dowolna

Mieszkania do remontu Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estońska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

380 000 zł72 m² 5 241 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2 zlokalizowane na wysokim parterze 4 piętrowego bloku przy ul.Estońskiej (Wola Duchacka) w Krakowie. Składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jasne, ustawne, przestrzenne mieszkanie 62 m2: 3 oddzielne pokoje (18,5, 11, 9,6 m2), kuchnia 7,2 m2 z dużym oknem, łazienka, oddzielne wc, przedpokój 8,6 m2, loggia na dwa pokoje. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Grottgera

Krowodrza,Kraków

369 000 zł52 m² 7 068 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy! okazja cenowa!przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53mkw zlokalizowane na wysokim parterze w 3-piętrowej zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Nowa Huta,Kraków

175 000 zł29 m² 6 034 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 zlokalizowane na 7-piętrze w 10 piętrowym bloku na osiedlu Tysiąclecia (nowa Huta) w Krakowie. Mieszkanie wymaga remontu oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedykta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

306 000 zł51 m² 5 994,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Sprzedaż bezpośrednia! Tylko 6 tys/m2! Oferuję do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 51,05 m2. Mieszkanie jest położone na I piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedykta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

438 000 zł73 m² 5 995,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Sprzedaż bezpośrednia! Tylko 6 tys/m2! Oferuję do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 73,05 m2. Mieszkanie jest położone na I piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Benedykta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

148 000 zł25 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Sprzedaż bezpośrednia! Tylko 6 tys/m2! Oferuję do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 24,80 m2. Mieszkanie jest położone na I piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

137 000 zł25 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2m2 zlokalizowane na najwyższym piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Jagiellońskim (nowa Huta) w Krakowie. Do zamieszkania od zaraz, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Stare Miasto,Kraków

407 000 zł56 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy! Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,7mkw, zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku przy ul. Fałata (stare miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

163 000 zł21 m² 7 761 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie o powierzchni 21,43m2 ulokowane na 2-piętrze 6-piętrowego bloku na osiedlu przy ulicy Meissnera (prądnik Czerwony) w Krakowie. Mieszkanie wymaga remontu. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

250 000 zł37 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 2-gim piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Bajecznej (grzegórzki-Dąbie) w Krakowie. Mieszkanie wymaga remontu, wskazana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

261 000 zł53 m² 4 924 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na parterze dziesięciopietrowego bloku przy ul. Powstańców (prądnik Czerwony) w Krakowie. Składa się ono z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Wola Duchacka,Kraków

190 000 zł34 m² 5 588 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Własnościowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane na 5-piętrze 10-piętrowego bloku na osiedlu przy ulicy Wysłouchów (wola Duchacka) w Krakowie. Mieszkanie jest do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

130 000 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu, na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy w sercu Starego Podgórza, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w rejonie Rynku Podgórskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Śródmieście,Kraków

144 000 zł28 m² 4 991 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie w malowniczej dzielnicy Kazimierz. Znajduje się w oficynie na parterze. Składa się z pokoju, kuchni połączonej z jadalnią i łazienki. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

185 000 zł42 m² 4 404 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie do remontu, na Starym Podgórzu. Kamienica w trakcie generalnego remontu, łącznie z wymianą dachu, elewacją, wymianą instalacji. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

205 000 zł42 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie na Starym Podgórzu. Kamienica w trakcie generalnego remontu, łącznie z wymianą dachu, elewacją, wymianą instalacji. Doskonała lokalizacja, stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

309 000 zł42 m² 7,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na grzegórzkach! Mieszkanie o powierzchni 41.7 m2 zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z końca lat 50-tych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Śródmieście,Kraków

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w niskim budownictwie, na pierwszym piętrze. Blok z cegły, ocieplony, nowa elewacja, wyremontowana, estetyczna klatka schodowa, wymienione piony I instalacja gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koletek

Stare Miasto,Kraków

520 000 zł81 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy!okazja cenowa!przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 81,5 mkw - o ogromnym potencjale aranżacyjnym (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

270 000 zł56 m² 4 821 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na ulicy Prądnickiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy z lat 30-stych. Jeden pokój przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os.KOLOROWYM! Mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na os. Kolorowym. Lokal znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z lat 60tych. Mieszkanie jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

470 000 zł74 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Z przyjemnością oferujemy 3 pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Prądnik Biały,Kraków

225 000 zł36 m² 6 164 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy! okazja mieszkanie W doskonałej lokalizacji I W super cenie!oferta skierowana wyłącznie dla klientów Z gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

270 000 zł56 m² 4 821 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Kupując mieszkanie razem z Home Expert dostają Państwo w prezencie ubezpieczenie od ognia I innych zdarzeń losowych. | do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

140 000 zł19 m² 7 028 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest garaż o powierzchni 15 m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Na Błonie za cenę 30 000 zł - cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

700 000 zł98 m² 7 142 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 4 pokojowe na ul.Lea(98m2,mieszkanie do remontu),mieszkanie znajduje się na 1-pietrze w 4 piętrowej kamienicy,ogrzewanie gazowe,instalacje po wymianie,okna drewniane stare,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kameralne mieszkanie na osiedlu stalowym! Przestronne, ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m2 położone na parterze bloku na osiedlu Stalowym. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

40 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sloneczne,duza loggia.Cicho.Duzy park ,place zabaw,skyta park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Salwator

Salwator,Kraków

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie własnościowe na parterze o powierzchni 56 m(2) na osiedlu Salwator. Mieszkanie składa się z: - pokoju o powierzchni 24m(2), - pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

229 000 zł47 m² 4 872 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kupując mieszkanie razem z Home Expert dostają Państwo w prezencie ubezpieczenie od ognia I innych zdarzeń losowych. | oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

470 000 zł72 m² 6 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Sprzedamy mieszkanie o pow. 72,38m2 położone na parterze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Staszica w Krakowie. Składa się z trzech pokoi (16 m2, 13 m2, 12 m2), kuchni (16 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

235 000 zł37 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy! Rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 mkw zlokalizowane na 3-piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

blisko Centrum ,dobra komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

299 000 zł61 m² 4 901 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupując mieszkanie razem z Home Expert dostają Państwo w prezencie ubezpieczenie od ognia I innych zdarzeń losowych. | przestronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Śródmieście,Kraków

289 000 zł51 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o świetnym rozkładzie. Dwa niezależne pokoje (21m2 i 16m2), osobna, widna kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

235 000 zł48 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na osiedlu Szkolnym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku z lat 50 - tych (z windą). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

185 000 zł42 m² 4 373,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super cena! Mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w okolicach Placu Bohaterów Getta ( Podgórze) znajduje się na 2 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarłowska

Zwierzyniec,Kraków

320 000 zł32 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa-Salwator. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. W budynku zainstalowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szkolne

Szkolne,Kraków

190 000 zł39 m² 4 907,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek: blok, z lat 50-tych w dobrym stanie. Standard mieszkania: do remontu; dodatkowo: , piwnica, domofon; w pobliżu: apteki, sklepy, szkoła; rozkład: jasny; ogrzewanie: centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie 52M2, kurdwanów. Do sprzedanie 2 pokojowe mieszkanie na 7 pietrze w bloku a lat 80. Mieszkanie bardzo ustawne, składa się z 2 niezależnych pokoi (22m2 i 11m2),.