dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

973 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kazimierz,Kraków

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na ulicy Pędzichów w centralnej części Krakowa. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Pędzichów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 430 000 zł77 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal mieszkalny lub inwestycyjny położony na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł59 m² 18 644,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej klimatycznych ulic Krakowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony przy ulicy Paulińskiej, w samym sercu Kazimierza, czyli jednej z najbardziej klimatycznych i turystycznych części Kraków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 112 001 zł52 m² 21 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stolarska

Stare Miasto,Kraków

6 600 000 zł148 m² 44 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1610

Wyjątkowy apartament | Z antresolą | W sercu krakowskiego starego miasta Penthouse deluxe | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Dbałość o detal | Nietuzinkowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

15 900 zł131 m² 121,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami I 2 balkonami W prestiżowej kamienicy Z windą przy ul. ŚW. Gertrudy, dzielnica stare miasto. W pobliżu wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł42 m² 17 846,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w Krakowie, przy ul. Kątowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 050 zł22 m² 93,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana z balkonem 22m2 - kamienica, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m2 na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kleparz,Kraków

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Unikatowa okazja inwestycyjna W centrum krakowa 3-pokojowe mieszkanie ok 82 m2 + 2 mini kawalerki + garaż + połowa strychu Bez czynszu. Bez kompromisów. Z ogromnym potencjałem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł46 m² 35 869,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament | Libra Residence | Stare Miasto, kraków. Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - Kazimierz Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , które znajduje się na wysokim parterze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy placu Na Groblach w dzielnicy Stare Miasto lokalizacja: pl. Na Groblach to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przezentuje wyjątkowy apartament do wynajęcia przy ul.Sarego, Stare Miasto. Dostępne od grudnia. Nieruchomość o pow. 100 m2 położona na 2 piętrze zabytkowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

5 900 zł77 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Stare Miasto, ul. Trynitarska mb Estates ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, przestronny czteropokojowy apartament położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeszowska

Kazimierz,Kraków

1 660 000 zł124 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położoną w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Rzeszowskiej, w zabytkowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stradomska

Kazimierz,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate prezentuje apartament do wynajęcia tuż obok Wawelu przy ulicy Stradomskiej 14a w dzielnicy Stare Miasto. - pow. 43 m2 - taras - salon z aneksem - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 235 000 zł52 m² 23 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

2 700 zł86 m² 31,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Augustiańskiej. Lokalizacja Ulica Augustiańska leży w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Nieruchomość położona w odległości około 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

949 000 zł59 m² 16 057,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Krakowskim Kazimierzu ul. Józefa 1, | 59,1 m | Przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 636 689 zł55 m² 29 877,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Kazimierzu IV kwartał 2027 Apartament 3 pokojowy w sercu Kazimierza * pokój.

Szczegóły ogłoszenia