dowolna

Lokale w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

54,55 zł/m²55 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem klimatyczne biuro o powierzchni 55 m2 położone w Centrum Krakowa przy ulicy Kremerowskiej. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Kremerowskiej (przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

M07u Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz prowizji Lokal / 3 pokojowe mieszkanie 50,74 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 Biuro, nieuciążliwa działalność. Cena 799 tys dla zakupu przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Dąbie,Kraków

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

**I speak English; я розмовляю українською Lokal Biurowy o pow. 18 m2 przy ul. Kosynierów do wynajęcia Do wynajęcia lokal biurowy blisko centrum Krakowa zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Retoryka

Nowy Świat,Kraków

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od zainteresowanego najemcy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego do wynajęcia w zabytkowej kamienicy, przy ul. Retoryka. Budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

140 zł/m²76 m² 10 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

388 160 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Strych z potencjałem inwestycyjnym Kraków, ul. Krowoderska, stare Miasto Na sprzedaż przestronny strych usytuowany na poddaszu kamienicy w centrum Krakowa, przy ulicy Krowoderskiej. Lokal wpisany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Salwator,Kraków

71 zł/m²48 m² 3 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wygodny, niezależny lokal biurowo-usługowy z oddzielnym wejściem, parter biurowca. Brak witryny. Wejście od podwórka. Metraż: 48 m2: 2 osobne pokoje, łazienka (z kabiną), jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Zwierzyniec,Kraków

132,66 zł/m²75 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75,38 m , zlokalizowany przy ul. Focha w Krakowie jednej z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królewska

Śródmieście,Kraków

65,63 zł/m²76 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal frontowy o powierzchni 76 m2 zlokalizowany jest na 1 piętrze w zadbanej kamienicy położonej przy ul. Królewskiej. Lokal: na powierzchnię lokalu 76 m2 składa się: osobny pokój 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokal 150 m Wola Justowska - al. Kasztanowa | Usługi, biuro, gastronomia, gabinety Do wynajęcia lokal użytkowy 150 m na parterze w prestiżowej lokalizacji - Wola Justowska, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Blich

Śródmieście,Kraków

53,33 zł/m²60 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Tylko U nas! Na wynajem 2 pokojowy lokal biurowy do własnej aranżacji, położony w centrum Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

140 zł/m²90 m² 12 545 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

999 000 zł113 m² 8 846,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Filipa

Kleparz,Kraków

390 000 zł112 m² 3 497,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piwnica z potencjałem w ścisłym centrum! Na sprzedaż lokal znajdujący się na poziomie -1 w kamienicy przy ulicy Św. Filipa tuż obok Rynku Kleparskiego. Piwnica o powierzchni 111,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Łagiewniki,Kraków

73,91 zł/m²69 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia 69 m : Bezpośrednio przy ch Zakopianka, kraków - parter, witryny, parking, gotowe do wejścia Lokal 1. 69 m2 x 85 pln/m2 wolny Lokal 2. 150 m2 x 100 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Krowodrza,Kraków

163,89 zł/m²18 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal kontenerowy w samym sercu Miasteczka Studenckiego agh! Świetna lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo licznych punktów gastronomicznych i usługowych, ogromny ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowska

Bieżanów,Kraków

73 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro: Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu biura o powierzchni 40 m2 w cenie 2900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Księcia Józefa

Przegorzały,Kraków

22 zł/m²113 m² 2 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 113 m - Kraków, ul. Księcia Józefa | 25 zł/m Lokalizacja: kraków, ul. ks. Józefa Powierzchnia: 113 m Cena najmu: 22 zł/m netto Ogrzewanie: 17,90 zł/m w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 100 000 zł118 m² 9 296,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 118,32 m2 znajdujący się w inwestycji zlokalizowanej przy ul.Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

4 000 000 zł380 m² 10 526 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży samodzielny budynek o powierzchni 380 m2 w centrum Krakowa oraz 12 miejscach parkingowych. Budynek: - usytuowany blisko centrum Krakowa przy głównej drodze dojazdowej do obwodnicy; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł890 m² 2 696,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

All in One Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjny 900m2 obiekt handlowo - usługowy w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej - jedynie 25 minut samochodem od krakowa! Obiekt idealny pod Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Kraków,małopolskie

184,21 zł/m²57 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witam, do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym King Square w Krakowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18 B. (pod saunarium Hot Spot) Lokal zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lindego

Bronowice Małe,Kraków

69,47 zł/m²95 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu biura - Bronowice Powierzchnia: 95 m Lokalizacja: bronowice, kraków Piętro: parter Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 95 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kleparz,Kraków

115 000 zł12 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Na sprzedaż miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel City przy ul. Szlak 50 w Krakowie. Lokalizacja to ogromny atut ścisłe centrum, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

53 zł/m²51 m² 2 703 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale użytkowe: 51 M2 pierwsze piętro 15 M2 pierwsze piętro 28 M2 pierwsze piętro (dwa pokoje), 43,7 M2 pierwsze piętro (3 pokoje), 24,3 + 8 M2 pomieszczenie socjalne, pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Kleparz,Kraków

50,45 zł/m²111 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

CN kont proponuje: jeśli szukasz szykownego biura na swoja siedzibę firmy to mamy dla ciebie świetną propozycję w centrum Krakowa. Przedmiotem wynajmu jest reprezentacyjny lokal/mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

57,53 zł/m²96 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy lokal użytkowy, położony w eleganckiej, zadbanej kamienicy przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i historycznych punktów Krakowa Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bema

Olsza,Kraków

51,92 zł/m²52 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

English and Ukrainian versions of the listing are available below. Biuro do wynajęcia w reprezentatywnej kamienicy - Osiedle Oficerskie, ul. Bema 5, kraków Oferujemy do wynajęcia jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ariańska

Stare Miasto,Kraków

26,58 zł/m²12 m² 319 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu: do wynajęcia miejsce parkingowe nr 40 w garażu podziemnym - Ariańska 6. Otoczenie: apteka - 300 m, bankomat - 290 m, basen - 750 m, centrum handlowe - 850 m, fryzjer - 30 m, kawiarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

43,72 zł/m²215 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

52,13 zł/m²94 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 94 m w odrestaurowanej kamienicy - ul. Batorego / róg Karmelickiej, kraków Do wynajęcia biuro o powierzchni 94 m zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Grzegórzki,Kraków

140 000 zł20 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Garaż murowany 17,3 m Wincentego Pola Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 17,3 m z księgą wieczystą, zlokalizowany w doskonałej części Krakowa przy Wincentego Pola. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mikołajska

Stare Miasto,Kraków

81,76 zł/m²170 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drukarnia Związkowa - Prestiżowe Biuro w Zabytkowej Kamienicy Drukarnia Związkowa to zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowo-usługowa, oferująca około 1 800 m nowoczesnej powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

58,03 zł/m²137 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny, w pełni przygotowany lokal biurowy położony przy ul. Kremerowskiej 6 - w samym centrum Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Plant i Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opis: pragniemy zaprezentować ofertę wynajmu pomieszczeń dla biura wraz z własnym parkingiem w odległości około 300 m pieszo od krakowskiego Parku Wodnego, multikina, centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

95,93 zł/m²57 m² 5 468 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy / biurowy o powierzchni 57 m w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Krakowa.Do lokalu przynależy duży balkon o powierzchni 12 m z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

71,84 zł/m²103 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 103 m , położony na parterze budynku z 2010 roku, przy ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa, dzielnica Prądnik Biały. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Westerplatte

Stare Miasto,Kraków

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal biurowy na wynajem od stycznia o powierzchni 40 m2 zlokalizowany na ulicy Westerplatte w dzielnicy Stare Miasto. Lokal: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

853 662 zł39 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 38.98 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji Dąbska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Plac Nowy

Stare Miasto,Kraków

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal parterowy W samym centrum kazimierza - W bezpośrednim sąsiedztwie placu nowego, kazimierz stare miasto. Działający bar do przejęcia / zmiany pod inną działalność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij