dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Dąbie,Kraków

52,88 zł/m²104 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem funkcjonalny lokal usługowy z ogrodem znajdujący się przy ul. Półkole, w dzielnicy Grzegórzki. Lokal: atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

85 zł/m²85 m² 7 202 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem (długoterminowy min. 5 lat) lokal usługowy o powierzchni 84,73 m2 zlokalizowany na parterze nowopowstałej inwestycji w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza przy ul. Składowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

940 000 zł45 m² 20 912,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż lokal, na który składają się dwa oddzielne pomieszczenia w centrum Krakowa przy ul. Józefitów. Jeżeli szukasz ustawnego lokalu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Smoleńsk

Nowy Świat,Kraków

799 000 zł84 m² 9 548,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia użytkowa: 83,68 m2. Powierzchnia całkowita: 83,68 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Olsza,Kraków

79,60 zł/m²254 m² 20 209 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyzowany lokal biurowy W nowoczesnym biurowcu! prezentuję do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o pow. 214 m2 netto+ współczynnik powierzchni wspólnej ( 253,89 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Solskiego

Prądnik Biały,Kraków

33,54 zł/m²164 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 118,70 m na 3 kondygnacji przy ul. Solskiego w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

447 120 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę. Budynek 3 piętrowy łączący ze sobą funkcję mieszkalną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

1 143 855 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 84,73 m2 zlokalizowany na parterze nowopowstałej inwestycji w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza przy ul. Składowej 22 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Kleparz,Kraków

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni 96 m2 ( w tym 15 m2 zaplecza) zlokalizowany na parterze apartamentowca z 2016 roku lofty lubelska .Budynek zlokalizowany nieopodal ruchliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miłkowskiego

Dębniki,Kraków

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w reprezentacyjnym apartamentowcu na osiedlu mieszkaniowym Ruczaj. Lokal usytuowany na 1 piętrze kompleksu apartamentowego z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krowodrza,Kraków

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń biurowa w biurowcu klasy A. Prezentuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową pow. 436 m2 netto/500 m2 brutto, położoną na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rusznikarska - Deptak

Prądnik Biały,Kraków

60,24 zł/m²83 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 83 m w układzie open space z możliwością elastycznej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Stare Miasto,Kraków

120,83 zł/m²120 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesne biuro serwisowane w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia o powierzchni 120 m2, w skład którego wchodzi: - 15 stanowisk biurowych (część z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesne mikrobiuro serwisowane w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia o powierzchni 30 m2, w skład którego wchodzi: - 3 stanowiska biurowe - wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

41,67 zł/m²6 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia miejsce postojowe ul. Bratysławska 2, kraków Dostępne od zaraz: duże miejsce postojowe (280x400x250) 250 zł Wjazd na pilota, bezpieczny i wygodny dostęp. Idealne dla mieszkańców lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 198 918 zł59 m² 20 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Newstate rei prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska przy ul. Mogilskiej w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Oferta skierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

570 000 zł77 m² 7 443,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Cena: 570000.00 (do negocjacji); Czynsz: 300.00 zł; Rozkład: dwustronny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie; Budynek: dom jedną ścianą przylegający do sąsiada, z 2009 roku; Standard: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krowodrza,Kraków

4 800 000 zł400 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny budynek biurowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Piastowskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej około 400 m2 , usytuowana na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

90 zł/m²157 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujmy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy w nowo powstałym kompleksie apartamentowo-biznesowym Wings Plaza na krakowskim Ruczaju przy ulicy Bunscha. Obiekt w którym zlokalizowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

52,13 zł/m²94 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 94 m w odrestaurowanej kamienicy - ul. Batorego / róg Karmelickiej, kraków Do wynajęcia biuro o powierzchni 94 m zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą - 7,1% roi | Kraków, krowodrza Górka Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy z obowiązującą umową najmu, zlokalizowany przy ul. Fieldorfa Nila 17 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

886 400 zł83 m² 10 679,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 83 m przy ul. Rusznikarskiej w Krakowie, położony w 8-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym z pasażem handlowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości prezentuje na wynajem halę, magazyn o powierzchni ok. 200-300 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Władysława Łokietka. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

56,60 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowo z przeznaczeniem pod działalności takie jak: -gabinety medyczne,etc. -gabinety stomatologiczne ,etc. -salony fryzjerskie,barber ,etc. -gabinety kosmetyczne i odnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków

66,29 zł/m²53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lubelska

Kleparz,Kraków

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy z najemcą - Pizzeria sieciowa. Lokal o powierzchni 69 m2 zlokalizowany na parterze , eleganckiego apartamentowca z 2016 roku lofty lubelska przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Ruczaj-Zaborze,Kraków

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 710 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Miłkowskiego 5 w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tomasza

Śródmieście,Kraków

36,03 zł/m²83 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy z balkonem (83,26 m ), położony przy ul. Św. Tomasza 26 w ścisłym centrum Krakowa. Dostępny od zaraz. Najważniejsze atuty: topowa lokalizacja ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złoty Róg

Krowodrza,Kraków

4 400 000 zł366 m² 12 021,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu bronowic - ul. Złoty róg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stradom,Kraków

220 000 zł12 m² 17 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Do sprzedania miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel Wawel jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

40,43 zł/m²47 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje lokal biurowy w świetnej lokalizacji - ul. Kościuszki - Salwator Nieruchomość: lokal znajduje się na ostatnim piętrze (poddasze) IV-piętrowego budynku biurowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

200 zł/m²250 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy Św.Jana. Wnętrza gotowe do prowadzenia działalności rozrywkowej, usługowej, handlowej, gastronomicznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Zabłocie,Kraków

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal gastronomiczny w fantastycznym stanie i lokalizacji, o powierzchni 114 m2. Lokal: lokal jest samowystarczalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Bema

Olsza,Kraków

48,08 zł/m²52 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

English and Ukrainian versions of the listing are available below. Biuro w spokojnej, prestiżowej części Krakowa | Osiedle Oficerskie, ul. Bema 5 Do wynajęcia funkcjonalna przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Piasek,Kraków

60 zł/m²145 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 145 m2 - ul. Karmelicka (okolica ul. Grabowskiego i ul. Kremerowskiej). Film z wnętrza lokalu: lokal znajduje się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42,67 zł/m²150 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 150m2, zaadaptowanego na działalność biurową, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Victoria Estate prezentuje lokal biurowy w świetnej lokalizacji - ul. Kościuszki - Salwator Nieruchomość: lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego budynku biurowego z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ujastek

Nowa Huta,Kraków

45 zł/m²10 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy Nowa Huta, ul. Ujastek Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10 m , zlokalizowany w Nowej Hucie przy ul. Ujastek. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

395 000 zł17 m² 23 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kawalerka inwestycyjna 17 m | Krowodrza - ul. Władysława Łokietka | wysoki potencjał najmu Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 17 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33 zł/m²1 350 m² 44 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na wynajem przestronny lokal użytkowo produkcyjny o powierzchni 1350 m2 w Krakowie. Ta doskonała przestrzeń jest dostępna od zaraz.