Biuro, ul. Wadowicka
Wadowicka, Kraków, małopolskie
- 80 zł/m²
- 600 m²
- 48 000 zł
Katarzyna Wójcik
Skontaktuj się
Biuro, ul. Wadowicka
Wadowicka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Wadowicka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
80 zł/m² 600 m² 48 000 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 48 000 zł (80 zł/m²)
- Dostępny: luty 2026
- Charakterystyka lokalu: 600 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 4/4
- Budynek: biurowiec
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1777/3107/OLW
Opis nieruchomości
Do wynajęcia powierzchnia biurowa 600 m2, na 4 piętrze biurowca klasy A w rejonie Ronda Matecznego, ulicy Wadowickiej, Henryka Kamińskiego.
Lokal mieści się w nowoczesnym budynku klasy A o charakterze biurowo-usługowym. Budynek posiada parking podziemny oraz naziemny, ochronę, recepcję, 2 cichobieżne windy raz doskonałą komunikację z innymi częściami miasta, dzięki bliskości dużego węzła komunikacyjnego, jakim jest Rondo Matecznego. (...)
694 963...
694 963 066