dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Łagiewniki,Kraków

1 084 737 zł88 m² 12 326,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli Twoim celem jest zakup lokalu, który ma zarabiać ten jest bardzo sensownym formatem inwestycyjnym. To metraż, który najłatwiej i najszybciej skomercjalizować - bo pasuje do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pilotów

Olsza II,Kraków

79,60 zł/m²372 m² 29 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa371,93 m2 nla (powierzchnia najmu brutto: 441,79 m ) lokal wykończony, gotowy do wejścia od zaraz, minimalny okres najmu 1 rok! Czynsz najmu za powierzchnię 79,60 pln/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Ruczaj,Kraków

450 000 zł28 m² 16 065,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 28,01 m , który zlokalizowany jest w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie przy ulicy Kobierzyńskiej 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Czyżyny,Kraków

79 000 zł50 m² 1 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes - kawiarnia "kawariat" 50m2 - Galeria M1 Opis nieruchomości: na sprzedaż działający od 3 lat biznes gastronomiczny - kawiarnia "kawariat" zlokalizowana w prestiżowej Galerii M1 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kraków

Łagiewniki,Kraków

63,24 zł/m²68 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Premium Estates prezentuje lokal biurowy/usługowy na wynajem w dzielnicy Łagiewniki, 500 metrów od Galerii Bonarka, kraków. Zapraszam! Do wynajęcia od 1 kwietnia! lokalizacja: mieści się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Czyżyny,Kraków

13,50 €/m²483 m² 6 514 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Emmerson poleca: śliczne biuro przy ul. Prof. M. Życzkowskiego/ okolice Jana Pawła II - Czyżyny Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 447,77 m2 netto (powierzchnia najmu brutto: 482,51 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olszanicka

Wola Justowska,Kraków

84 zł/m²94 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 94m2 w okolicy ulicy Olszanickiej. Lokal na parterze do którego prowadzą 3 wejścia. Przestrzeń otwarta w której mieszczą się biurka oraz część wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bielańska

Zwierzyniec,Kraków

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 195m2 Powierzchni całkowita: 170m2 Liczba pomieszczeń: 6 Cena: 2 499 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

5 900 000 zł870 m² 6 781,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Centralnej 65 w Krakowie, na działkach nr 216/41 oraz 216/7, obręb 54 nh, o łącznej powierzchni 10,6 ar. Bardzo atrakcyjne położenie w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

70 zł/m²64 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Frontowy , doskonale widoczny lokal o powierzchni 64m2 składający się z 4 pomieszczeń. Wysoki parter Z podjazdem dla niepełnosprawnych. Ogrzewanie gazowe. Blok kameralny 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Sobieskiego

Śródmieście,Kraków

85,71 zł/m²210 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje Do wynajęcia bardzo klimatyczne biuro w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na II piętrze i ma powierzchnię 210 m2. Możliwe przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

1 000 zł/m²140 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia dwupoziomowy lokal gastronomiczny na płycie rynku głównego Z ogródkiem: lokal dwupoziomowy o łącznej powierzchni 140 m2. Na parterze 65 m2 i podobna powierzchnia na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 366 740 zł101 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 101,24 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

43,72 zł/m²215 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

62,09 zł/m²169 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowy lokal położony w zabytkowej kamienicy przy Rynku Głównym 46 w Krakowie w samym sercu Starego Miasta. Budynek Kamienica Czerwona (dom Brendlarowski) jest wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 391 051 zł258 m² 9 268 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 257,99 m2 na parterze w budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 722 626 zł194 m² 8 902 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy/biurowy o powierzchni 193,51 m2 na parterze, w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

412 179 zł33 m² 12 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 32,71 m2 na parterze w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lindego

Bronowice Małe,Kraków

69,47 zł/m²95 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu biura - Bronowice Powierzchnia: 95 m Lokalizacja: bronowice, kraków Piętro: parter Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 95 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 430 540 zł180 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 180,04 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

70,69 zł/m²24 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Jasny, reprezentacyjny lokal w apartamentowcu! Słoneczny lokal zlokalizowany jest na parterze w zadbanym budynku mieszkalnym położonym przy ulicy Józefa Korzeniowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bez wynagrodzenia od kupującego , Ulica grzegórzecka/ Łazarza. Bardzo blisko Hali Targowej lokal usługowy w zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Idealny na usługi , biuro , gabinet medyczny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

52,13 zł/m²94 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 94 m w odrestaurowanej kamienicy - ul. Batorego / róg Karmelickiej, kraków Do wynajęcia biuro o powierzchni 94 m zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 546 695 zł115 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 114,57 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 451 655 zł108 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 107,53 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

941 085 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 69,71 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siarczki

Swoszowice,Kraków

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 130 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa - Swoszowice, ul. Siarczki. Idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krowodrza,Kraków

64,50 zł/m²257 m² 16 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy blisko komunikacji miejskiej! Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 247,21 m , netto/ 257,10 m2 brutto zlokalizowany na 5 piętrze budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

54,66 zł/m²730 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy - 730 m ? Kraków, prądnik Biały - ul. Siewna Parter widoczny z ulicy Siewnej w budynku z 2010 roku. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kraków

Śródmieście,Kraków

155,85 zł/m²51 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

69,15 zł/m²577 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drukarnia Związkowa - Prestiżowe Biuro w Zabytkowej Kamienicy Drukarnia Związkowa to zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowo-usługowa, oferująca około 1 800 m nowoczesnej powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Heila

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

nieruchomości oferują wynajęcia klimatyzowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55 m . Zlokalizowany na parterze pawilonu handlowego. Lokal z witryną i bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

44,84 zł/m²310 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

68,85 zł/m²130 m² 8 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa lokal 6 pomieszczeniowy - dzielnica stare miasto ul. Radziwiłłowska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

81,76 zł/m²170 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 001 970 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 74,22 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

476 318 zł38 m² 12 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 37,8 m2 na parterze w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łagiewniki,Kraków

42,86 zł/m²350 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia część budynku lokalu biurowo-usługowego o bardzo dobrym standardzie, idealny pod działalność biura nieruchomości, kancelarii, firmy usługowej czy innej działalności wymagającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bielańska

Zwierzyniec,Kraków

77 zł/m²195 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 170m2 Powierzchni całkowita: 195m2 Liczba pomieszczeń: 6 Cena: 15 000 netto Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

49 zł/m²120 m² 5 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy ul. Dekerta 18 (budynek biurowo handlowy) dostępna powierzchnie: 120 m parter dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi.