Lokal użytkowy, Aleja Kijowska

Aleja Kijowska, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 82 zł/m²
  • 125 m²
  • 10 250 zł

Zdjęcie

Hamilton May Kra...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, Aleja Kijowska

Aleja Kijowska, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

82 zł/m²

125 m²

10 250 zł

Lokal użytkowy, Aleja Kijowska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

82 zł/m² 125 m² 10 250 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 250 zł (82 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 125 m², 9 pomieszczeń; stan: do wykończenia
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2000
  • Media: prąd, woda; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem przestronne biuro lub powierzchnia handlowo-usługowo w centrum Krowodrzy

ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May oferuje do wynajęcia 258 m² lokal komercyjny przystosowany pod działalność biurową lub handlowo-usługową.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Lokal składa się z dwóch pięter, na parterze znajduje się powierzchnia open space, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz serwerownia. (...)

Agent

Hamilton May Kraków

12 346 34...

12 346 34 28

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hamilton May Kraków

12 346 34...

12 346 34 28

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hamilton May Kraków

Zostaw telefon, oddzwonimy