dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Marzysz o funkcjonalnym wnętrzu w samym sercu zabytkowego Krakowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokal o powierzchni ok 40 m2 to przytulne, przestronne mieszkania. Mieszkanie wymaga remontu natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Stare Miasto,Kraków

310 000 zł30 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W naszej ofercie do sprzedania wyjątkowe i oryginalne mieszkanie składające się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie jest jasne, wysokie i przytulne co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super okazja! Do wynajęcia piękna kawalerka o powierzchni 18m2 umiejscowiona w ścisłym centrum Krakowa przy ul. A. Mickiewicza, 4 minuty od Rynku Głównego. Mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 250 zł70 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości krakówliving oferuje na wynajem piękny, klimatyczny apartament o pow. 70 m² na poddaszu prywatnej kamienicy na Salwatorze! - lokalizacja - Znakomita okolica - kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament 96m2 gotowy do wynajęcia na Starym Mieście w pełni odrestaurowanej kamienicy. Lokalizacja i budynek Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 000 000 zł97 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie 97 M2 W krakowie na ul.KROWODERSKIEJ MIESZKANIE JEST W STANIE IDEALNYM PO GENERALNYM REMONCIE 4 POKOJE JASNA KUCHNIA W PEŁNI WYPOSAŻONA (ZMYWARKA,LODÓWKA, PŁYTA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Rakowickiej 11. Jest ono w pełni wyposażone w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

598 000 zł65 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gotowe do zamieszkania mieszkanie na kazimierzu W krakowie z windą! uwaga Przedstawiamy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 65m2. Apartament składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

670 000 zł68 m² 9 793,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament ścisłe centrum Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnego apartamentu w Krakowie, położonego przy Placu Na Groblach. Powierzchnia: 68,41 m2. Położenie: wyjątkowa lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Friedleina

Kleparz,Kraków

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości krakówliving oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie 15 minut od Rynku Głównego! - lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie do wynajęcia na Pędzichowie. Metraż wynosi 45 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (jeden przechodni), kuchni oraz łazienki. Usytuowane jest na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł57 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament położony przy ul. Podzamcze, w kamienicy vis a vis Wawelu. Przestronny apartament o pow. 57m2 usytuowany na II piętrze, składający się z salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Marzysz o funkcjonalnym wnętrzu w samym sercu zabytkowego Krakowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokal o powierzchni ok 70 m2 to przytulne, przestronne mieszkania. Mieszkanie wymaga częściowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2 znajdująca się w całkowitym centrum Krakowa. - kawalerka znajduje sie na 1 piętrze - Całkowicie umeblowana - Ogrzewanie centralne - Nowe okna - Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m 2 , zlokalizowane w samym centrum Krakowa przy ulicy Starowiślnej! Mieszkanie składa się z : - przedpokoju - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

955 440 zł119 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie we wspaniałej lokalizacji, stare Miasto, kamienica przy ul. Krupniczej. Do sprzedania mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Krupniczej. Mieszkanie frontowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł103 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji tuż przy Wawelu z widokiem na Wisłę i piękne zielone ogrody. Apartament położony na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

349 000 zł46 m² 7 537,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 46m2 znajduje się w wyremontowanej kamienicy z lat 60-tych. Budynek znajduje się w pobliżu Opery Krakowskiej. Jest to świetna lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy na ul. Felicjanek - 3 minuty od Wawelu, wisły, 5 minut od Rynku Głównego - świetny dostęp do linii tramwajowych i autobusowych. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków ul. Garncarska, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 mieszczące się na wysokim parterze trzypiętrowej , ogrodzonej kamienicy. W podwórku zadbany ogród i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

505 800 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 50,58 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto. Nieruchomość mieści się na 1- pietrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuławskiego

Kleparz,Kraków

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na ulicy Żuławskiego (nowy Kleparz) w Krakowie Mieszkanie o powierzchni 40 m 2 jest nowoczesne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł82 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny lub na cele biurowe o pow. 82m2 położony przy ul. Warszawskiej (stare Miasto, rej. Dworca i Galerii Krakowskiej) w kamienicy na 1 piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m 2 , składające się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni z jadalnią i łazienki. Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Retoryka

Nowy Świat,Kraków

5 600 zł150 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Polecam Państwa uwadze piękny i przestronny apartament mieszczący się na 1 piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Retoryka. W budynku jest całodobowo czynna portiernia oraz nowoczesna winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Idzikowskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje kawalerką o powierzchni 27 m 2 znajdującą się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Idzikowskiego. Mieszkanie doskonale zlokalizowane, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł47 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia blisko Wawelu, piękne mieszkanie z balkonem i ogrodem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł110 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszknie o powierzchni 110 m2 tuż przy Starym Rynku w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bardzo ładnej, zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

548 000 zł72 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania, mieszkanie, 72 m2 w centrum Krakowa. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, osobnej kuchni, garderoby, łazienki z toaletą, spiżarki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w kamiennicy przy ulicy Karmelickiej, stare Miasto. - mieszkanie po kompleksowym remoncie. - możliwe dodatkowe umeblowanie wg potrzeb. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Kazimierz,Kraków

830 592 zł115 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie od developera - I pcc! Garden Residence to prestiżowe osiedle położone na krakowskim Zabłociu pomiędzy gwarnym Kazimierzem a klimatycznym Podgórzem. Osiedle to kompleks 4, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super okazja! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej. 1. Mieszkania znajduje się na 3 piętrze i składa sie z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

199 990 zł28 m² 7 142,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 28m2 w rejonie ul. Długiej Położone na parterze kamienicy Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający Licencję Pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie, które znajduje się na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Kazimierz,Kraków

553 770 zł79 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Kazimierz,Kraków

489 000 zł70 m² 7 023,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na Wawel. Do wynajęcia niepowtarzalny apartament z widokiem z okien na Wzgórze Wawelskie i bulwary wiślane. Propozycja skierowana do osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gurgacza

Stare Miasto,Kraków

210 000 zł18 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kraków stare miasto blisko rynku głównego na granicy z Kazimierzem 10 minut na piechote do rynku głównego garsoniera 18,5 mkw po generalnym remoncie w tym roku wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Kraków - Stare Dębniki, ul. Zamkowa Oferujemy Państwu piękny, przestronny apartament z widokiem na Wawel i Bulwary Wiślane. 100-metrowy apartament położony jest na 2 piętrze międzywojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

513 000 zł71 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Proponujemy Państwu zakup mieszkania w ścisłym centrum miasta - w pobliżu Dworca Głównego, galerii Krakowskiej i ok.10min piechotą do Rynku Głównego. Mieszkanie usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierz,Kraków

117 000 zł18 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania garsoniera na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie składa sie z przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz pokoju. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, w zależności od.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto