Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

  • 102,59 zł/m²
  • 116 m²
  • 11 900 zł

Zdjęcie

Jarosław Szewc

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

102,59 zł/m²

116 m²

11 900 zł

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

102,59 zł/m² 116 m² 11 900 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 11 900 zł (102,59 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Media: klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Union House, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 115/12320/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 116 m2 z lokalizowany przy ulicy Stańczyka w Krakowie.

Lokalizacja:
Lokal znajduje się w Bronowicach przy ul. Stańczyka 8c.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy: Biedronka, Żabka, Stokrotka, które
generują duży ruch pieszych.

Nieruchomość:
Lokal posiada dwa wejścia, wyposażony jest w klimatyzację i rekuperację o dużej
wydajności. (...)

Agent

Jarosław Szewc

733 002...

733 002 749

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław Szewc

733 002...

733 002 749

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości