dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w biurowcu w dzielnicy Prądnik Biały w okolicy ul. Pachońskiego. Lokal o powierzchni ok. 65 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

846 800 zł149 m² 5 683,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal biurowy- usługowy przy ul.Radzikowskiego. Lokal o powierzchni 149m2 znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalnego. Składa się z powierzchni open space z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Azory,Kraków

57,14 zł/m²14 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy pokój 14m2 w kameralnym nowym biurowcu wysokiej klasy zlokalizowanym na azorach. czynsz najmu zawiera opłaty za wszystkie media. przed lokalem duzy parking dla najemców. kontakt: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Azory

Azory,Kraków

51 zł/m²180 m² 9 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dzielnicy krowodrza/azory Lokal o powierzchni ok. 180 m2. Lokal położony na 2 piętrze budynku biurowego. Składa się z przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w biurowcu w dzielnicy Prądnik Biały w okolicy ul. Pachońskiego. Lokal o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia elegancki budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Biały w okolicach ul. Opolskiej Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ofiar Katynia

Prądnik Biały,Kraków

58 zł/m²500 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia biurowa zlokalizowana w okolicy Ronda Ofiar Katynia. Powierzchnia usytuowana jest w siedmio-kondygnacyjnym biurowcu klasy A. Fasada biurowca wykonana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

60 zł/m²1 690 m² 101 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w dwunastokondygnacyjnym biurowcu klasy A zlokalizowany w północnej części Krakowa Powierzchnie biurowe spełniają najwyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Azory

Azory,Kraków

54 zł/m²140 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dzielnicy krowodrza/azory Lokal o powierzchni ok. 140 m2. Lokal położony na 2 piętrze budynku biurowego. Składa się z przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Azory

Azory,Kraków

53 zł/m²87 m² 4 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dzielnicy krowodrza/azory Lokal o powierzchni ok. 87 m2. Lokal położony na 2 piętrze budynku biurowego. Składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krowodrza Górka

Krowodrza Górka,Kraków

51 zł/m²232 m² 11 832 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia powierzchnia biurowa w dzielnicy Krowodrza Lokal o powierzchni ok. 232 m2. Lokal położony na 2 piętrze budynku biurowego. Składa się z przestrzeni open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ofiar Katynia

Prądnik Biały,Kraków

58 zł/m²1 200 m² 69 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia biurowa zlokalizowana na Prądniku Białym w okolicy Ronda Ofiar Katynia. Powierzchnia usytuowana jest w siedmio-kondygnacyjnym biurowcu klasy A. Fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jasnogórska

Prądnik Biały,Kraków

55 zł/m²320 m² 17 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 320 m2 usytuowany na parterze w budynku biurowym przy ul. Jasnogórskiej. Lokal odświeżony (malowanie), wyposażony w klimatyzację, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jasnogórska

Prądnik Biały,Kraków

55 zł/m²210 m² 11 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 210 m2 usytuowany na parterze w budynku biurowym przy ul. Jasnogórskiej. Lokal odświeżony (malowanie), wyposażony w klimatyzację, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Opolska

Górka Narodowa,Kraków

58 zł/m²140 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na 4 piętrze budynku klasy A przy ul. Opolskiej. Łączna powierzchnia wynosi 240m2 z możliwością wydzielenia mniejszej powierzchni oraz pełnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

61,22 zł/m²49 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (49 m2) na Prądniku Białym, w lokalu działa od 2 lat salon fryzjerski, cena za najem lokalu z meblami fryzjerskimi (stanowiska fryzjerskie 4, myjki 2, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Biały

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

245 460 zł41 m² 5 986,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Koniec inwestycji I kwartał 2018! Do sprzedaży lokal na parterze w kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w willowej dzielnicy. Jedynie 9 lokali mieszkalnych, miejsca garażowe, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Biały

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

199 900 zł31 m² 6 448,39 zł/m²

 

 

 

Azory,Kraków

83 zł/m²60 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia jest wolnostojący budynek o pow. ok. 60 m2 położony w lokalnym centrum handlowym w Krowodrzy. Lokal ma wydzielona salę sprzedaży, magazyn i toaletę i jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

56 zł/m²33 m² 1 842 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (32,90 m2) na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno-biurowego, zlokalizowanego na Prądniku Białym. Termin realizacji: II kwartał 2018 opłaty: - czynsz najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

56 zł/m²119 m² 6 681 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (119,30 m2) na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno-biurowego, zlokalizowanego na Prądniku Białym. Termin realizacji: II kwartał 2018 opłaty: - czynsz najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jabłonna

Prądnik Biały,Kraków

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zachęcamy do zakupu lokalu o pow. 60m2 znajdującego się w przyziemiu kamienicy która przeszła gruntowny remont dwa lata temu. Kamienica zlokalizowana jest na Białym Prądniku w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

30 zł/m²116 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal użytkowy (116,01 m ) składający się z powierzchni biurowej (46,52m2), aneksu kuchennego (6,07m2), sanitariatów (5,39m2), oraz powierzchni open space (58,03m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

45,40 zł/m²44 m² 1 986 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (43,75 m ) składający się z powierzchni open space (35,62 m ), aneksu kuchennego (3,64 m ) i sanitariatu (4,49 m ), zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (ok. 65 m2) zlokalizowany na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Słomczyńskiego na os. Górka Narodowa. Dostępny od zaraz. W najbliższej okolicy duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Pigonia

Prądnik Biały,Kraków

33,78 zł/m²37 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 37m2 znajduje się w suterenie budynku mieszkalnego na Prądniku Białym w okolicy ul. Stanisława Pigonia. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajem , Lokal handlowo-usługowy, prądnik Biały ( IV ), pow.: 200,00 m2, Atrakcyjny lokal usługowy pod sklep, biura itp. Golczewscy Nieruchomości s.c. Agata Golczewska, grzegorz Golczewski kontakt: ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krowodrza Górka

Krowodrza Górka,Kraków

587 015 zł107 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Annderson prezentuje: na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witryną położony na parterze apartamentowca zlokalizowanego na Krowodrzej Górce. Lokal o powierzchni 106m2, wykończony (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żabiniec

Żabiniec,Kraków

35 zł/m²176 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Victora Estate prezentuje przestronny lokal w bardzo dobrej lokalizacji Prądnik Biały - Żabiniec. Nieruchomość: lokal o powierzchni 176m2 zlokalizowany na parterze bloku mieszkalnego. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

56,25 zł/m²32 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32m2 znajdujący się w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Imbramowskiej. Lokal znajduje się w bardzo dobrej i ruchliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żabiniec

Żabiniec,Kraków

495 000 zł105 m² 4 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Żabiniec lokal usługowy na parterze, powierzchnia 103 m2, otwarta przestrzeń. Wysokość lokalu 3m, ogrzewanie miejskie, witryna, 2 wejścia. Czynsz administracyjny 600 zł + media. Cena 495 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pasternik

Prądnik Biały,Kraków

30,41 zł/m²148 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przepiękny lokal, położony w prestiżowej rezydencji, w znakomitej lokalizacji przy ulicy Pasternik w Krakowie! Lokal o powierzchni 148 m2 składa się aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bronowice Wielkie

Bronowice Wielkie,Kraków

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 100m2 (powierzchnia open space do aranżacji wg własnego projektu) położony na 1 piętrze nowoczesnego kameralnego biurowca klasy B zlokalizowanego w Bronowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Azory

Azory,Kraków

50 zł/m²321 m² 16 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy parter budynku który nadaje się bądź na klinikę gabinety lekarskie szkołę językową lub biura (łatwość wykonania umywalek w każdym z pokoi, wykładzina zawijana na cokolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ojcowska

Bronowice Wielkie,Kraków

26 zł/m²120 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 120m2 znajdujący się w dzielnicy Bronowice Wielkie przy ulicy Ojcowskiej Stan lokalu bardzo dobry. Świetna cena Lokal: powierzchnia 120-130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żabiniec

Żabiniec,Kraków

174 267 zł43 m² 4 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal komercyjny, parter 43m2, stan deweloperski Lokal komercyjny położony na parterze, z dużą witryną. Wysokość 3,2m. Stan deweloperski do własnego wykończenia i wyposażenia. Wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Azory

Azory,Kraków

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy lokal biurowy znajdujący się w przyziemiu domu jednorodzinnego który wykorzystywany jest na cele biurowe. Lokal znajduje się w przyziemu. Lokal jest wyposażony w dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Prądnik Biały

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

833 316 zł428 m² 1 947 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedania lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany w Górce Narodowej. Powierzchnia całkowita lokalu to 428 m kw. Prąd, woda, kanalizacja. Wartość netto lokalu magazynowego: 1 070 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jaracza

Żabiniec,Kraków

496 000 zł101 m² 4 910,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży parterowy lokal o powierzchni 101 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z dużej sali około 92 m2, oddzielnego pomieszczenia 4 m2 oraz łazienki 5 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

38,46 zł/m²13 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 13m2 znajduje się na pierwszym piętrze w domu z ogrodem na Bronowicach. Całe piętro przeznaczone jest na działalność biurową, a większą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Conrada

Bronowice Wielkie,Kraków

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy B+ przy ul. J. Conrada. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, dobry wyjazd w kierunku lotniska, obwodnicy i A4 oraz w kierunku Warszawy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały