dowolna

Lokale użytkowe Kraków ul. Kapelanka

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kapelanka

Ruczaj,Kraków

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 66 m2 zlokalizowany na osiedlu Podwawelskim w wolnostojącym budynku wybudowanym w latach 80-tych. Nieruchomość:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij