dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 052 880 zł34 m² 30 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W niezwykle bogatej pod względem historycznym I architektonicznym okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

657 115 zł19 m² 34 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 993 928 zł135 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal usługowy o powierzchni 135,09 m2 zlokalizowany przy ul. Teligi w Krakowie. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 135 m Stan: gotowy do odbioru maj 2026 rok. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 546 695 zł115 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Deweloper oferuje na sprzedaż: lokal handlowo usługowy - lu 8- 114,57 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Opis Lokal o powierzchni 114,57 m2 zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 366 740 zł101 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Deweloper oferuje na sprzedaż: lokal handlowo usługowy - lu 7 - 101,24 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Opis Lokal o powierzchni 101,24 m2 zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 574 154 zł47 m² 33 210 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 210 935 zł39 m² 30 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

270 000 zł19 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowego zlokalizowanego na parterze kamienicy z 1932 roku, położonej na krakowskich Grzegórzkach przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

1 550 000 zł164 m² 9 451,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal wielopoziomowy 164m2*prądnik B.*ul. Bociana Lokal biurowo-usługowy 164 m2 znajduje się w budynku biurowo-mieszkalnym na trzech poziomach. Na parterze znajdują się 3 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rajska

Stare Miasto,Kraków

1 200 000 zł92 m² 13 043,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków, stare miasto -300m do Plant Krakowskich i Rynku Lokal usługowy w okazyjnej cenie znajdujący się w kilkunastoletniej plombie z windą w ścisłym centrum miasta. Okazyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

3 566 052 zł124 m² 28 696 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wenecja 1 w Krakowie. W 1911 roku Kazimierz Hroboni, inżynier pochodzący ze Lwowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Grzegórzki,Kraków

2 990 000 zł230 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która może stać się kluczowym krokiem w realizacji biznesowych marzeń! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

3 500 000 zł517 m² 6 770 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży obiekt biurowo - magazynowy , mieszczący się w Nowej Hucie. Budynek z 2014 r , o łącznej powierzchni 517m2 ( parter oraz piętr ) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dębniki,Kraków

857 460 zł55 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera - Oferta bez prowizji - Zakup bezpośredni - 0% pcc Do sprzedaży lokal inwestycyjny położony w gotowej inwestycji na Dębnikach przy ulicy Rzemieślniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Witrynowy lokal z najemcą w widocznym miejscu" Mamy przyjemność zaprezentować Państwu blisko 210-metrowy lokal użytkowy z Najemcą. Lokalizacja: lokal znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

660 000 zł48 m² 13 639,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości o powierzchni użytkowej 48,39 m2 (w tym pum mieszkania 45,34 oraz pum piwnicy 3,05 m2) znajdującej się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 162 480 zł53 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przy ul. Grzegórzecka 77 z najemcą. Grzegórzecka 77 to nowoczesne osiedle, które zyskało renomę wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Kraków

Bronowice Małe,Kraków

290 000 zł220 m² 1 318,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię restaurację w Krakowie. Lokal znajduje w samym centrum osiedla w Bronowicach. Całkowita powierzchnia lokalu to 220m2. Lokal jest wyremontowany, posiada dwa niezależne systemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 490 846 zł68 m² 22 057,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Grzegórzeckiej w atrakcyjnej dzielnicy Stare Podgórze, blisko ul. Nadwiślańskiej i Zabłocia. Lokal wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

2 120 000 zł212 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 212 m2, zlokalizowany w okolicy pętli Bieżanów-Prokocim. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Krowodrza,Kraków

1 408 000 zł176 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 176m2, ul. Konecznego, żabiniec. Lokal wynajęty, możliwość przejęcia najemców. Lokal frontowy, zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego. Ciepła woda i ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 999 000 zł111 m² 18 009 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest wynajęty na okres 10 lat lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie, na parterze nowego budynku wielorodzinnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kraków

Krowodrza,Kraków

600 000 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny z Najemcą 47,5m2, krowodrza Lokal handlowo-usługowy z Najemcą 47,5 m2 znajduje się w suterenie zadbanej kamienicy. Składa się z przestrzeni handlowej do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

1 599 000 zł87 m² 18 408,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż 4 pokojowy lokal z ogrodem o powierzchni 89,41 m2 ( w tym komórka lokatorska o powierzchni 2,55 m2), położone w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Alei Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

175 000 zł17 m² 10 017,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie do sprzedaży komfortowy garaż o powierzchni 17,47 m2 zlokalizowany przy ul. Królewskiej w Krakowie. Obiekt jest ogrzewany i posiada wszystkie media woda, prąd oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 190 000 zł86 m² 13 854,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal 86m2 ul. Lublańska lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się na nowopowstałym Osiedlu Ulubionym przy ul. Lublańskiej 13 lokal: do wynajęcia powierzchnia usługowa na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ciesielskiego

Nowa Huta,Kraków

913 258 zł44 m² 20 606 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

145 000 zł13 m² 11 372,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 12,75 m , zlokalizowany w doskonałej okolicy przy ul. Królewskiej, tuż obok malowniczego Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 47 m , położony przy ul. Felińskiego w Krakowie. Cena: 564 000 pln Powierzchnia: 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rolna

Dębniki,Kraków

1 176 400 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy zlokalizowany przy ul. Rolnej/szwedzkiej w nowo powstałym apartamentowcu- dostępny od I kwartału 2025 roku z możliwością zakupu dodatkowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Helton prezentuje lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, który gwarantuje widoczność i łatwy dostęp dla klientów z dużym ruchem pieszych! Idealny do prowadzenia różnorodnej działalności!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 996 216 zł110 m² 18 147,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 113 000 zł163 m² 12 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ogłoszenie sprzedaży lokalu handlowego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu handlowego położonego przy ulicy Białoprądnickiej 5 w Krakowie! Opis lokalu: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy Państwu przestronny garaż o powierzchni 16 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Czyżyny. Garaż znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

80 000 zł42 m² 1 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Odstąpię bardzo dobrze prosperujący salon fryzjersko-kosmetyczny, na dobrze rozwijający się osiedlu, wiele możliwości na kreatywne prowadzenie biznesu. Lokal wyposażony jest w niezbędne meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

175 000 zł12 m² 15 217,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu podziemnym w budynku Angel Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 423 057 zł295 m² 21 773,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 295 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

1 942 930 zł114 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 114 m2. Lokal położony jest w budynku położonym w kompleksie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

2 323 709 zł128 m² 18 120 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 128,24 m2. Lokal położony jest w budynku położonym w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Westerplatte

Wesoła,Kraków

423 000 zł43 m² 9 837,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal usługowy na Starym Mieście do sprzedania lub zamiany, usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Westerplatte, charakteryzującej się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

409 860 zł19 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z przyjemnością prezentujemy bardzo dobrą okazję inwestycyjną w dobie szalejącej inflacji. 0% prowizji Lokale na wynajem (długo lub krótkoterminowy) na ulicy Żelaznej w Krakowie. Blisko:.