dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Kraków

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

31,82 zł/m²110 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| mamy do zaoferowania Państwu lokal o pow. 110 mkw położony w Starym Mieście. Apartament składa się z 4 oddzielnych pomieszczeń, aneksu socjalnego, aneksu sanitarnego, oraz jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

41,56 zł/m²77 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Luxhome poleca reprezentacyjny 3-pokojowy lokal biurowy na ul. Krowoderskiej, stare Miasto Polecana nieruchomość to piękny, przestronny 3-pokojowy lokal o całkowitej powierzchni 77m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

21,69 zł/m²83 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Luxhome Nieruchomości poleca 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krakowskim Kazimierzu. Idealne na biuro! ***mieszkanie bezczynszowe** Polecana nieruchomość mierzy 83m2 i znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

25,81 zł/m²31 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Nieruchomości poleca 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krakowskim Kazimierzu, pod małe biuro! ***mieszkanie bezczynszowe*** Polecana nieruchomość mierzy 31m2 i znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

51,72 zł/m²145 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Luxhome poleca ekskluzywny, nowoczesny i przestronny lokal biurowy na ul. Starowiślnej, kazimierz. Polecana nieruchomość to przepiękny, dwupoziomowy, ekskluzywny, 4-pokojowy lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży nowy lokal dentystyczny, w pełni wyposażony i umeblowany, dotąd działający, posiadający bazę pacjentów. Lokal znajduje się na osiedlu, w nowym budynku, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

34,98 zł/m²41 m² 1 428 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w oficynie, blisko Rynku Głównego. Powierzchnia lokalu to ok. 41 m2. Lokal idealny dla biura, usług, jako siedziba firmy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

20,27 zł/m²74 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Luxhome nieruchomości poleca 3 pokojowy lokal zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. *** Mieszkanie bezczynszowe*** ***lokal bezczynszowy*** Polecana nieruchomość mierzy 74m2 i znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

19,44 zł/m²180 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

160m2 z widokiem na cały Kraków - Możliwe umeblowanie - ul.Sarego - Centralne ogrzewanie LuxHome ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne, przestronne odświeżone mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

25,21 zł/m²36 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome nieruchomości poleca 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krakowskim Kazimierzu. ***mieszkanie bezczynszowe*** luxhome Nieruchomości Poleca mały lokal z oddzielną kuchnią - na Kazimierzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

25 zł/m²34 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Luxhome Group poleca lokal biurowy lub usługowo-handlowy przy ul. Wrocławskiej, łobzów Polecana nieruchomość to lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub biurowym o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

30 zł/m²40 m² 1 215 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w suterenie, blisko Rynku Głównego. Powierzchnia lokalu to 40,5 m2. Lokal idealny dla biura, usług, jako siedziba firmy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stradomska

Stare Miasto,Kraków

89,29 zł/m²84 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Luxhome Group poleca przestronny lokal handlowo-usługowy w sercu Kazimierza, ul. Stradomska Polecana nieruchomość to lokal o przeznaczeniu handlowym lub usługowym o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²190 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w sercu Krakowa- ul. Krupnicza. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o pow. 190 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

15 zł/m²60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy w piwnicy położony na Starym Podgórzu - ul. Traugutta. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 60 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

66 000 zł15 m² 4 498,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Proponujemy Państwu kupno lokalu użytkowego przy ul. Głogowskiej. Lokal jest idealny na biuro. Tych z Państwa, których zainteresowała nasza oferta zapraszamy do oglądania! Cena 66 000 zł. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

42 zł/m²307 m² 12 904 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowy, na parterze, witrynowy w nowym budynku oddanym do użytku, na nowo powstałym osiedlu. Lokal w stanie developerskim, z trzema osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

32,50 zł/m²100 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Luxhome Group poleca przestronny lokal biurowy lub usługowy, prądnik Czerwony Polecana nieruchomość to przestronny lokal o całkowitej powierzchni 100 m2, który mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

67,16 zł/m²134 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w sercu Kazimierza, przy ruchliwej ulicy Dietla. Polecany lokal mierzy 134m2 i składa się z dwóch przejściowych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

39,44 zł/m²142 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Luxhome Group poleca przestronny 142m 2 lokal użytkowy na ul. Retoryka, stare Miasto Oferowany lokal składa się z 5 osobnych pokoi, wyposażonej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Jest on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

420 000 zł171 m² 2 456,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje rewelacyjny lokal idealny na restauracje, położony przy ulicy Łazarza. Pragniemy Państwu zaoferować lokal użytkowy na sprzedaż w rejonie Starego Miasta, nieopodal Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stolarska

Stare Miasto,Kraków

25 zł/m²78 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Luxhome Group poleca przestronny lokal biurowy lub usługowy w sercu Starego Miasta, przy ul. Stolarskiej Polecana nieruchomość to lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Stare Miasto,Kraków

100 zł/m²125 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy pod dowolną działalność w sercu Kazimierza- ul. Krakowska. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o pow. 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

54,05 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w sercu Krakowa, przy ruchliwej Alei Słowackiego. Polecany lokal mierzy 37m2 i składa się z jednej otwartej powierzchni handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Barska

Dębniki,Kraków

44,78 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal biurowy w Rezydencji Barskiej przy Rondzie Grunwaldzkim. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal o pow. 67 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

23,53 zł/m²94 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w centrum miasta - ul. Krowoderska. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,5 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy pod dowolną działalność - ul. Dietla. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o pow. 70 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

22,81 zł/m²171 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje rewelacyjny lokal idealny na restauracje, położony przy ulicy Łazarza. Polecany lokal mierzy 171 m2 i składa się z 4 pomieszczeń przechodnich. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

54,05 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w sercu Krakowa, przy ruchliwej ul. Dietla. Polecany lokal mierzy 37m2 i składa się z jednej otwartej powierzchni handlowo-usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

22,92 zł/m²96 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Luxhome Group poleca piękny lokal w Centrum Krakowa, ul. Basztowa Oferta dotyczy lokalu do wynajęcia o powierzchni 96m 2 , usytuowanego w kamienicy przy ul. Basztowej. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

36,17 zł/m²47 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal biurowy położony przy Alei Pokoju- czyżyny luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal biurowy o pow. 47 m2. Lokal znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal biurowy położony przy Alei Pokoju- czyżyny luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal biurowy o pow. 54 m2. Lokal znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

25 zł/m²124 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

7,22 zł/m²180 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dla przedsiębiorców: rozpoczynających działalność Prowadzących małe firmy Chcących ograniczyć koszty związane wynajęciem i wyposażeniem biura Oferujemy Państwu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

29,41 zł/m²119 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Reprezentatywny lokal w Sercu Starego Miasta - dwa kroki od Rynku Głównego - Idealny pod szkołę językową, gabinety lekarskie luxhome Group poleca przestronny 4 pokojowy lokal znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

24,76 zł/m²52 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

47,37 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy pod dowolną działalność - ul. Dietla. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o pow. 38 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

25 zł/m²22 m² 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

612 500 zł125 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Super cena - reprezentacyjny lokal - idealny dla branży informatycznej. Lokal posiada także prawomocne wz na gabinety lekarskie / przedszkole. Doskonała lokalizacja! - w sąsiedztwie obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy pod dowolną działalność - ul. Dietla. Luxhome Group poleca Państwu rewelacyjny lokal użytkowy o pow. 42 m2. Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

37,93 zł/m²58 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Luxhome Group oferuje lokal użytkowy położony w centrum miasta - ul. Krowoderska. Luxhome Group ma przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny lokal użytkowy ( gastronomiczny) o pow. 58 m2.