dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

973 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

279 000 zł37 m² 7 556,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow 36,92 m2 znajdującą się na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w rejonie ul. Miodowej na Kazimierzu. Budynek jest w trakcie remontu, prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

610 000 zł84 m² 7 253,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 84,1m2 polożone przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie bardzo słoneczne, znajduje się na IV piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 przy Alei Słowackiego, nowy Kleparz. Lokal składa się z dużego salonu i sypialni oraz wyposażonej w kompletny sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena promocyjna do końca listopada 2015. Krakowski Kazimierz. Ostatnie mieszkania w odnawianej kamienicy. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze 4 piętra na krakowskim Kazimierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, super lokalizacja! Bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie!~~mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy jednej z przecznic ulicy Dietla (od strony Wisły i Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

204 379 zł33 m² 6 155,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie: lokal składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

209 000 zł42 m² 4 917,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jasne, dwupokojowe mieszkania położone na ostatnim piętrze w jedenastopiętrowym bloku z połowy lat 70-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 17 i 10 m2, większy z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

209 000 zł42 m² 4 976,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne dwupokojowe mieszkanie, w układzie południe-wschód. Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica. Nowe instalacje. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł55 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Angel Plaza w Centrum Krakowa. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

329 000 zł57 m² 5 766,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krakowski Kazimierz. Ostatnie mieszkania w odnawianej kamienicy. Uwaga: mieszkanie objęte Świąteczną Promocją Przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej lub notarialnej w terminie od 10 grudnia 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

600 000 zł72 m² 8 318,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ścisłe centrum krakowa! 3 pokoje, i piętro, 3 pokoje 72 M2. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,13m² położone w budynku z 1959 roku ( cegła) przy ul. Sereno Fenn'a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio położone przy ul. Miodowej, doskonała lokalizacja na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie częsciowo umeblowane. Łazienka w kafelkach wyposażona w kabinę prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 059 000 zł60 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny apartament w luksusowej inwestycji Angel Wawel przy Wawelu. Apartament w pełni wykończony i wyposażony. Bardzo wysoki standard, nowoczesny design, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,3m2 położone przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie położone na III piętrze w IV-piętrowej kamienicy. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena promocyjna do końca listopada 2015 roku. Krakowski Kazimierz. Ostatnie mieszkania w odnawianej kamienicy. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze 4 piętra na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

359 000 zł57 m² 6 292,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o pow 57,05 m2 znajdującą się na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w rejonie ul. Miodowej na Kazimierzu. Budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

430 000 zł59 m² 7 325,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Obniżka ceny! Kamienica, 2 pokoje, balkon, winda! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 58,7 m2 a 60,5 m2 powierzchni całkowitej. Położone w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum A

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

177 000 zł32 m² 5 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecam jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, okna pcv, nowe drzwi i podłogi, na ścianach gładzie, nowe grzejniki, parapety, nowa instalacja elektryczna oraz tv, pokój około 14m2, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

341 000 zł57 m² 5 977,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

249 000 zł37 m² 6 744,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

12 500 zł139 m² 89,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo luksusowy apartament o powierzchni 140 m2, zlokalizowany na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Angel Plaza w Centrum Krakowa. Prestiż podnosi sposób dostania się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł47 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie na 3 piętrze przy ul. Szlak w kompleksie Angel City. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubelska

Kleparz,Kraków

194 000 zł21 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie1-pokojowe typu soft loft o powierzchni 21,20 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowej nowoczesnej inwestycji Lofty Lubelska przy ulicy Lubelskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybulskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy luksusowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Cybulskiego. Apartament o pow. 56 m2, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

309 000 zł35 m² 8 894,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam!~~do sprzedaży mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej przy jednej z przecznic ul. Dietla. ~~mieszkanie o powierzchni 31,58 m2 z przynależną piwnicą o pow. 3,16m2. ~Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

637 000 zł64 m² 9 993,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam!~~do sprzedaży mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej przy jednej z przecznic ul. Dietla. ~~mieszkanie o powierzchni 60.93 m2 z przynależną piwnicą o pow. 2,81m2. ~Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

425 000 zł56 m² 7 648,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam!~~do sprzedaży mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej przy jednej z przecznic ul. Dietla. ~~mieszkanie o powierzchni 53,28 m2 z przynależną piwnicą o pow. 2.29m2. ~Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

599 000 zł59 m² 10 109,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam!~~do sprzedaży mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej przy jednej z przecznic ul. Dietla. ~~mieszkanie o powierzchni 56,59 m2 z przynależną piwnicą o pow. 2,66m2. ~Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wolnica

Kazimierz,Kraków

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1975

Kawalerka świeżo po remoncie na Kazimierzu, przy Placu wolnica!~~zapraszam do oglądania przytulnego mieszkania przy jednej ze spokojnych uliczek odchodzącej od Placu Wolnica (budynek w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł53 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 52,71 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w nowym apartamentowcu Angel Plaza z widokiem na wewnętrzne, ciche patio. W celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Augustiańska

Kazimierz,Kraków

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwa uwadze małą ale ustawną kawalerkę na Krakowskim Kazimierzu. Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowej plomby z lat 70-tych XX wieku przy ulicy Augustiańskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 450 zł42 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m2, zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Angel Plaza w Centrum Krakowa. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla 2 lub 4 studentów, rodziny. Przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2 do wynajmu, zlokalizowane w samym centrum Krakowa, w odnowionej kamienicy na rogu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Kraków

325 000 zł55 m² 5 960,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż mieszkanie na sprzedaż przy Lubiczu, dzielnica Stare Miasto. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Znakomite miejsce na wynajem mieszkania, w niedalekej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Kraków

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

459 000 zł58 m² 7 932,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne mieszkanie w stanie w gruntownie wyremontowanej kamienicy w stanie deweloperskim, wielopole, zyblikiewicza, okolice Hali Targowej.~~3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

419 000 zł51 m² 8 172,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kazimierz,Kraków

520 000 zł66 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe W powojennej kamienicy Mieszkanie o powierzchni 65,60 metrów kwadratowych. Położone na drugim piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w sercu krakowskiego Kazimierza. Doskonała lokalizacja, w najbliższej okolicy restauracje, puby, bary, kawiarnie, jednocześnie mieszkanie jest bardzo ciche ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł52 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w inwestycji Browar Lubicz. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2 - skłądające się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni, łazienki i loggi. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecam!~~do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze luksusowej kamienicy z 2000r. na krakowskim Kazimierzu w okolicy ul. Wietora. Budynek z windą i garażem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto