Biuro, Plac Nowy Kleparz
Plac Nowy Kleparz, Kleparz, Kraków, małopolskie
- 95 zł/m²
- 350 m²
- 33 250 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Biuro, Plac Nowy Kleparz
Plac Nowy Kleparz, Kleparz, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, Plac Nowy Kleparz
Zaktualizowane: 20 maja 2026
95 zł/m² 350 m² 33 250 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 33 250 zł (95 zł/m²)
- Dostępny: styczeń 2026
- Charakterystyka lokalu: 350 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1758/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Plac Nowy Kleparz, Kleparz, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Biuro serwisowane 350 m2 w centrum miasta | Nowy Kleparz
Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na parterze pofabrycznego budynku w rewelacyjnej lokalizacji. Przed nieruchomością znajduje się strzeżony parking.
Niezależne wejście przez klatkę schodową.
Doskonały na biuro, pracownię architektoniczną czy agencję reklamową.
Na powierzchnię 350 m2 składają się kuchnia, serwerownia, łazienka, 3 pokoje konferencyjne. (...)
570 960...
570 960 978