dowolna

Lokale użytkowe Kraków Osiedle Zabłocie

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępna powierzchnie: 160 m parter dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

570 000 zł77 m² 7 443,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Cena: 570000.00 (do negocjacji); Czynsz: 300.00 zł; Rozkład: dwustronny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie; Budynek: dom jedną ścianą przylegający do sąsiada, z 2009 roku; Standard: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Zabłocie,Kraków

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal gastronomiczny w fantastycznym stanie i lokalizacji, o powierzchni 114 m2. Lokal: lokal jest samowystarczalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lipowa

Zabłocie,Kraków

80,32 zł/m²28 m² 2 249 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy (pokój biurowy) o powierzchni 28 m , zlokalizowany w budynku przy ul. Lipowej 3D w Krakowie. Budynek jest współdzielony z kancelarią księgową. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

49 zł/m²120 m² 5 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy ul. Dekerta 18 (budynek biurowo handlowy) dostępna powierzchnie: 120 m parter dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Zabłocie,Kraków

69,23 zł/m²104 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronne biuro o powierzchni 104 m2 z balkonem w zabłocie concept house, podgórze - Zabłocie ul. Ślusarska 6. Lokal na 5 piętrze w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

21,43 zł/m²700 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji Witam, na wynajem piękny, przestronny lokal z wysokimi sufitami, oszklony, z ruchomymi schodami i windą, mieszczący się w Topowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kraków

Zabłocie,Kraków

136,36 zł/m²44 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz parterowy witrynowy lokal gastronomiczny w prestiżowej inwestycji Atal Residence etap III na Zabłociu. Lokal mieści się na początku pasażu handlowego, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

100 zł/m²27 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem parterowy lokal usługowy o powierzchni 27 m2 przy ulicy Klimeckiego 8 w Krakowie. Lokal składa się 2 niezależnych pomieszczeń, przedpokoju oraz łazienki. Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

45,61 zł/m²90 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem salon kosmetyczny w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość znajduje się na terenie osiedla Garden Residence. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Zabłocie,Kraków

75 zł/m²112 m² 8 376 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość znajduje się w lokalach parterowych osiedla Garden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Zabłocie,Kraków

1 426 909 zł75 m² 18 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Zabłocia dzielnicy, która w ostatnich latach zyskała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

100 zł/m²28 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 28 m2 znajdujący się przy ul. Klimeckiego 8b. Dodatkowe informacje: wolne od końca września / 1 października, ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Kraków

Zabłocie,Kraków

9 000 zł180 m² 50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu magazynowego z pomieszczeniem biurowym w Krakowie w dzielnicy Zabłocie. Hala plus pomieszczenia biurowe wraz zapleczem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

60 zł/m²72 m² 4 296 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

61 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w bardzo dobrym stanie o pow. 57m2 Okolice Ul.Romanowicza Biuro znajduje się na pierwszym piętrze (wejście z klatki schodowej) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Podana cena jest ceną netto Cena brutto z podatkiem vat 23% wynosi 1 269 000 zł zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 73,95 m2 Wysokość pomieszczeń: 315 cm Kompletny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

58,60 zł/m²66 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynamujący: f. H. Roan E. i M. Włodarczyk Spółka Komandytowa dostępna powierzchnie: 65,7 m I piętro (współdzielone z innymi najemcami) dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

49 zł/m²270 m² 13 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni ok 270m2 Zabłocie Biuro o powierzchni 270m2 znajduje się II piętro w nowoczesnym budynku z windą. Składa się 9 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

1 410 000 zł75 m² 18 885,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni prawie 75 m , który został urządzony od podstaw jako kancelaria prawna przez pierwszego właściciela, czyli mnie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Kraków

Zabłocie,Kraków

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szukasz miejsca dla swojego biznesu? Podnajmij część przestrzeni w klimatycznym lofcie na Zabłociu! Potrzebujesz sali do zajęć ruchowych, warsztatów lub spotkań? Szukasz przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

1 944 000 zł108 m² 18 083,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal zlokalizowany przy ul. Zabłocie o powierzchni 107,50m2. Lokal znajduje się przy szerokim chodniku. Obok wiele osiedli mieszkaniowych (1 000 nowo wybudowanych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

93,01 zł/m²108 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Posiadamy na wynajem atrakcyjny lokal zlokalizowany przy ul. Zabłocie. Lokal zlokalizowany przy szerokim chodniku. Obok wiele osiedli mieszkaniowych (1000 nowo wybudowanych mieszkań oraz kompleks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

58 zł/m²92 m² 5 336 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępna powierzchnie: 92 m 2piętro dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Zabłocie,Kraków

1 944 000 zł108 m² 18 083,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze ośmiokondygnacyjnego apartamentowca położony w historycznej dzielnicy Podgórze - Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

560 000 zł77 m² 7 312,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Cena: 560000.00 (do negocjacji); Czynsz: 300.00 zł; Rozkład: dwustronny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie; Budynek: dom jedną ścianą przylegający do sąsiada, z 2009 roku; Standard: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

58 zł/m²92 m² 5 336 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Dostępne powierzchnie: II piętro 92 m dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa ,która dzisiaj stanowi jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

58 zł/m²170 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Dostępne powierzchnie: II piętro 170 m (możliwość podziału na 92m i 78m ) dostępność lokalu: natychmiast lokalizacja: kraków ul. Portowa 22a Zabłocie to jedna z dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

63 zł/m²170 m² 10 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem powierzchnie biurowe, dostępne powierznie : 170 (78, 92) m II piętro podstawowe informacje/ opłaty : Opłata miesięczna - stawka czynszu - Kondygnacja - 49 zł + vat/m2 Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Zabłocie,Kraków

49 zł/m²85 m² 4 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji - Zabłocie. Powierzchnia: 250 m - I piętro, 170 m - II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 031 707 zł74 m² 13 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 944 000 zł108 m² 18 083,70 zł/m²

 

 

 

Zabłocie,Kraków

1 522 642 zł58 m² 26 411,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy na sprzedaż atrakcyjny lokal zlokalizowany przy ul. Zabłocie. Lokal znajduje się przy szerokim chodniku. Obok wiele osiedli mieszkaniowych (1 000 nowo wybudowanych mieszkań oraz kompleks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dąbrowskiego

Zabłocie,Kraków

9 020 zł116 m² 77,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży Bawialnię, która mieści się w wynajmowanym lokalu na Zabłociu. Realna wartość na dzień dzisiejszy to ponad 200 tys złotych. W zwiazku z tym, że właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiego

Zabłocie,Kraków

77,76 zł/m²116 m² 9 020 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

91,07 zł/m²29 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy przy ul Klimeckiego Inwestycja Locum Salsa Lokal o powierzchni 28,55m2 położony jest na parterze w nowym budynku z 2023r i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Zabłocie,Kraków

60 zł/m²420 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 420 m2 Położony na drugim piętrze w biurowcu klasy A usytuowanym na Zabłociu. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, nowa wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

75 zł/m²76 m² 5 663 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wykończona, industrialna przestrzeń w nowym budynku biurowym w dzielnicy Podgórze/ Zabłocie. Lokal o powierzchni ok. 75.54 m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Zabłocie