dowolna

Mieszkania Kraków Aleja Zygmunta Krasińskiego

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Świat,Kraków

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne nieopodal Wawelu i bulwarów wiślanych o powierzchni 53m2 znajdujące się na drugim piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 18 902,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne nieopodal Wawelu i bulwarów wiślanych o powierzchni 35,18 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

3 000 zł44 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Zamieszkaj w sercu Krakowa Twoje magiczne miejsce czeka! Lokalizacja pełna życia i historii: na prestiżowych Alejach Krasińskiego, zaledwie 800 metrów od Rynku Głównego, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Śródmieście,Kraków

647 000 zł44 m² 14 539,30 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below bez prowizji zamieszkaj/pracuj w sercu Krakowa Twoje magiczne miejsce czeka! Oto wyjątkowa okazja, by zamieszkać w przestrzeni pełnej uroku, gdzie historia Krakowa splata się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

799 000 zł50 m² 15 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja! Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

2 190 000 zł112 m² 19 553,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

799 000 zł50 m² 15 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

1 159 000 zł50 m² 22 950,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na wysokim parterze pięciopiętrowej kamienicy z roku 1935, poddanej rewitalizacji w 2002 roku. Lokal przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie typu studio położone w kamienicy przy alei Krasińskiego 9 w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

799 000 zł50 m² 15 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

799 000 zł50 m² 15 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Zwierzyniec,Kraków

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 488.00 zł; Budynek: kamienica, z lat 30-tych, cegła w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

1 850 000 zł130 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 488.00 zł; Budynek: kamienica, z lat 30-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, garderoba, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie 35 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy ( winda ) z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

852 000 zł50 m² 16 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 199 000 zł50 m² 23 742,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 600 000 zł94 m² 16 985,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne w pełni wyposażone apartamentyo powierzchni 94,20m2, al. Zygmunta Krasińskiego / w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Apartamenty w Księdze Wieczystej włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

852 000 zł50 m² 16 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

852 000 zł50 m² 16 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

1 999 000 zł120 m² 16 658,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 4-pokojowe 120 m Aleje Kraińskiego Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy al. Aleje Zygmunta Krasińskiego (dzielnica Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy Al. Zygmunta Krasińskiego 7 o powierzchni 52m2 (nie licząc balkonów i piwnicy) znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

689 000 zł35 m² 19 685,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

884 000 zł50 m² 17 630,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

934 000 zł53 m² 17 622,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 470 zł14 m² 105 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy - oferta bezpośrednio od właściciela wyjątkowa oferta - nowocześnie zaaranżowane I wykonane studi0 studio wyposażone I gotowe do wprowadzenia sprawdzony wykonawca -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 727 800 zł86 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie/lokal o powierzchni 86,39 m2, z usytuowaniem na wysokim parterze kamienicy wybudowanej w roku 1932 i zrewitalizowanej kilka lat temu. Vis-à-vis Teatru stu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

1 727 800 zł86 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

al. Zygmunta Krasińskiego przy dh Jubilat i Kossakówce Do sprzedania mieszkanie/lokal o powierzchni 86,39 m2, z usytuowaniem na wysokim parterze kamienicy wybudowanej w roku 1932.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Wawel,Kraków

895 050 zł50 m² 17 851 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1935 roku. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Wawel,Kraków

940 540 zł53 m² 17 746 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 019 000 zł50 m² 20 178 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stylowe mieszkanie 51m2 wykończone "pod Klucz" w centrum miasta 4alternatywy ma przyjemność zaprezentować nowe, stylowe mieszkanie 2 pokojowe doskonale zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 049 000 zł94 m² 11 159,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Drewniane podłogi, eleganckie 2 łazienki. Pomysłowo i zgrabnie zaaranżowane - tylko kupować i mieszkać! Mieszkanie położone jest przy Alejach Krasińskiego. Dwustronne , z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 200 000 zł103 m² 11 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: kamienica w dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: balkon, duża piwnica, klimatyzacja, winda; w pobliżu: teatr, bulwary, wisła, wawel;.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij