Biuro, ul. Retoryka
Retoryka, Kraków, małopolskie
- 74,07 zł/m²
- 54 m²
- 4 000 zł
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Biuro, ul. Retoryka
Retoryka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Biuro, ul. Retoryka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
74,07 zł/m² 54 m² 4 000 zł
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 000 zł (74,07 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 54 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 3
- Budynek: apartamentowiec
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1217/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Retoryka, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Lokal biurowy 54 m2 blisko Wawelu
Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku apartamentowo-biurowego.
Do lokalu prowadzi niezależne wejście przez klatkę schodową.
Na parterze budynku znajduje się recepcja.
W okolicy obowiązuje strefa płatnego parkowania. Brak miejsc parkingowych przynależnych do lokalu.
W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. (...)
570 960...
570 960 978