Lokal handlowy, ul. Podchorążych

Podchorążych, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 55 zł/m²
  • 64,57 m²
  • 3 551 zł

Zdjęcie

Katarzyna Paster...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Podchorążych

Podchorążych, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

55 zł/m²

64,57 m²

3 551 zł

Lokal handlowy, ul. Podchorążych

Zaktualizowane: 20 maja 2026

55 zł/m² 64,57 m² 3 551 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 551 zł (55 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1808/3107/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal parter + piwnica | 64,57 m2 | Krowodrza

Do wynajęcia lokal parterowy na parterze bloku w dzielnicy Krowodrza w okolicy ul. Podchorążych.

Lokal znajduje się na parterze bloku.

Powierzchnia 64,57 m2.

W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, uczelnie wyższe oraz osiedla mieszkalne.

Możliwa dowolna adaptacja lokalu.

Wejście bezpośrednio z ulicy. Przy wejściu znajduje się rampa. (...)

Agent

Katarzyna Pasternak

570 960...

570 960 978

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Pasternak

570 960...

570 960 978

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,