dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy apartament na wynajem położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Dietla 21. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomasza

Śródmieście,Kraków

2 600 000 zł123 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w Pałacu Przebendowskich w samym sercu Krakowa. Jest to zabytkowy pałac, najprawdopodobniej zaprojektowany przez Franciszka Placidiego, włoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

906 000 zł62 m² 14 496 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prądnik biały? - da się lubić Tym razem chciałam zaprezentować bardzo fajne mieszkanie, w pełni umeblowane oraz wykończone i gotowe do wejścia. Jest to słoneczne, jasne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

759 000 zł49 m² 15 342,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2924

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Banacha w Krakowie, na szóstym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2024 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie z ogródkiem w nowej kameralnej inwestycji 12 minut od Rynku Gotowe do odbioru! bez prowizji i podatku pcc W ofercie dostępne również inne lokale do 101,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 705 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowopowstającym budynku na inwestycji Dewelopera ekopark na ulicy Sosnowieckiej. Inwestycja wykonywana w oparciu o materiały wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

816 702 zł52 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament w ujmującej elegancją inwestycji, która swoim nietuzinkowym designem nawiązuje do stylu modernistycznego. Wyjątkowa okazja w jednej z najmodniejszych propozycji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

1 074 330 zł62 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ul. Rydlówka Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament w wysokim standardzie na Osiedlu 2 Pułku Lotniczego na Czyżynach. English version below lokalizacja Dzielnica: czyżyny Lokalizacja: osiedle 2 Pułku Lotniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

949 500 zł70 m² 13 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwustronne 3-pokojowe z balkonem i garażem podziemnym! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

820 692 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nieruchomość kwalifikuje się do programu wsparcia rządowego w ramach preferencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

785 000 zł53 m² 14 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży piękne, bardzo zadbane, jasne mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Bohaterów Września, mistrzejowice. Mieszkanie 53m2 składa się z jasnej osobnej kuchni, salonu, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.06.2024r Do wynajęcia: 3-Pokojowy Apartament, 70m , Ul. Skotnicka, dębniki, kraków Opis nieruchomości: powierzchnia: 70 m Lokalizacja: ul. Skotnicka, dzielnica Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

713 000 zł64 m² 11 196,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż piękne, jasne dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,68 m (użytkowa 49,39 m ). Mieszkanie jest ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 520 348 zł82 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Jugowice,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Borku Fałęckim w Krakowie (przystanek Góra Borkowska). Mieszkanie znajduje się w budynku z 2021 r. umiejscowionym przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 080 000 zł75 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe Mieszkanie w Centrum Bronowic - Idealne dla Inwestorów i Rodzin Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w sercu Bronowic, które łączy wygodę z funkcjonalnością, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

964 136 zł63 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Krowodrza,Kraków

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie przeznaczone pod wynajem, idealne dla studentów lub rodziny. Świetna lokalizacja, zielono i spokojnie wokół budynku. Blok z cegły z połowy lat '60. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

699 000 zł62 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 399 000 zł72 m² 19 355,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuje na sprzedaż mieszkanie w inwestycji na Woli Justowskiej przy ul.Józefa Korzeniowskiego o metrażu 72,68m2 MIESZKANIE: Apartament o metrażu 72,68m2 składa się z - Półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

754 000 zł53 m² 14 199,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Ignacego Grabczaka w nowej kameralnej inwestycji "grabczaka", na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2024 roku w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wesoła,Kraków

1 249 800 zł61 m² 20 634 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzypokojowe mieszkanie Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wielickiej. Dwupoziomowe, składa się z trzech oddzielnych, nieprzechodnich pokoi, dużej jasnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

869 064 zł59 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bezpieczeństwo -w ofercie posiadamy również inne mieszkania-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Nowy Bieżanów,Kraków

850 000 zł60 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 59,5m2 przy ul. Aleksandry w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów Prokocim. Rozkład mieszkania (3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z balkonem w pobliżu Bulwarów Wiślanych- zabłocie Nieruchomość: apartament zlokalizowany na V piętrze nowego apartamentowca z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

861 940 zł61 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim - rodzinna, spokojna, świetnie skomunikowana okolica inwestycja Wysoka jakość wykonania i materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

650 000 zł55 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zielonej części Krakowa (osiedle Prokocim Nowy) Lokalizacja mieszkania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

5 000 zł56 m² 89,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia oryginalne mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

739 000 zł69 m² 10 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! nowa huta! Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Justowska

Wola Justowska,Kraków

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament Z ogrodem - wola justowska N20 Nieruchomości oferuje apartament o powierzchni 51,84 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku z 2022 roku. Osiedle: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza,Kraków

861 763 zł57 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Home Estate przedstawia ofertę mieszkania o powierzchni 57,26 m2, zlokalizowanego na granicy osiedli Krowodrzy i Azorów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starego Dębu

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 48 m2 przy ul. Starego Dębu, os. Pasternik, bronowice Wielkie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie przyjazne dla rodzin, zwierzęta domowe do uzgodnienia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bronowice residence - mieszkanie Z garażem oraz komórką N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od lipca atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stadionowa

Bieńczyce,Kraków

829 900 zł55 m² 15 089,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z uwagi na bardzo dużą ilość telefonów od biur nieruchomości, pośredników proszę o kontaktowanie się tylko z konkretnym klientem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament położony tuż przy Bulwarach Wiślanych. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Bulwarów Wiślanych w Krakowie dzielnica Grzegórzki. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

906 175 zł53 m² 17 165,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja Maj - oszczędzasz 171 462 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbrzezie

Kazimierz,Kraków

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie które składa się z 3-pokoi o łącznej powierzchni 50m2 w centrum Kazimierza. Mieszkanie znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij