dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sebastiana

Kazimierz,Kraków

464 610 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 27,33 m , znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy ulicy św. Sebastiana w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja nieruchomości czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka zlokalizowana przy ul. Brzozowej w dzielnicy Kazimierz. Dostępna od lipca! lokalizacja: budynek położony jest przy ulicy Brzozowej w samym centrum krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Smoleńsk na Starym Mieście. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Smoleńsk, skąd bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śląska

Kleparz,Kraków

599 000 zł125 m² 4 782,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul Śląskiej do własnej adaptacji. Mieszkanie o powierzchni ok 82,27 m2, a po podłodze ok 125,26 m2 położone jest na nowym adaptowanym poddaszu. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł75 m² 13 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszanie położone zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego w okolicy ul Retoryka. Mieszkanie o powierzchni 74,98 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

805 500 zł36 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż gotowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 zlokalizowane na poddaszu IV piętrowej kamienicy po gruntownym remoncie, w znakomitej lokalizacji. Na powierzchnię 35,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Wawel,Kraków

1 170 000 zł45 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje apartament w luksusowym kompleksie Angel Wawel tuż przy Zamku Wawel i Bulwarach Wiślanych. Prezentowany apartament składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia przy placu Matejki 10 w Krakowie, blisko Rynku, galerii Krakowskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych, tuż obok placu Targowego Stary Kleparz. Może zostać wynajęta jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 550 zł30 m² 85,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca komfortowe 2-pok. o powierzchni 29.85 m2 przy ul. Rakowickiej. Mieszkanie: prezentowane przez Nas mieszkanie o powierzchni 29.85m2 usytuowane zostało na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Ujejskiego w kamienicy w cenie 3300 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 70 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Kazimierz,Kraków

664 200 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,31 m , znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy ulicy św. Sebastiana w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja nieruchomości czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

2 031 000 zł92 m² 21 992,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny 5pokojowy apartament, z możliwością dokupienia sąsiedniego apartamentu o pow. ponad 50m2. Całość wykończona pod klucz zgonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

990 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 2 - pokojowe Z osobną I widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Stare Miasto,Kraków

3 300 000 zł141 m² 23 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż luksusowy apartament usytuowany przy ulicy Biskupiej w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja: ulica Biskupia to jeden z najbardziej prestiżowych adresów Krakowa. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

859 000 zł64 m² 13 485,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Gertrudy zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy - dzielnica Stare Miasto. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

959 000 zł75 m² 12 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Kleparz,Kraków

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie na wyłączność wyjątkowa oferta - ustawne mieszkanie 2 pokojowe przy nowym kleparzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł44 m² 23 863,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel City - Stare Miasto Apartament wykończony w wysokim standardzie, a w jego skład wchodzą: - salon w przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Estates prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Krowoderskiej. Lokalizacja: kamienica położona przy ulicy Krowoderskiej 65b. Kilka minut spacerem do rynku głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 250 000 zł76 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Przedstawiamy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią i jadalnią w zielonym centrum Krakowa | Sprzedaż Nieruchomość znajduje się w niesamowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Będzińska

Kleparz,Kraków

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Będzińska 5 -nowy Kleparz Mieszkanie przyjazne obcokrajowcom Do wynajęcia mieszkanie o powierzchnia 28 m2 Kamienica, parter, po generalnym remoncie Ogrzewanie podłogowe Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

6 300 zł70 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę klimatyzowanego, trzypokojowego, w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 70 m2. Apartament składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy al. Daszyńskiego w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: daszyńskiego, siedleckiego Przystanek: rondo Grzegórzeckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Rozgość się w samym sercu Krakowa tętniącego życiem i zamieszkaj w high standard! *prowizja 0%!* nie czekaj I umów się już dziś! A my pomożemy CI wybrać twoje wymarzone M!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 690 zł16 m² 105,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Szlak 4 *ogrzewanie elektryczne *powierzchnia 16 m2 *parter *kilka minut spacerem do Starego Miasta *w otoczeniu liczne sklepy, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygoda

Nowy Świat,Kraków

1 699 000 zł74 m² 22 959,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Przestronne Mieszkanie w Centrum Krakowa z Balkonem Biuro nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 399 000 zł77 m² 18 169 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1891

Lutin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w centrum Krakowa, dwa kroki od Plant i Starego Miasta. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

5 850 zł83 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia piękne, przestronne i jasne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2 w samym centrum dzielnicy Kazimierz przy ul. Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kazimierz,Kraków

1 490 000 zł104 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego inwestycyjnego apartamentu przy ul. Szerokiej w samym centrum dzielnicy Kazimierz, w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia luksusowy apartament położony w samym sercu Krakowa przy ulicu św Tomasza. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Rynku Głównego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Kleparz,Kraków

1 500 000 zł70 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Krakowa (stare Miasto) Lokalizacja: przedstawiamy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej, w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Stare Miasto,Kraków

563 360 zł20 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję gotowiec inwestycyjny w centrum miasta , który jest w stanie generować wysoki oraz stabilny dochód pasywny od razu po zakupie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca w inwestycji Apartamenty novum II przy ulicy Rakowickiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta okolica: okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 299 000 zł48 m² 27 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania 3- pokojowego z dużym balkonem, miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

504 750 zł20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizjii! bez prowizjii! bez prowizjii! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną kawalerkę na 4 piętrze z ekspozycją zachodnią w nowej inwestycji deweloperskiej iron street.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana

Stare Miasto,Kraków

4 950 000 zł222 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikatowe piękne mieszkanie w samym sercu Starego Miasta Krakowa, ul. Św. Jana okolica: okolicy nie trzeba reklamować, ul. Św. Jana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca, przestronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 w zabytkowej kamienicy, w którym został przeprowadzony generalny remont, zlokalizowane przy Alei Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

959 000 zł81 m² 11 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Mówimy w języku pl, ukr oraz ru [говоримо українською,польською, а також розуміємо російську] Opcja na wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł95 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości lutin, prezentuje na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 95 m2, znajduje się na 2 piętrze w kamienicy na ulicy Retoryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare miasto opis inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować zaoferować 3 pokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego Apartament o powierzchni 67m2.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto