dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Azory

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 44 m2 na ul. Gnieźnieńskiej - dzielnica: (azory). Mieszkanie usytuowane jest na 10 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

590 000 zł36 m² 16 271,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje do wejścia na azorach! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Stachiewicza. Ta dzielnica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaremy

Azory,Kraków

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie z przepięknym widokiem na Azorach. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie ul. Marii Jaremy przy ul. Gnieźnieńska w Krakowie, na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Czerwińskiego 3 Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w nowym budynku. Lokal nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Azory (ul. Pużaka). Mieszkanie o powierzchni 42 m jest po właśnie zakończonym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

1 140 000 zł66 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,73 m2 znajdujące się przy ul. Podkowińskiego w Krakowie. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaremy

Azory,Kraków

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie 1 pokojowe o pow. 26 m2 w lokalizacji - Krowodrza, azory - tuż przy pętli autobusowej Azory mieszkanie I budynek - świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do wejścia na azorach! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego (azory). Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, punkty opieki medycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Azory - ul. Makowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Azory, ul. Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

439 000 zł24 m² 18 291,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Różyckiego. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Azory,Kraków

775 000 zł55 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje odświeżone, jasne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,4 m2 w lokalizacji - Krowodrza - okolice pętli autobusowej Azory mieszkanie I budynek - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Azory,Kraków

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzy oddzielne pokoje mieszkanie o powierzchni 65m2, zlokalizowane, tuż obok Pętli Azory. Nieruchomość z trzema oddzielnymi pokojami oraz dużą oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 39 m2 niecałe 2 km. do Rynku Głównego For Rent: flat in Cracow Lokalizacja: kraków Dzielnica i ulica: prądnik Biały, ul. Stachiewicza Sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Azory,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 2 pokojowy apartament na ostatnim piętrze Z dużym balkonem W inwestycji "fabryka czekolady" przy ul. Władysława łokietka, ul. Wrocławska, krowodrza. Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pużaka

Azory,Kraków

364 000 zł24 m² 14 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe 24,3 m Prądnik Biały Ciche 0% prowizji Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,3 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Pużaka 6 (dzielnica Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

1 159 000 zł67 m² 17 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje na azorach po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

439 000 zł24 m² 18 291,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

539 000 zł24 m² 22 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ludomira Różyckiego. Mieszkania: mieszkanie jest wyposażone i umeblowane zlokalizowane na pierwszym piętrze. Na 24 m2 składają się: -pokój, -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

550 000 zł42 m² 13 045,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Azory, 2 osobne pokoje do odświeżenia. Po termomodernizacji! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 znajdujące się w budynku z roku 1970. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 42m2. Lokalizacja: azory- ul. Radzikowskiego. Świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 49m2. Lokalizacja: azory - ul. Kazimierza Pużaka Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

559 500 zł35 m² 15 985,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

'rezerwacja! 2pokoje na azorach! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Radzikowskiego. Ta dzielnica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

655 000 zł49 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w Krakowie / Azory lokalizacja: bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, szkoła, przedszkole, basen, apteka dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Azory,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Podkowińskiego english version below lokalizacja Ulica: władysława Podkowińskiego Przystanek: kraków Bronowice, osiedle Radzikowskiego, fiszera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję bezpośrednio (brak prowizji dla poś4rednika) do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 na osiedlu Azory, przy ul. Piotra Stachiewicza 31. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaremy

Azory,Kraków

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: budynek położony jest w zielonej i spokojnej okolicy przy ul. Marii Jaremy, w dzielnicy Azory, w sąsiedztwie licznych terenów rekreacyjnych. Lokalizacja jest świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo wykończone mieszkanie na wynajem - Azory I Ul. Czerwieńskiego Metraż: 40 m2 Lokalizacja: kraków -azory , blisko sklepów, galerii handlowej bronowickiej i komunikacji miejskiej Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

349 000 zł20 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki w wysokim standardzie o powierzchni 20m2 zlokalizowanego przy ul.Tadeusza Makowskiego Mieszkanie znajduje się na parterze 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Azory,Kraków

775 000 zł66 m² 11 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjna oferta! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Prądniku Białym w okolicy ulicy Radzikowskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

559 500 zł35 m² 15 985,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2pokoje na azorach! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Radzikowskiego. Ta dzielnica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy, przychodnie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Azory,Kraków

730 000 zł56 m² 13 036 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

4 alternatywy Tel: jeśli szukasz przestronnego 3-pokojego mieszkania z osobną kuchnią, do remontu, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie pomieszczenia: - pokój dzienny może również pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Weissa

Azory,Kraków

830 000 zł71 m² 11 756,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nest Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z możliwością podziału na dwa. Mieszkanie Nieruchomość znajduje się w budynku z 1970 roku przy ulicy Weissa,.