Biuro, ul. Radzikowskiego
Radzikowskiego, Kraków, małopolskie
- 50 zł/m²
- 714,80 m²
- 35 740 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Biuro, ul. Radzikowskiego
Radzikowskiego, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Radzikowskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
50 zł/m² 714,80 m² 35 740 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 35 740 zł (50 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 714,80 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 3/5
- Budynek: biurowiec
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1814/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Radzikowskiego, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Lokal biurowy 714,8 m2 | Rondo Ofiar Katynia
Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Radzikowskiego, Galerii Bronowice, Ikei.
Lokal znajduje się w kompleksie biurowym w nowoczesnym budynku składającym się z dwóch części - trzy- i pięciopiętrowej.
W pobliżu budynku znajdują się przystanki autobusowe.
Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku, wejście przez klatkę schodową.
Obiekt jest monitorowany. Budynek pod kontrolą agencji ochrony. (...)
570 960...
570 960 978