dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

702 900 zł47 m² 14 955 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

608 681 zł40 m² 15 217 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

649 650 zł43 m² 15 108 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Nowy Świat,Kraków

3 700 zł83 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu apartamentu znajdującego się blisko zawsze tętniącego życiem Rynku Głównego, wawelu oraz pełnych zieleni krakowskich Plant i Błoń. Apartament. Komfortowy, trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 35m2, położone na pierwszym piętrze przy ulicy Retoryka. Doskonała lokalizacja wszędzie blisko: - 3 minuty spacerem nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 290 000 zł52 m² 25 004,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Apartamenty w stylowej kamienicy po remoncie konserwatorskimnieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 28 m.kw sypialnia 15,5 m.kw łazienka 4,6 m.kw przedpokój 3,5 m.kw W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Trynitarska

Kazimierz,Kraków

1 999 zł43 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji "harmonica House" na Kazimierzu. Mieszkanie położone na 1 piętrze, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

648 340 zł30 m² 21 611 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

497 230 zł26 m² 19 124 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

480 075 zł26 m² 18 464 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skawińska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

494 400 zł33 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny typu studio w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

487 350 zł26 m² 18 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu lokal użytkowy znajdującym w centrum Krakowa w nowej inwestycji.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa dzielnica prestiżowy budynek lokata kapitałuNieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Trynitarska

Kazimierz,Kraków

1 870 zł43 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji "harmonica House" na Kazimierzu. Mieszkanie położone na 2 piętrze, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia wyjątkowy apartament na ul.Sarego. Cicha spokojna ulica tuż obok Plant Krakowskich. Lokal wykończony z dbałością o najmniejsze szczegóły w stylu Art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 400 000 zł65 m² 21 671,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie dla inwestora. Dwie kawalerki pod wynajem krótkoterminowy.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeńNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

640 000 zł55 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kamienica W dzielnicy stare miasto - modernistyczny budynek W skali architektury dwudziestolecia międzywojennego mieszkanie na wysokim parterze - wysokość 1 piętra - 55 M2 - metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

420 000 zł29 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży świeżo wykończoną kawalerkę o pow. 28.5 m2 z balkonem 5.6 m2 w nowym budynku blisko centrum miasta. Nowe osiedle położone przy ul.Prandoty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

950 000 zł86 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe 5 min od wawelu!główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt w cenienieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kleparz

Kleparz,Kraków

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Podgórze oferuje do wynajęcia całkowicie odnowione 2-pokojowe mieszkanie w pięknej odnowionej, historycznej kamienicy w okolicy Placu Słowiańskiego. Mieszkanie na 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

286 000 zł29 m² 9 862 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skawińska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

634 660 zł49 m² 12 952 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skawińska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

516 750 zł34 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

269 000 zł25 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

555 180 zł29 m² 19 144 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skawińska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

517 050 zł34 m² 15 207 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

608 681 zł40 m² 15 217 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

648 340 zł30 m² 21 611 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł66 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Juliusza Kossaka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

892 675 zł51 m² 17 503 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

759 200 zł38 m² 19 979 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

548 240 zł25 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

832 250 zł33 m² 25 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

649 650 zł43 m² 15 108 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenn'a

Stare Miasto,Kraków

570 000 zł104 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kamienica W dzielnicy stare miasto - modernistyczny budynek W skali architektury dwudziestolecia międzywojennego mieszkanie na wysokim parterze - wysokość 1 piętra - 104 M2- metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felicjanek

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

702 900 zł47 m² 14 955 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

480 075 zł26 m² 18 464 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto