dowolna

Lokale użytkowe Kraków Osiedle Grzegórzki

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

495 000 zł72 m² 6 855,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowy o powierzchni 72,20 m2, położony na parterze. Lokal wyposażony w witrynę. Bardzo dobry na handel detaliczny (do tej pory funkcjonował tam sklep spożywczy), ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

94,84 zł/m²133 m² 12 614 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy położony na parterze nowo powstającej inwestycji w centrum Krakowa. Lokal o powierzchni 132,78 m2 z witryną. Budynek jest w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Grzegórzki,Kraków

26,19 zł/m²42 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu o pow ok. 42m2 w stanie developerskim jednak łazienka jest wykończona ( na zdjęciu projekt), co daje możliwość własnej aranżacji pomieszczenia , zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

117,19 zł/m²128 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół Annderson prezentuje lokal handlowo-usługowy na Grzegórzkach do wynajęcia. Atrakcyjne pomieszczenia umiejscowione są bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym o dużym ruchu pieszych zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

100 zł/m²133 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Annderson prezentuje: do wynajęcia klimatyzowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133m2, położony na parterze nowego apartamentowca (termin oddania 1 kw. 2017r.) zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

278 000 zł42 m² 6 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 42m2 , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej na parterze w 5 piętrowym bloku z 2000r. Mieszkanie służyło jako lokal biurowy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Topolowa

Grzegórzki,Kraków

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół Annderson prezentuje lokal biurowy do wynajęcia. Biuro o powierzchni 20m 2 znajduje się w kamienicy położonej w okolicy Ronda Mogilskiego, a więc ma doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

90,91 zł/m²330 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Annderson prezentuje: do wynajęcia lokal handlowo-użytkowy (z przeznaczeniem również pod gastronomię) położony na parterze nowej kamienicy ('plomby') zlokalizowanej w centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

48,91 zł/m²46 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 46m2 klimatyzowany lokal biurowy położony na 2 piętrze przeznaczonej w pełni na cele komercyjne kamienicy zlokalizowanej na Grzegórzkach, przy ulicy Mogilskiej. Lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, ul. Cystersów. Lokal: do wynajęcia cały kameralny budynek wraz z miejscami postojowymi przed i za budynkiem. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

28,70 zł/m²83 m² 2 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy zlokalizowany na Zabłociu. Lokal o powierzchni 82m2 znajdujący się na poziomie -1, za 29zł/m2 + 9zł/m2 +prąd (ceny netto). Budynek jest wolno stojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Grzegórzki,Kraków

37 zł/m²310 m² 11 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze, wolnostojącego budynku zlokalizowanego na Zabłociu. Cena: 37zł/m2 + 9zł/m2 +prąd (ceny netto). Lokal ma 309,85m2 , 5 pomieszczeń w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Annderson prezentuje: do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze kamienicy w doskonałym stanie zlokalizowanej w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Sądu Okręgowego. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

13,89 zł/m²18 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcie miejsce postojowe do wynajęcia, zlokalizowane w parkingu podziemnym nowoczesnego bloku na osiedlu Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Miejsce bardzo dobrze oświetlone, wentylowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

28,16 zł/m²34 m² 949 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo, handlowo, biurowy do wynajęcia Lokal ma 33,7 m2 powierzchni, w tym około 4 m2 zajmuje łazienka i mały magazynek. Na salę główną jest doprowadzona woda, więc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

37,82 zł/m²119 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (całe piętro kamienicy) o powierzchni 119 m2 (lub 60 m2) położony na pierwszym piętrze w dwupiętrowej zadbanej kamienicy. Istnieje możliwość wydzielenia innego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m2 (lub 119 m2 - całe piętro) położony na pierwszym piętrze w dwupiętrowej zadbanej kamienicy. Istnieje możliwość wydzielenia innego metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

129 000 zł14 m² 9 436,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 13,65 m2 położony na wyższym parterze (front budynku) w zadbanej kamienicy znajdującej się na Grzegórzkach na ul. Bandurskiego. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

495 000 zł72 m² 6 855,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

29,09 zł/m²72 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 72,20m2, położony na parterze. Lokal wyposażony w witrynę. Bardzo dobry na handel detaliczny (do tej pory funkcjonował tam sklep spożywczy), ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Grzegórzki,Kraków

37 zł/m²150 m² 5 532 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze, wolnostojącego budynku zlokalizowanego na Zabłociu. Cena: 37zł/m2 + 9zł/m2 +prąd (ceny netto). Lokal ma 149,5m2 , 5 pomieszczeń w tym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Grzegórzki,Kraków

23,81 zł/m²42 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu o pow ok. 42m2 w stanie developerskim , co daje możliwość własnej aranżacji pomieszczenia , zgodnie z potrzebami zawodowymi dla których Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

29,67 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kielecka

Grzegórzki,Kraków

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Kielecka. Do wynajęcia lokal położony przy ul. Kieleckiej, w pobliżu ul. Mogilskiej. Doskonała lokalizacja, łatwy dostęp do lokalu dla klientów. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

60 zł/m²1 500 m² 90 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowe i luksusowe powierzchnie biurowe w świetnej lokalizacji. Biurowiec klasy A z dużym, własnym parkingiem. Lokal biurowy zlokalizowany jest w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

50 zł/m²111 m² 5 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków grzegórzki ul. Chodkiewicza. Do wynajęcia proponujemy lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 111 m2. Lokal parterowy. Usytuowany w nowej kamienicy. Duże witryny. Przeznaczony pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Grzegórzki,Kraków

28,13 zł/m²32 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu o pow ok.32m2 w stanie developerskim , co daje możliwość własnej aranżacji pomieszczenia , zgodnie z potrzebami zawodowymi dla których Państwo poszukujecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

56 zł/m²230 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w samym centrum Krakowa. Lokal w stanie deweloperskim, zlokalizowany jest na I piętrze w nowym budynku, wyposażony w instalację wentylacyjną. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubomirskiego

Grzegórzki,Kraków

54 zł/m²135 m² 7 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal przy ul. Lubomirskiego W okolicy rada mogilskiego. Lokal nadaje sie na gastronomie bądź inna działalność gospodarczą. DO lokalu przynależy piwnica O powierzchni32 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubomirskiego

Grzegórzki,Kraków

67,50 zł/m²108 m² 7 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronowmiczno- komercyjny O powierchni 108M2. Lokal usytowany jest W okolicach ronda mogilskiego, lokal na parterze, dwa wejscia od ulicy jedno z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²44 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 43,5 m2 w okolicy Ronda grzegórzeckiego~lokal biurowy przy al.Pokoju o pow 43,5m2 położony na drugim piętrze w kamienicy zaadaptowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

39,71 zł/m²112 m² 4 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 112 m2 Grzegórzki - parter, stan deweloperski.~~Lokalizacja:~Lokal znajduje się w nowym budownictwie przy jednej z ulic w rejonie Grzegórzeckiej na odcinku pomiędzy Halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m2 w okolicy Ronda Grzegórzeckiego.~~~Lokal użytkowy przy Al. Pokoju o powierzchni 90 m2 położony na drugim piętrze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rondo Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20 m2 w okolicy Ronda grzegórzeckiego~lokal biurowy przy al.Pokoju o pow 20 m2 położony na drugim piętrze w kamienicy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rondo Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²24 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24 m2 w okolicy Ronda grzegórzeckiego~lokal biurowy przy al.Pokoju o pow 24 m2 położony na drugim piętrze w kamienicy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m2 w okolicy Ronda Grzegórzeckiego.~~Lokal biurowy przy Al. Pokoju o powierzchni 90m2 położony na drugim piętrze w kamienicy, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

39,68 zł/m²63 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 63 m2 przy Rondzie Mogilskim.~~Do wynajęcia lokal biurowy w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie oraz sądów - Mogilska 15b. ~~lokal na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

39,71 zł/m²112 m² 4 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 112 m2 przy Grzegórzeckiej - stan deweloperski.~~Lokalizacja:~Lokal znajduje się w bliskiej odległości ulicy Grzegórzeckiej (dojazd także od al. Daszyńskiego), hali Targowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal 131 m2 blisko sądów - Mogilska 15b~~blisko sądów, blisko centrum, w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie - przestronny lokal 131 m2.~~Przedmiot sprzedaży składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal 60 m2 blisko sądów - Mogilska 15b~~lokal na pierwszym piętrze kamienicy - blisko sądów, blisko centrum, w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie - Mogilska 15b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal 70 m2 blisko sądów - Mogilska 15b~~lokal na pierwszym piętrze kamienicy - blisko sądów, blisko centrum, w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie - Mogilska 15b.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica II Grzegórzki, Grzegórzki