dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

30 zł/m²378 m² 11 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o zróżnicowanych powierzchniach i standardzie położone w budynku magazynowo-biurowymj na Zabłociu, niedaleko kompleksu apartamentowego Garden Residence. Parter powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow 400 mkw w obiekcie komercyjnym Rejon: dzielnica Krowodrza , Bronowice Małe, mydlniki 7 km do Centrum Krakowa. 5 km do zjazdu z autostrady A4 , 5 km Lotnisko. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

41 zł/m²35 m² 1 435 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal biurowy o wysokim standardzie w Balicach, przy ulicy Krakowskiej. Doskonała lokalizacja pod względem dojazdu z Krakowa czy Katowic ( bliskie sąsiedztwo autostrady A4). Lokal ma 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kamieńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

województwo: małopolskie powiat: kraków miejscowość: kraków dzielnica: podgórze spokojna okolica, niska zabudowa, park Powierzchnia całkowita: 300 m. kw. Media elektryczność, woda, siła Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

30 zł/m²120 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. od 120 -150 mkw , 4 -5 pom , sala konfererncyjna, recepcja. Wysoki standard. Cena 30 zł mkw z wloczonym og. plus prąd. polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

80 zł/m²250 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Część obiektu komercyjnego(lokal użytkowy, pawilon handlowy ) o pow. 739 mkw usytuowany na działce o pow. 12 ar z własnym parkingiem.Trzy kondygnacje, każda po 245 mkw. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Olsza

Olsza,Kraków

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter 100m2, witryna, toaleta, lokal po remoncie, cena netto 40zł/ m2 plus media 6 zł / m2; dostępne od września 2011r. Parter 150m2 rampa, cena netto 40zł/ m2 plus media 6 zł / m2; dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

55 zł/m²102 m² 5 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 102 mkw, parter , witryny, cena 55 zł/netto /mkw polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo usługowy w wysokim standardzie. Pow. 250 mkw, 7 pomieszczeń, sala konferencyjna, aneks kuchenny, sanitaraiaty ,parking. Doskonała komunikacja z miastem , obwodnicą , lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

68 zł/m²380 m² 25 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy o pow. 380 mkw, front, witryny. Parking. Doskonała lokalizacja. Polecam! tel. nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

35 zł/m²700 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

budynek handlowo-biurowy, powierzchnia dostepna od 50 mkw do 800 mkw cena 35 zł za 1 mkw. tel nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Salwator

Salwator,Kraków

33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

EAkskluztwny lokal do wynajecia w Krakowi- idealnie na gabinet kosmetyczny, na klub biznesowy, mini kawiarnie. lokal do wejscia od zaraz. 120 mkw poziom -1, parking przed lokalem. tel inwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Kraków

Kraków,małopolskie

35 zł/m²2 760 m² 96 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

parter plus 3 pietra, wolnostojący budynek z przeznaczeniem na handel, usługi, duży parking przed lokalem na kilkadziesiąt samochodów, zgoda na dzielenie lokalu pietrami, całość - 35 zł/ mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe od 300 mkw Nieruchomość składa się z części budynku 3piętrowego w którym jest do wynajęcia parter ok. 400m2 oraz część piętrowa 300m2 Na parterze możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

35 zł/m²78 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest powierzchnia biurowa Kraków ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej Wysoki standard Biuro znajduje się na 2 piętrze Posiada własną recepcję Przeszklona sala konferencyjna (wraz ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Opolska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

56 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal wolny od dnia 01.04.20011r. przy ul. Opolskiej , wraz ze znajdującymi się wewnątrz pomieszczeniem sanitarnym oraz pomieszczeniem socjalnym (kuchnia), łącznie o powierzchni 53,4 m . Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 300 mkw w wysokim standardzie. Cena 10.000 zł/mc netto plus media. Parking.Doskonałe połączenie z obwodnicą i centrum Krakowa. polecam Inwestycje Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

13 €/m²400 m² 5 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Określony standard powierzchni; open speace, sufity podwieszane, oświetlenie, wykładzina, klimatyzacja, okres wynajmu min.3 lata Powierzchnia najmu; około 400m2 I piętro Czynsz wyrażony w EURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Łobzów,Kraków

35 zł/m²102 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy parterowy ul. Pomorska róg ul. Kazimierza Wielkiego stylowa kamienica, wejście z eleganckiej klatki schodowej. Sześć pokoi w korzystnym układzie dwustronnym oraz przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Focha

Salwator,Kraków

60 zł/m²84 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy , klasa A - cena 60 zł/mkw netto dostępne sale konferencyjne. parking. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

100 zł/m²213 m² 21 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kondygnacja: parter + piwnice Powierzchnia: 213,5 m2 - parter: 95,5 m2 - piwnice: 118,0 m2 Lokale oddawane w wersji open space do zaaranżowania zgdonie z życzeniem klienta. tel nr. licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w wysokim standardzie o pow. 75 m ,8 pomieszczeń, klimatyzacja, parking.3 piętro z windą. Klasa Bplus Doskonała lokalizacja. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Kraków

Kraków,małopolskie

17 zł/m²1 900 m² 32 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

powierzchnia usługowo- biurowo-handlowa,lokale od 500 do 1900 mkw,dwa piętra plus poziom -1,parking, witryny, winda towarowa,cena 17 zł/ mkw nettotelinwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

50 zł/m²175 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

I piętro lokal biurowy 175 m2 Wydzielone pięć pomieszczeń biurowych o zróżnicowanym metrażu, kuchnia, węzeł sanitarny. Piękne, stylowe wnętrza. Wymarzony lokal na kancelarie notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Kraków,małopolskie

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal biurowy 1400 mkw lokale biurowe od 400 mkw cena 39 zł/ mkw netto lokale handlowe od 150 mkw do 300 mkw cena 50 zł/ mkw netto Nowoczesne lokale, przeznaczenie- handel, usługi, biura. tel Inwestycje nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Kraków,małopolskie

14 €/m²616 m² 8 624 €

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dunin-Wąsowicza

Zwierzyniec,Kraków

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalu usługowo-handlowy z witrynami o pow. 25 mkw. Parter. Cena minimalna za 1 mkw 50 zł/ Oferty można składać do 14.02.2011r. polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²267 m² 16 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piekny, funkcjonalny lokal w sercu Krakowa - Rynku Głównym. Powierzchnia 325 m - pierwsze piętro w reprezentacyjnej kamienicy. Cena 60 zł/ mkw - do ewentualnej negocjacji.Istniej mozliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²267 m² 10 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piekny, funkcjonalny lokal w sercu Krakowa - Rynku Głównym .Stanowi powierzchnię 267 m - pierwsze piętro w reprezentacyjnej kamienicy oraz 267 m na drugim piętrze. Media prąd , woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

120 zł/m²200 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy o pow. 200 m , parking. Cena 120 zł/mkw. Istnieje możliwośc wynajęcia pow. po 100 m polecam nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bronowice Małe

Bronowice Małe,Kraków

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Anndrson proponuje do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 260m2 w formie nowoczesnego loftu, położony na piętrze pasażu handlowo-usługowego zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Przewóz

Przewóz,Kraków

45 zł/m²55 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy lokal biurowy w biurowcu w okolicy ul. saskiej w Krakowie. Lokal składa sie z 3 pomieszczeń aneksu kuchennego oraz własnego wc. pokoje posiadają powierzchnie ok 20 13 są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

39,82 zł/m²55 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie! Mamy do wynajęcia atrakcyjny w centrum miasta! parterowy lokal handlowo-usługowy idealny na sklep lub biuro z wejściem od ulicy i dostępną dużą witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Murarska

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²52 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkania w nowoczesnych budynkach A1 lub A2 Dom Pod Świerkami zlokalizowanym przy ul. Murarskiej w Krakowie. Mieszkania są zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

44,99 zł/m²18 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokoje biurowe do wynajęcia vis a vis Galerii Krakowskiej/ Dworca Głównego dostępne powierzchnie 17,56 m2, 22m2, 30m2. Budynek wyjmowany komercyjne: parter lokal handlowe Piętra lokale biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

40 zł/m²508 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa lokale przylegające do siebie - 507,5m2 oraz 410,5m2, z witrynami od ul. Wielickiej. Lokalizacja - w okolicy cmentarza podgórskiego, naprzeciwko Urzędu Miasta Krakowa (wielicka 28). Wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiślna

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy przy ul. Starowiślnej, parter w oficynie (dzielnica I - Stare Miasto). Nieruchomość składa się z jednego pokoju oraz łazienki z wc. Możliwość umieszczenia szyldu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

40 zł/m²305 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu - kraków, ul. Kalwaryjska Dzielnica Podgórze to najszybciej rozwijająca się w ostatnich latach część Krakowa. W okolicy powstały nowe obiekty biurowe (buma Square) swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lipska

Rybitwy,Kraków

45 zł/m²54 m² 2 430 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, handlowy położony na parterze budynku w okolicy ul. Lipskiej w Krakowie Podgórzu (rybitwy). Powierzchnia.