Lokal handlowy, ul. Zakopiańska
Zakopiańska, Kraków, małopolskie
- 85 zł/m²
- 49 m²
- 4 165 zł
Dominik Marek
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Zakopiańska
Zakopiańska, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Zakopiańska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
85 zł/m² 49 m² 4 165 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 165 zł (85 zł/m²)
- Dostępny: marzec 2026
- Charakterystyka lokalu: 49 m²
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1792/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Zakopiańska, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
LOKAL PARTEROWY | WITRYNA | 49 m²
Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 49 m² z dogodnym dostępem od strony wewnętrznego parkingu. Nieruchomość idealna dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, handlowej, usługowej lub produkcyjnej w świetnej lokalizacji nieopodal skrzyżowania trasy Łagiewnickiej z ul. Zakopiańską z łatwym dostępem komunikacyjnym. (...)
534 261...
534 261 062