dowolna

Lokale użytkowe Kraków ul. Krowoderska

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

57,14 zł/m²175 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje lokal użytkowy z dużymi witrynami na Starym Mieście! Nieruchomość: lokal znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy Krowoderskiej - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

29,70 zł/m²101 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy Kraków, stare Miasto, ulica Krowoderska. Lokal o powierzchni 101 m2 usytuowany na parterze w trzypiętrowej kamienicy. Okna wymienione na pcv. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

33,33 zł/m²27 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje przestronny lokal w samym centrum Krakowa! Nieruchomość: lokal mieści się na II piętrze w II-piętrowej kamienicy przy ul. Krowoderskiej - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

1 375 000 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji przy ul. Krowoderskiej. Po generalnym remoncie w wysokim standardzie wykonania. 4 pomieszczenia plus łazienka i tolaeta. Lokal moze stanowić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

36,97 zł/m²66 m² 2 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje dwupoziomowy lokal handlowy w apartamentowcu na Starym Mieście! Nieruchomość: lokal znajduje się na parterze budynku apartamentowo- handlowego przy ulicy Krowoderskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

28 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, usługowy, ul. Krowoderska. 3 pokoje, kuchnia. Lokal: lokal położony na 3 piętrze. Lokal frontowy, wejście do lokalu z klatki schodowej. Powierzchnia lokalu wynosi 90m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł131 m² 8 779 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, przestronny lokal 4-pokojowy, o powierzchni 130,67 m2 położony na 3 piętrze w 4-piętrowej, odnowionej kamienicy. Budynek wyposażony w windę. Na podaną powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Łobzów,Kraków

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

D o sprzedania lokal użytkowy przy ulicy Krowoderskiej o powierzchni 150 m . Wejścię do lokalu od ulicy. Nieruchomość do wykończenia. Wszystkie media dostępne w budynku - kwestia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

29 zł/m²104 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Krowoderska. 3 pokoje, kuchnia. Lokal: lokal położony na 2 piętrze. Lokal frontowy, wejście do lokalu z klatki schodowej. Bardzo dobry dostęp dla klientów. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson prezentuje lokal na wynajem w centrum miasta, ul. Krowoderska Bardzo dobra lokalizacja, lokal położony jest przy ruchliwej ulicy. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

23,33 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje przestronne 3-pokojowy przestronny lokal w samym centrum Krakowa przy ulicy Krowoderskiej. Nieruchomość: lokal mieści się na 2 piętrze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

60,61 zł/m²66 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości krakówliving oferuje do wynajęcia działającą restaurację o powierzchni 66 m2 na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej w Krakowie. Lokalizacja: nowa kamienica postawiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

1 089 000 zł99 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal frontowy 99m2 w okolicy ul. Długiej. Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 99m2, zlokalizowany na parterze apartementowca z 2006r. Lokal frontowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

55,56 zł/m²99 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal frontowy 99m2 w okolicy ul. Długiej. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 99m2, zlokalizowany na parterze apartementowca z 2006r. Lokal frontowy, z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

29,70 zł/m²101 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedania pięciopokojowy lokal biurowy / usługowy Kraków, stare Miasto, ulica Krowoderska. Lokal o powierzchni 140 m2 usytuowany na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

16,19 zł/m²105 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy W reprezentacyjnej I zadbanej kamienicy przy ul. Krowoderskiej! lokalizacja: - ul. Krowoderska w części między Plantami a Placem Biskupim - centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 70 m2- krowoderska, kraków. Blisko Alei i Centrum lokalizacja: - dzielnica: stare Miasto, ulica: krowoderska - blisko Rynek Główny (5-10 minut spacerkiem) oraz Plac Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 80 m2- krowoderska, kraków. Blisko Alei i Centrum lokalizacja: - dzielnica: stare Miasto, ulica: krowoderska - blisko Rynek Główny (5-10 minut spacerkiem) oraz Plac Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

44 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja: - dzielnica: stare Miasto, ulica: krowoderska - blisko Rynek Główny (5-10 minut spacerkiem) oraz Plac Inwalidów - świetny dostęp do komunikacji autobusowej i tramwajowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

29,60 zł/m²37 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Znakomita oferta. Ładny lokal biurowy znajdujący się na II piętrze III piętrowej kamienicy przy ul.Krowoderskiej. Okna wychodzą na ul.Krowoderską. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja: kraków / Stare Miasto prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest przepiękne, wyremontowane mieszkanie 50 m2 w stanie idealnym w Śródmieściu na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

34,25 zł/m²73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 73m biurowo-usługowy na III piętrze bez windy. Lokalizacja ul. Krowoderska/ Stare Miasto, rejon ulic Basztowa, długa, sereno Fenna, biskupia. Lokal składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 675 836 zł313 m² 8 549 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal biurowy W nowoczesnej kamienicy na ulicy krowoderskiej O powierzchni 300 M2 składający się: - 4 gabinetów - otwartej przestrzeni - sali konferencyjnej - kuchni - toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Piasek,Kraków

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 150 m2 przy Krowoderskiej.~~Lokalizacja~Lokal znajduje się na początku ulicy Krowoderskiej, w bliskiej odległości Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej oraz Dworca Głównego. Mimo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 091 069 zł99 m² 11 054,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal usługowy O powierzchni 99 M2 na ulicy krowoderskiej. Lokal znajduje się w parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z chodnika. Pierwotnie lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Krowodrza,Kraków

34,25 zł/m²73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy Kraków, stare Miasto, ulica Krowoderska. Lokal o powierzchni 73 m2 usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Kamienica po remoncie. Okna nowe, aluminiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy usytuowany na I piętrze Kamienicy przy ul. Krowoderskiej w Krakowie. Całkowita powierzchnia to 70 m2, na którą składają się dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

34,23 zł/m²73 m² 2 499 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w w samym centrum w budynku przy ul. Basztowej/krowoderskiej w Krakowie Lokalizacja: kraków, stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

23,53 zł/m²68 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia odnowiony lokal biurowy usytuowany na drugim piętrze Kamienicy przy ul. Krowoderskiej w Krakowie. Całkowita powierzchnia to 68 m2, na którą składają się 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

30,95 zł/m²105 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia odnowiony lokal biurowy usytuowany na pierwszym piętrze Kamienicy przy ul. Krowoderskiej w Krakowie. Całkowita powierzchnia to 105 m2, na którą składają się 4 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

28,63 zł/m²131 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, 131m2, ul. Krowoderska. Lokal: lokal położony na 3 piętrze w 4-piętrowej, odnowionej kamienicy z nowoczesna windą. Powierzchnia lokalu wynosi 130,67m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

 

 

Kraków,małopolskie

30,95 zł/m²105 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

23,53 zł/m²68 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

34,23 zł/m²73 m² 2 499 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

28,63 zł/m²131 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, 131m2, ul. Krowoderska. Lokal: lokal położony na 3 piętrze w 4-piętrowej, odnowionej kamienicy z windą. Powierzchnia lokalu wynosi 130,67m2. Składa się z 4 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy 150 m2 przy Krowoderskiej. Lokalizacja Lokal znajduje się na początku ulicy Krowoderskiej, w bliskiej odległości Rynku Głównego, galerii Krakowskiej oraz Dworca Głównego. Mimo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

1 375 000 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5