dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

969 ogłoszeń

1 600 000 zł113 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament na Starym Mieście w bliskiej odległości od Plant, w rejonie ul. Zyblikiewicza, ul. Bonerowskiej. Spokojna okolica, budynek zadbany czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - budynek oficyny - 1 pokój. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 29,15 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przepięknej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł77 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowo zaprojektowany i urządzony w wysokim standardzie, dwupoziomowy apartament obok Wawelu - ul. Dietla 34 | Stare Miasto. Lokalizacja: kamienica znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 731 000 zł108,20 m² 15 998,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Super lokalizacja przy Plantach, 4 pokoje. (english version below, нижче наведено опис українською мовою) N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

768 960 zł24,03 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł105,04 m² 15 993,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Centrum, ul. Długa/blisko Rynek Główny. Budynek z 1923 roku, czteropiętrowy. Mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze. Składa się z czterech pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 861 281 zł115,85 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 979,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Rogatka opis mieszkania Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na parterze kameralnego dwupiętrowego budynku. Składa się z: - pokoju, - oddzielnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Apartament inwestycyjny z wyjątkowym standardem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy apartament w odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 czerwca ustawne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowskiego Kazimierza. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto / Kazimierz Ulica: berka.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 000 zł172,67 m² 18 121,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 172.67 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Krowoderska. Cena: 3 129 000 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 100 zł54,47 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł73,50 m² 13 578,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z lat 30. serce Krowodrzy, ul. Słowackiego | 73,5 m | 998 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia wyjątkowe, świeżo odremontowany dwu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 4-pokojowy apartament | Widok na Wawel | 120 m | Po remoncie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł77 m² 14 220,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu luksusowo wykończonego i wyposażonego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90,64 m² 17 641,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Kraków, stare Miasto - Unikatowe lokale z widokiem na Bazylikę Mariacką! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji Krakowa. Lokale znajdują się w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł45 m² 23 755,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w na.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 000 zł40 m² 31 925 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mint Property przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 150m2 w ścisłym centrum Krakowa - ul. Rakowickamieszkanie składa się z: salonu 2 sypialnikuchniłazienki ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł60,40 m² 92,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 60,4 m przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Lokalizacja Ulica Sukiennicza znajduje się w dzielnicy Śródmieście, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 29m2 mieszczące się na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

653 000 zł32,67 m² 19 987,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10C. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł87,20 m² 22 477,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - APARTAMENT PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż, mieszkanie z 1 sypialnią w kamienicy w sercu Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

891 820 zł42 m² 21 233,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 950 zł142,30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1857

Przestronny, zabytkowy apartament z balkonem 150 m od Rynku Głównego w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Propert ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy ulicy Powiśle.Na powierzchnie 83m2 nieruchomości składają się:Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł65,58 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polski, english, українська. Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 65,58m2. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w centrum Krakowa, ulica Dietla [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 834 000 zł73,36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 73,36 m2 z w jednym z najlepszych projektów deweloperskich w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Stare Miasto to świetna lokalizacja zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 300 zł47,24 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł28,78 m² 20 013,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto