Lokal użytkowy, ul. Odmogile

Odmogile, Bieńczyce, Kraków, małopolskie

  • 230 zł/m²
  • 10 m²
  • 2 300 zł

Zdjęcie

Mariusz Łapeta

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Odmogile

Odmogile, Bieńczyce, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

230 zł/m²

10 m²

2 300 zł

Lokal użytkowy, ul. Odmogile

Zaktualizowane: 4 maja 2026

230 zł/m² 10 m² 2 300 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł (230 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 10 m²
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: rok budowy: 2018
  • Media: klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Drop, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11/17685/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajem gabinetów lekarskich Nowa Huta, Kraków
Szukasz idealnego miejsca na swój gabinet lekarski? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę wynajmu w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w krakowskiej Nowej Hucie przy ul. Odmogile.
Do dyspozycji jest łącznie 5 gabinetów, w tym dwa na parterze w pełni przygotowane do rozpoczęcia działalności, z aktualnym odbiorem sanepidu. (...)

Agent

Mariusz Łapeta

694 406...

694 406 892

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Łapeta

694 406...

694 406 892

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości