dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 613 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia 49 m : Bezpośrednio przy ch Zakopianka, kraków - parter, witryny, parking, gotowe do wejścia Lokal 1. 49 m2 x 90 pln/m2 wolny Lokal 2. 150 m2 x 100 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²34 m² 2 278 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokale: - o powierzchni 15 m, 30 m, 34 m - o wysokim standardzie, - klimatyzowany, w kwocie czynszu zawarte są wszystkie opłaty. Miejsca postojowe przed obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²157 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Idealny lokal z witryną pod branże beauty lub butik english description below - please do not hesitate to contact us Oferowany lokal znajduje się na parterze kompleksu. Nieruchomość posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia dwa jasne pokoje biurowe, położone na I piętrze w dzielnicy Bronowice, w pobliżu osiedla Widok. Dwa niezależne pokoje biurowo-usługowe z klimatyzacją Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

46 zł/m²295 m² 13 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Wielicka |podgórze | Kraków Nowoczesna powierzchnia biurowa w dzielnicy Podgórze Idealne miejsce dla wszystkich firm dla których istotna jest świetna komunikacja zarówno środkami transportu.

Szczegóły ogłoszenia

3 676 800 zł383 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w Morestate! Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony na Podgórzu Duchackim. Lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność prócz gastronomi. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²20 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem działający punkt gastronomiczny na Starym Kleparzu o powierzchni około 20m2. Przy najmie wymagane odstępne do ustalenia. Aktualnie prowadzona jest działalność oparta na produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,30 m² 19 019,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży 68,3 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej, składającej się z dwóch niezależnych pomieszczeń, przestronnej sali konferencyjnej, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²23,50 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 23,5 m2 w eleganckiej, reprezentacyjnej kamienicy na Placu Szczepańskim. III piętro, poddasze, widok z okna na Plac Szczepański Pomimo skosów lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,79 m² 17 283,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe osiedle, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²200 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia restauracja W pełni wyposażona na jednej Z ulic odchodzących od rynku głównego. Restauracja znajduje się na poziomie - 1. Składa się z kilku sal, kuchni, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m2 znajdujący się na krakowskim Podgórzu. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia użytkowego oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł16,20 m² 10 432,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Kraków Czyżyny Garaż w budynku | Osiedle Dywizjonu 303 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu garaż o powierzchni 16,2 m , zlokalizowany na Osiedlu Dywizjonu 303 w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 484 000 zł210 m² 11 828,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 357 724 zł196,37 m² 12 006,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - parter - Duże witryny - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł32 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiosk handlowo-usługowy lokalizacja: kraków, prądnik Biały powierzchnia: 32 m (pow. użytkowa 23 m ) rodzaj: kiosk handlowo-usługowy Na sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86 m² 18 955,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 86m2 na Starym Mieście w rejonie ul. Długiej. Lokal użytkowy, usługowy, gastronomiczny itp. mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

122,19 zł/m²155,50 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - Prądnik Biały, żabiniec! Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

70,01 zł/m²64,99 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale biurowe w prestiżowej kamienicymamy przyjemność przedstawić Państwu lokal znajdujący się w całkowicie odnowionej kamienicy, położonej przy ulicy Krupniczej. Wszystkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 318 zł37,80 m² 12 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Oferujemy lokal użytkowy o pow. 32,71 m2 w nowoczesnej inwestycji - gotowy do własnej aranżacji Lokal idealny pod: gabinet (medyczny, kosmetologiczny, fizjoterapia) biuro rachunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,51 m² 8 495,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowego położony w przyziemiu budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 11. Lokalizacja Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 000 zł150 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wydzielony lokal usługowy o powierzchni 150 m przy ul. Marcika. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości to sąsiedztwo Zakopianki przy wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

69,92 zł/m²256 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 772 zł93,26 m² 12 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

6 893 841 zł295 m² 23 368,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować parterowy lokal użytkowy z o powierzchni 295 m . Inwestycja Inwestycja położona tuz obok krakowskich Plan, między Akademią Sztuk teatralnych a gmachem.

Szczegóły ogłoszenia

94 zł/m²180 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkową powierzchnię biurową zlokalizowaną w sercu Starego Miasta w Krakowie, w historycznej kamienicy z XIII.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²244,64 m² 15 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o pow. 244,64 m , zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Józefa Marcika. Lokalizacja Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu tuż przy placu nowym O powierzchni 150 M2. Dwupoziomowy lokal z pełnym przystosowaniem pod gastronomie oraz z koncesją na alkohol. Na.

Szczegóły ogłoszenia

45,76 zł/m²95 m² 4 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowo - uslugowego o powierzchni całkowitej 95 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice. powierzchnia (3 pokoje) do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe lokal położony przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: nieruchomość na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²40 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w nowoczesnym budynku przy Rondzie Grunwaldzkim - do wynajęcia! Opis: - 40 m - parter - wejście z ulicy - możliwość aranżacji według potrzeb najemcy - dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

38,02 zł/m²263 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia lokal o powierzchni 265 m2, usytuowany na I piętrze budynku przy Aleii Jana Pawła II w Krakowie. Przeznaczenie na biura.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²38,98 m² 5 067 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój, idealny pod działalność biurową lub usługową, znajdujący się na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Powierzchnia: ok. 12 m2 Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

68,96 zł/m²217,52 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa huta lokal usługowy/ biurowy Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Nowoczesna przestrzeń biurowa z panoramicznymi widokami, idealna dla Twojej firmy - doskonała lokalizacja w centrum Krakowa Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

190,91 zł/m²55 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal pod klinikę medycyny estetycznej położoną na krakowskim Zwierzyńcu o powierzchn 55m na co składają się: - 3 gabinety - hol - recepcja -.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²120 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal biurowy w doskonałej lokalizacji. Centrum Krakowa ul. Rakowicka. W bliskim sąsiedztwie przystanki tramwajowe i autobusowe. Blisko m.in do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53 m² 19 811,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal komercyjny z możliwością prowadzenia gastronomi! Lokalizacja: lokal znajduje się w stosunkowo nowym budynku, na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krowodrza. Miejsce.