dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości livinder prezentuje Państwu do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 35m2 znajdujący się w parterowym segmencie wraz z innymi lokalami usługowymi. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Grzegórzki,Kraków

25 €/m²110 m² 2 750 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje narożny lokal handlowo-usługowy z ogródkiem w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

21 €/m²311 m² 6 525 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje prestiżową powierzchnię biurową do wynajęcia w najwyższym biurowcu Krakowa z cudowną panoramą miasta. Biurowiec jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

55,91 zł/m²22 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Grzegórzki - lokal 1 - pokojowy N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o pow. 22m2. Lokal znajduje się przy ul. Cystersów, na Grzegórzkach. Doskonała lokalizacja bliskość Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wallek-Walewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal na Bronowicach lokalizacja Oferowany lokal znajduje się przy ul Wallek -walewskiego w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej. W ciągu pieszo samochodowym. Lokal: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Włościańska

Krowodrza,Kraków

48,76 zł/m²89 m² 4 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Helton Nieruchomości prezentuje do wynajęcia elegancki lokal biurowo-usługowy o powierzchni 89 m2 przy ulicy Włościańskiej 2b w dzielnicy Krowodrza. Opis lokalu: * 3 pomieszczenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

107,53 zł/m²19 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę bardzo widocznego parterowego lokalu znajdującego się w ruchliwym pasażu handlowym z supermarketem spożywczym, drogerią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

69,60 zł/m²195 m² 13 567 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wykończony lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni ok. 200m2 na II piętrze budynku, w dobrej lokalizacji Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kocmyrzowska

Nowa Huta,Kraków

42 zł/m²93 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować jasny lokal o powierzchni ok. 93m2 w zielonej okolicy. Zlokalizowany około 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy w wysokim standardzie o powierzchni 56m 2 zaadaptowany na działalność biurową. Znajduje się on w Krakowie na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

814 000 zł38 m² 21 421,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal bezpośrednio przy Wiśle. Lokal znajduję się w prestiżowej inwestycji pianissimo. Lokal ten idealnie nadaję się pod działalność handlową lub biurową. Sąsiedztwo nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

51,25 zł/m²400 m² 20 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal piwniczny z witryną parterową od ulicy Szpitalnej w Krakowie. Przeznaczenie usługowe z wyłączeniem restauracji.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe lokal położony przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: nieruchomość na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Emmerson prezentuje Lokal biurowy na 1 pietrze o powierzchni 300 mkw. Możliwość wynajęcia całego budynku lub podział na moduły ( biura, handel, usługi, gastronomia, magazyn) o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

53 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowo-użytkowy o powierzchni 57 m2 NA 1 piętrze. Zlokalizowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zakopiańska

Borek Fałęcki,Kraków

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy w Krakowie. Opis: na wynajem lokal użytkowy 42,35m2, położony na 1 piętrze, składający się z jednego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Balicka

Bronowice,Kraków

9,09 zł/m²11 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niezależny pokój biurowy na godziny. Wyposażenie : 2 biurka, drukarka , Ksero, możliwość kawy, herbaty. parking przed budynkiem, dowolne godziny, świetne na korepetycje, spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy na Prądniku Czerwonym. Opis: lokal położony jest na parterze w budynku wolnostojącym, wyposażony: - jedno duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł87 m² 11 509,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy na os.Oficerskim, dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość obecnie pełni funkcje biura, pomieszczenia ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 110m2, znajdujący się na parterze w budynku mieszkalno-usługowym w rejonie Dąbia. Idealna lokalizacja pod biuro, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

34,56 zł/m²87 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o przeznaczeniu biurowym na os.Oficerskim, dzielnica Grzegórzki. Świetna lokalizacja: w bliskiej odległości potężny węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

81,97 zł/m²61 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Właściciel wynajmie lokal narożny o pow. 61m2 Lokal usytuowany jest w budynku przy ul Banacha 55, os. Ozon etap IV Jest to lokal narożny z dużymi witrynami przy skrzyżowaniu ul. Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gaik

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²275 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal usługowo- mieszkalny dwupoziomowy w Krakowie z widokiem na tereny zielone. Opis: lokal położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

42 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Od grudnia 2022! Do wynajęcia lokal biurowy, zlokalizowany przy Placu Matejki w cichej i zadbanej oficynie. Lokal ma powierzchnię ponad 36 m2, składa się z poczekalni/recepcji, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gaik

Prądnik Biały,Kraków

60 zł/m²130 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal usługowy w Krakowie z widokiem na tereny zielone. Opis: lokal położony jest na pierwszym piętrze w budynku usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sławkowska

Stare Miasto,Kraków

52 zł/m²67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 67m2, zlokalizowany przy ulicy Sławkowskiej , mieszczący się na I piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 2 pookoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem klimatyczne biuro o powierzchni 55 m2 położone w Centrum Krakowa przy ulicy Kremerowskiej. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Kremerowskiej (przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Skotniki

Skotniki,Kraków

45,38 zł/m²132 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się na parterze budynku z lat 90. w Skotnikach. Położony w dogodnym miejscu, dobry dojazd zarówno własnym autem jak i kilkoma autobusami mpk. Ma około 132mkw, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

2 999 000 zł106 m² 28 223,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowego znajdującego się w jednej z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic w Krakowie. Kamienica została wzniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielicka

Nad Potokiem,Kraków

45 zł/m²46 m² 2 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do wynajęcia w spokojnej okolicy poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja Lokale znajdują się w enklawie budynków bieżanowska/nad Potokiem w bliskiej okolicy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kraków

Ruczaj,Kraków

107,53 zł/m²19 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 18,6mkw (przeszklony, zamykany ażurową roletą) znajduje się na parterze wewnątrz pasażu handlowego na Ruczaju, przy dużym ciągu komunikacyjnym (pieszym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konecznego

Żabiniec,Kraków

2 999 000 zł369 m² 8 127,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 369 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

44,76 zł/m²105 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 105 m2 z 3 balkonami - Stare Miasto Lokal ok 105 m2 składa się 3 pokoi, kuchni z balkonem, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

40 zł/m²13 m² 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w budynku przy ulicy Centralnej. Lokal o powierzchni 12,8 m 2płozony na 1 piętrze. Toaleta w części wspólnej. Bardzo duży Parking z dużą ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

81,63 zł/m²196 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu lokal użytkowy w Krakowie. Opis: lokal położony jest na parterze w, wyposażony: - 8 gabinetów - duża przestronna poczekalnia - 3 wc - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Stare Miasto,Kraków

58,82 zł/m²17 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia mały lokal biurowy o powierzchni 17,0 m2 Dostępne również inne - małe lokale biurowe IV piętro w reprezentacyjnej kamienicy na Placu Szczepańskim. Lokal z klimatyzacją, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bandurskiego

Warszawskie,Kraków

54,55 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: grzegórzki, ul. Bandurskiego, nieopodal: aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, ul. Rakowicka, rondo Mogilskie Świetna lokalizacja! Lokal położony jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

78,62 zł/m²127 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa oferta - ustawny lokal do wynajęcia W dzielnicy stare miasto, metraż 127 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lindego

Bronowice Małe,Kraków

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy funkcjonalny lokal usytowany przy ul. Lindego. W pobliżu również ul. Na Błonie, balicka, bronowicka, zarzecze, armii Krajowej. Lokalizacja: lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

40 zł/m²20 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w budynku przy ulicy Centralnej. Lokal o powierzchni 12,8 m płożony na 1 piętrze. Toaleta w części wspólnej. Bardzo duży Parking z dużą ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

95 zł/m²83 m² 7 927 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Pragniemy zaprezentować Państwu lokal usługowo-handlowy na wynajem, o powierzchni 83,44 m2, znajdujący się w budynku usługowym Park Handlowy Na Lotnisku o powierzchni ponad 4000 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij