Biuro, ul. Fabryczna
Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
- 66 zł/m²
- 40,77 m²
- 2 691 zł
Katarzyna Wójcik
Skontaktuj się
Biuro, ul. Fabryczna
Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Fabryczna
Zaktualizowane: 20 maja 2026
66 zł/m² 40,77 m² 2 691 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 691 zł (66 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 40,77 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 2
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 2010
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1754/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal biurowy w kameralnym biurowcu w dzielnicy Grzegórzki. Budynek mieści się w rejonie ulic Mogilskiej, Fabrycznej, Cystersów, Alei Pokoju.
Nieruchomość posiada ochronę, windę, monitoring oraz 1 miejsce postojowe na parkingu naziemnym.
Lokal ma powierzchnię 40,77 m2, na którą składają się:
- pomieszczenie przejściowe,
- oddzielny gabinet.
Toalety oraz kuchnia znajdują się w częściach wspólnych budynku. (...)
694 963...
694 963 066