dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

20 000 zł24 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: do kupienia kiosk na osiedlu pod działalność handlowo- usługową. Blisko parku, placu zabaw, kompleksu sklepów. W samym centrum dużego osiedla -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

220 000 zł36 m² 6 197,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| oferujemy do sprzedaży lokal usytuowany na parterze kamienicy po remoncie, zlokalizowanej na krakowskim Kazimierzu, przy cichej uliczce odchodzącej od Starowiślnej. Lokal o powierzchni 35m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

797 000 zł84 m² 9 491,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży lokal znajdujący się na parterze wyjątkowej kamienicy w dzielnicy Kraków-Śródmieście. Lokal przestronny z witrynami, toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Hynka

Dywizjonu 303,Kraków

99 900 zł22 m² 4 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do kupienia lokal na Oś Dywizjonu 303, parter w bloku dziesięcio piętrowym, lokal 22,5m2 idealny pod biuro, gabinet kosmetyczny, fryzjera lub cichą działalność gospodarczą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

129 000 zł28 m² 4 690,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super oferta! ___ arka - dom ___ Oferujemy Państwu do sprzedania lokal handlowy w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal jest budynkiem wolnostojącym, parterowym, o powierzchni 27,50m2. Posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł170 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal w poziomie parteru budynek mieszkalno- biurowy. Dwa wejscia , 5 sal, serwerownia, kuchnia, łazienka. Lokal idealny na biuro- usługi. Lokalizacja- okolice Błoń Krakowskich. Parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

692 573 zł77 m² 8 958,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży lokal znajdujący się na parterze wyjątkowej kamienicy w dzielnicy Kraków-Śródmieście. Lokal przestronny z witrynami,hallem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

1 489 573 zł161 m² 9 241,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

812 000 zł116 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy Państwu zakup lokalu użytkowego o powierzchni 116 m 2 położonego na Mistrzejowicach (okolice ul. Bohomolca). Cena 812.000 ZŁ netto. Lokal znajduje się na parterze bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

1 355 750 zł160 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy (powierzchnia biurowa) typu open-space o powierzchni 159,5 m2, w nowoczesnym budynku biurowym położonym w Krakowie Śródmieściu. W niedalekiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 200 000 zł98 m² 12 244,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub biurowym położony w dobrej lokalizacji, w centrum Krakowa - okolice Poczty Głównej. Lokal znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

1 900 000 zł174 m² 10 919,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję Państwu wynajem lub zakup lokalu użytkowego idealnie nadającego się na pub, pizzerię, klub czy galerię. Lokal usytuowany jest na Starym Mieście, ok. 300 metrów od Kościoła Mariackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy Z dużą witryną o powierzchni 44m 2 położony przy ruchliwej ulicy (okolice hali targowej). Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy. Nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwierzyniecka

Zwierzyniec,Kraków

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy zakup 3-pokojowego lokalu komercyjnego położonego w atrakcyjnej części Śródmieścia - okolice ul. Zwierzynieckiej. Lokal znajduję się na wysokim parterze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

650 000 zł140 m² 4 626,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję Państwu zakup bądź wynajem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 140,5 m kw. usytuowanego na Krowodrzy nieopodal pętli autobusowo- tramwajowej. Lokal składa się z dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

161 000 zł36 m² 4 410,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu zakup atrakcyjnego lokalu biurowego o powierzchni 36,5m2 , zlokalizowanego w okolicy ul. Białoprądnickiej, na parterze IV-piętrowego bloku mieszkalnego z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

1 576 000 zł197 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy typu open-space o powierzchni 197 m2, w nowoczesnym budynku biurowym położonym w Krakowie Śródmieściu. W niedalekiej odległości znajdują się dwa ważne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

750 000 zł142 m² 5 281,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż lokal użytkowy w Nowej Hucie o łącznej powierzchni użytkowej 142 mkw. Lokal składa się z części parterowej o powierzchni 107m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

3 850 000 zł1 600 m² 2 406,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem/ sprzedażdwukondygnacyjny budynek komercyjny handlowo - magazynowy o pow. 1600 mkw na ok. 50 arowej działce. Przeznaczenie ; handel, usługi, produkcja, magazyn. Teren ogrodzony, wjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

5 000 000 zł1 800 m² 2 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowo biurowo-produkcyjny. Wolnostojacy na 16 a działce- obiekt wykończony, parking na kilkanaście samochodów, podjazd dla samochodów dostawczych. Budynek bezposrednio od strony ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

8 500 000 zł1 600 m² 5 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość gruntowa, zabudowana o powierzchni 0,8688 ha, położona w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady (obwodnicy Krakowa). Dostęp do nieruchomości: drogą utwardzoną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Emaus

Salwator,Kraków

10 685 zł205 m² 52,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokau biurowy w wysokim standardzie usytuowany na parterze. 7 pomieszczeń z salką konfertencyjną. Parking. Polecam Inwestycje Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

5 500 000 zł4 122 m² 1 334,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta biur do wynajęcia Podgórze okolice Rynku Podgórskiego,Zgodnie z projektem budynki znajdujące się od strony ulicy wyglądem nawiązują do willowej zabudowy dzielnicy. Z kolei detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

1 489 573 zł161 m² 9 241,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży lokal usługowy w odnowionej kamienicy w dzielnicy Kraków-Kazimierz. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

370 254 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedaży lokal w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Jest możliwość wykończenia lokalu po wcześniejszym ustaleniu zakresu i ceny. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana, 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 083 000 zł285 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec/ Wola Justowska. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie ulicy Królowej Jadwigi, ok. 5 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Emaus

Salwator,Kraków

8 600 zł165 m² 52,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokau biurowy w wysokim standardzie usytuowany na parterze. 6 pomieszczeń z salką konfertencyjną. Parking. Polecam Inwestycje Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł286 m² 3 848,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dane podstawowe Inwestycja ul. Sarego Cena sprzedaży 999 000 pln Koszty dodatkowe (fundusz remontowy) 100 000 pln Cena całkowita: 1 099 000 pln Liczba pokoi ponad 6 Powierzchnia całkowita: 285,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bronowice Nowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

931 000 zł190 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedmay budynek biurowy ;rodzaj sprzedażwojewództwo małopolskiemiasto/gmina krakówdzielnica/miejsc. Krowodrza-Prądnik białyrodz. budynku biurowo-usługowypowierzchnia 580,00cena ofertowa 2500000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zarzecze

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 980 000 zł430 m² 4 604,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni 430 mkw z oryginalnym, unikatowym ogrodem o powierzchni 16ar. Parter: salon z kominkiem połacznony z kuchnią (ok. 40mkw ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 738 807 zł126 m² 13 776 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena parter lokal usługowy 126,22 m² cena brutto 1 738 807 zł cena 1 m² 13 776 zł brutto / 11 200 zł netto lokal usługowy 330,89 m² cena brutto 4 476 942 zł cena 1 m² 13 530 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł1 300 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania działka z pozwoleniem na budowę budynków komercyjnych.Zgodnie z projektem budynki znajdujące się od strony ulicy wyglądem nawiązują do willowej zabudowy dzielnicy. Z kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamieniczka o powierzchni 350 z roku 1920. Cegła. Położona na 8 arowej działce. Do remontu z możliwościa rozbudowy ( zatwierdzone plany rozbudowy). Przepiękny widok na Wisłę. nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Armii Kraków

Kraków,małopolskie

8 000 000 zł1 800 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedamy obiekt biurowy z lokalami usługowymi w parterze, przeznaczenie - siedziba firmy- biura, usługi. Cała nieruchomość składa sie z istniejącego budynku biurowego około 900 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

200 000 zł14 m² 14 285,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokla handlowy o pow. 14 mkw. Cena 200.000 zł czynsz 180 zł/mc Polecam Inwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rakowicka

Wieczysta,Kraków

2 945 000 zł890 m² 3 308,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Małe mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu Akademia Ekonomiczna. Po modernizacji i urządzeniu kilku dodatkowych mieszkań na poddaszu można z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale handlowo-usługowe, oraz biurowe w doskonałej lokalizacji. • ponadczasowa architektura biurowca • wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Emaus

Salwator,Kraków

8 600 zł165 m² 52,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł6 500 m² 453,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"Bardzo atrakcyjna nieruchomość z budynkiem starego młyna do remontu, rozbudowy i adaptacji na działce 6500 m2. Do ew. wykorzystania prawomocne pozwolenie na budowę lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

344 999 zł45 m² 7 745,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena za 1 m2: 7 746 zł Cena: 344 999 zł zł super oferta - świetna lokalizacja - ul. Lubelska - blisko nowego kleparza! Lokal użytkowy położony na parterze z dużą witryną nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

1 845 000 zł205 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedamy lokal biurowy, usługowy, parter, parking, lokalizacja Wola Justowska, okolice Emaus, błoń Krakowskich. Lokal pełni funkcje biura, mozliwość podzielenia na dwa mniejsze lokale , sa dwa.