dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

45 zł/m²445 m² 20 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal handlowy w nowym, prestiżowym budynku z 2012 r. przy ul. Zakopiańskiej na terenie centrum handlowego „Zakopianka” w dzielnicy Łagiewniki-Borek Falęcki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

52,27 zł/m²440 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 440 m2 składająca się z dwóch lokali na tym samym piętrze. Lokal 1 ma powierzchnię ok. 260 m2 i podzielony jest na 9 osobnych, nieprzejściowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

58 zł/m²8 387 m² 486 446 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: północno-zachodnia część Krakowa, dzielnica Krowodrza biurowiec: powierzchnia użytkowa budynku 8387 m2 4 kondygnacje naziemne parter - powierzchnia handlowo-usługowa (lub biurowa) I-III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Olsza

Olsza,Kraków

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter 100m2, witryna, toaleta, lokal po remoncie, cena netto 40zł/ m2 plus media 6 zł / m2; dostępne od września 2011r. Parter 150m2 rampa, cena netto 40zł/ m2 plus media 6 zł / m2; dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię w obiekcie biurowym. Dostępne biuro w całości położone na jednym poziomie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

56,36 zł/m²330 m² 18 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa powierzchnia biurowa klasy A dostępna od kwietnia 2016 w pięciopiętrowym biurowcu o powierzchni 7400 m2 z garażem podziemnym. Biuro 330 m2 można podzielić wg potrzeb firmy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

120 zł/m²130 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w samym Centrum Krakowa! Łączna powierzchnia lokalu to 130 m2. Posiada duże witryny widoczne z dużej odległości, daje to wielki potencjał. W lokalu: - efektywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Siemiradzkiego

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękne mieszkanie w krakowskim stylu. Spokojna cicha boczna ulica jednocześnie blisko do tramwaju i autobusów. na piechotę do rynku 5 minut. Kamienica po całkowitym remoncie czysta zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

44,62 zł/m²65 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro o powierzchni 65 mkw położone w ładnej, biurowej kamienicy. Biuro składa się z 3 nieprzejściowych pokoi o powierzchniach: 21 mkw, 21 mkw, 15 mkw, 18 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, lokal produkcyjny, kazimierz, okolica ulicy Starowiślnej, opis : Klasa budynku: b+ Możliwość dowolnej adaptacji pomieszczenia typu "open" Ciekawa architektura wnętrza Do tej pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościelna

Stare Miasto,Kraków

32,68 zł/m²153 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piętro willi o pow. 153 mkw. ul. Kościelna w sąsiedztwie Radia Kraków; i piętro (153m2): 4 pokoje (29,6m2; 29,4m2; 30,2m2;), kuchnia (29,6m2), 3 łazienki , garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Warunki finansowe Czynsz netto 14,00 euro/m2 - powierzchnia biurowa (brutto: 17,08 euro/m2); 100,00 zł/m2- powierzchnia handlowa (brutto: 122,00 zł/m2) Dodatkowe opłaty - opłata eksploatacyjna 2,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piwna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal W inwestycji vistula residence przy ulicy piwnej opis mieszkania: lokal o powierzchni 57m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku przy ul. Piwnej. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

31,48 zł/m²54 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni: 54 m2 zlokalizowany w rejonie Płaszowa na ulicy Sarmackiej, w skład lokalu wchodzą 3 niedawno odświeżone pomieszczenia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zuchów

Krowodrza,Kraków

62,69 zł/m²67 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do sprzedaży w bardzo dobrej lokalizacji Krakowa! Rejon ulic Krowoderskich Zuchów i Fieldorfa Nila Powierzchnia lokalu to 67 m2, w sąsiedztwie pętli tramwajowej. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

29,33 zł/m²150 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajmu lokal handlowo - usługowy W samym sercu kazimierza O powierzchni 150 M2 Z przyjemnością prezentujemy do wynajęci lokal położony w tuż przy samym Placu Nowym Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

34,78 zł/m²46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w biurowcu położonym na Czyżynach w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do tramwaju oraz do głównych dróg. Lokal o powierzchni 46 mkw składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Lea

Łobzów,Kraków

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal handlowo-usługowy, łobzów, ulica Lea, lokal użytkowy 36m2, witryna, dwa wejścia lokal spełnia wymogi sanepidu do sprzedaży żywności, lodów itp posiada wiele punktów wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

63 zł/m²70 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal biurowy, lokal handlowo-usługowy, sklep, stare Miasto. Przecznica z ulicą Karmelicką. Do wynajęcia lokal Parter z dużą witryną, wejście z ulicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Armii Kraków

Kraków,małopolskie

50 zł/m²230 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Czynsz netto 46,00-50,00 zł/m2 (brutto: 56,12-61,00 zł/m2) Składniki czynszu w czynszu zawarte ogrzewanie, wywóz śmieci, woda, monitoring, dozór Dodatkowe opłaty energia elektryczna rozliczana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Monte Cassino

Dębniki,Kraków

59,43 zł/m²53 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchni biurowe w nowo wybudowanym budynku w pobliżu R. Grunwaldzkiego. Proponowany lokal o powierzchni 53 mkw składa się z 2 pokoi, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Krakowiaków

Krakowiaków,Kraków

121,20 zł/m²100 m² 12 120 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Aphouse nieruchomości ma przyjemność oferować na wynajem wysokiej klasy lokal handlowo-usługowy W okolicy rynku głównego rynku głównego. Opis nieruchomości: prezentowany lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

60 zł/m²86 m² 5 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokale handlowe przy ul. Zakopiańskiej222 mkw parter, witryna, zaplecze socjalne cena 45 zł/ mkw netto115 mkw parter , witryna, zaplecze socjalne cena 45 zł/ mkw netto337 mkw , parter, witryna, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

35 zł/m²116 m² 4 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jest powierzchnia biurowa Kraków - ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej • wysoki standard • biuro znajduje się na 2 piętrze • posiada własną recepcję • przeszklona sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mikołajska

Śródmieście,Kraków

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , lokal biurowy lub mieszkanie 2-pokojowe-jk, stare Miasto, mikołajska. Opis mieszkania: bardzo piękne mieszkanie świeżo odnowione (parkiet odnowiony, malowanie, nowa elektryka). Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Monte Cassino

Dębniki,Kraków

59 zł/m²100 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowe bura w reprezentacyjnej, biurowej kamienicy. Dostępny lokal o powierzchni 100 m2 składa się z 3 osobnych pokoi (34 m2, 22 m2, 20 m2), przedpokoju, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

22 zł/m²406 m² 8 932 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia 420m2 cena 22 pln za m2 plus media 5 pln za m2 plus vat na I piętrze, winda towarowa, media, sublicznik, rampa, parking, całodobowa ochrona, plac manewrowy dla tir Powierzchnia 406 m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

56,60 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem , Lokal biurowy, lokal handlowo-usługowy, inny, prokocim-Bieżanów ( XII ), pow.: 53,00 m2, Lokal użytkowy z pomieszczeniami biurowo-mieszkalnymi (zależnie od chęci wykorzystania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słonecznikowa

Zwierzyniec,Kraków

51,93 zł/m²154 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem nowy budynek W zabudowie loftowej na woli justowskiej opis budynku : Dwukondygnacyjny budynek użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 153,96m2 położony przy niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²267 m² 16 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piekny, funkcjonalny lokal w sercu Krakowa - Rynku Głównym. Powierzchnia 325 m - pierwsze piętro w reprezentacyjnej kamienicy. Cena 60 zł/ mkw - do ewentualnej negocjacji.Istniej mozliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Opolska

Prądnik Czerwony,Kraków

35 zł/m²126 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w okolicy ulic Opolska i 29listopada. Powierzchnia 126 m2 , położony na pierwszym piętrze. Bardzo dobra komunikacja do Centrum Krakowa (rynku Głównego). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

34,12 zł/m²85 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy Kraków, krowodrza, ulica Lea (okolica). Lokal o powierzchni 85 m2 usytuowany na parterze w czteropiętrowej kamienicy z 1920 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek komercyjny położony w ok. ul. J. conrada ( Macro , Ikea ) 3 poziomy, własny parking. Budynek bardzo funkcjonalny. Doskonałe miejsce na siedzibe firmy, kancelarię , biura, handel. Cena 6.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zakopiańska

Borek Fałęcki,Kraków

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal w Borku Fałęckim w rejonie ul. Jugowickiej, lokal położony na parterze budynku o pow. 50 m2. składa się z otwartej jasnej przestrzeni oraz wc posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

51,56 zł/m²192 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w dogodnej lokalizacji dzielnicy Kazimierz. Oferujemy Państwu lokal dwupiętrowy o powierzchni 192 m2 przy ul. Starowiślnej. Lokal znajduje się w budynku na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wileńska

Krowodrza,Kraków

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ładne biuro położone w zadbanej kamienicy biurowej w rejonie ul. 29 Listopada. Lokal o powierzchni ok. 100 mkw składający się z 4 osobnych pokoi (32,5 mkw, 20 mkw, 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe lub usługowe w nowoczesnej, reprezentacyjnej kamienicy z garażem podziemnym, recepcją i windą przy ul. Starowiślnej. Kamienica po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Beliny-Prażmowskiego

Grzegórzki,Kraków

31,71 zł/m²123 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy do wynajęcia piękny lokal na osiedlu Oficerskim położony na drugim piętrze w kamienicy z 1938 roku usytuowanej na działce o pow. 0,8ha z ogrodem sąsiadującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opolska

Olsza,Kraków

45 zł/m²500 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o pow. 500 mkw. I piętro , klasa A. Parking. W większości open space. Cena 45 zł/mkw. Możliwość wydzielenia miejszej powierzchni. polecam nr. licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

31,43 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia od zaraz! Całkowita powierzchnia lokalu to 70 m2, wysokośc lok.3,5 m. Lokal posiada duże okna i drzwi. Ogrzewnie wew.gazowe co,instalacja el.trójfazowa.Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

11,67 zł/m²600 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Magazyn 600 mkw z możliwością dzielenia na mniejsze 200 i 400 mkw teren 35 a bezposrednio przy drodze, niezalezna brama wjazdowa, hala nieogrzewana, teren ogrodzony tel nr licencji 5397