercu Krakowa, idealne pod wynajem! Polecam mieszkanie w okolicach ulicy Miodowej, na krakowskim Kazimierzu. Świetna okolica dla studentów! W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy stare miasto - ekskluzywny budynek - 9 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 20 M2 do 96 M2 mieszkania wykańczane W stanie deweloperskim godny zaufania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kleparz,Kraków

403 000 zł58 m² 6 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stare miasto - mieszkanie 3 pokojowe na poddaszu - nowa inwestycja Z 2015 roku inwestycja zlokalizowana przy ulicy staszica I szlak 6900 za m2 - powierzchnia całkowita 58 M2 Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

696 000 zł52 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania własnościowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 65m2 na 4 piętrze kamienicy przy ulicy Szlak. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi (20m2, 13m2, 11m2), osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie W samym centrum krakowa Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się w prestiżowej części Krakowa, w kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 64m2 w Krakowie na Starym Mieście w rejonie ulicy Skarbowej i Czystej z całą zabudową kuchni i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Kleparz,Kraków

263 000 zł44 m² 5 910,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Stare miasto - mieszkanie 1 pokojowe na poddaszu - nowa inwestycja Z 2015 roku inwestycja zlokalizowana przy ulicy staszica I szlak 5900 za M2 - powierzchnia całkowita 44,50 M2 Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł91 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie w centrum (stare Miasto) - 91 m2. Kraków - 4 pokoje - oddzielna kuchnia -91 m2 - parter. Kilka słów o lokalizacji: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia na przeciw politechniki krakowskiej! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, na którą składają się: - duży pokój z aneksem kuchennym mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunajewskiego

Stare Miasto,Kraków

6 529 zł187 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Apartament ponad 180m2 w ścisłym centrum miasta, prestiżowa lokalizacja! Zapraszam do oglądania apartamentu w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Krakowa. Bardzo reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji - okolice Karmelickiej! Oferujemy do kupienia odnowione mieszkanie w zabytkowej kamienicy w okolicy ul. Karmelickiej. W skład 36 m kw. wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Stare Miasto,Kraków

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 39 m2 na Kazimierzu Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze oficyny jednej z krakowskich kamienic położonych na Kazimierzu w okolicy ul. Bożego Ciała, placu Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo wygodnej lokalizacji: ul. Starowiślna. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy i ma powierzchnię 49 m2. Składa się z 2 pokoi (17 i 19 m2),.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto